Şimdi Ara

Vatan'da 40c650 1532 TL - KAMPANYA BİTTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu başlığı buraya açmamın yanlış olduğunu biliyorum ama uzun süredir bu forumda Samsung Türkiye Garantili satan bir firmanın kampanya yapmasını bekleyenler olduğunu biliyorum. Bu yüzden bu bekleyenlere yardımcı olmak için açtım başlığı, rahatsızlık yarattıysam özür dilerim.

Birkaç gündür telefon ve e-maille vatana niye stoklarına almadıkları yönünde sürekli talep belirtiyordum, bilmiyorum etkim oldu mu ama olduysa ne mutlu bana.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-40c650-52-54-full-hd-102-cm-lcd-tv,-ultra-clear,-100hz,-1920x1080,-dlna,-4xhdmi,-40c650-52-54/productdetails.aspx?I_ID=45016

Hatırlatma: %25 indirim kampanyası bugün geçerli olan bir kampanya almayı düşünenlerin aklında bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grngck -- 1 Aralık 2010; 0:16:57 >

• Süper fiyat Sbah stoklarda yok gözüküyordu şuanda var gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafkasbeyi -- 30 Kasım 2010; 13:43:09 >
  • Evet az once ben de gordum magazada. 40C650 ile 40C5100 arasinda kaldim. 40C5100 Led ama 50 hz , 40c650 Lcd 100 Hz. 40c5100 de 1450 civari hangisini onerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtyilmz

Evet az once ben de gordum magazada. 40C650 ile 40C5100 arasinda kaldim. 40C5100 Led ama 50 hz , 40c650 Lcd 100 Hz. 40c5100 de 1450 civari hangisini onerirsiniz?

arkadaşlar forumda çokça yazıldı çizildi, isterseniz kendiniz de araştırabilirsiniz de, LED'in incelik dışında elle tutulur bi artısı yok. üstüne clouding problemleri ortaya çıkıyor.

100Hz'in de öyle gözle görülür bi farkı yok ama c650'lerin panelleri ve dolayısıyla görüntü kaliteleri c5100'lerden üstün. LED-LCD, 100Hz-50Hz olaylarına takılmayıp hangi panel daha kaliteli, hangi ürünün görüntü kalitesi daha iyiyse ona yönelin. Yoksa diğer şeyler firmaların pazarlama hileleri.
  • fiyat samsung tr garantili olan bu ürün için çok iyi.birazdan gidip almayı düşünüyorum.Vatandan tvyi aldıktan sonra vatan çalısanları yada samsung servisi eve gelip kurulum yapıyormu acaba?birde bu ürünlerin içerisinden sanırım duvara askı aparatı cıkmıyor değilmi
  • sanırım samsung servisleri kurulumu yapıyor.

duvara asmayı düşünmediğim için askı aparatı olayını hiç bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grngck

quote:

Orijinalden alıntı: umtyilmz

Evet az once ben de gordum magazada. 40C650 ile 40C5100 arasinda kaldim. 40C5100 Led ama 50 hz , 40c650 Lcd 100 Hz. 40c5100 de 1450 civari hangisini onerirsiniz?

arkadaşlar forumda çokça yazıldı çizildi, isterseniz kendiniz de araştırabilirsiniz de, LED'in incelik dışında elle tutulur bi artısı yok. üstüne clouding problemleri ortaya çıkıyor.

100Hz'in de öyle gözle görülür bi farkı yok ama c650'lerin panelleri ve dolayısıyla görüntü kaliteleri c5100'lerden üstün. LED-LCD, 100Hz-50Hz olaylarına takılmayıp hangi panel daha kaliteli, hangi ürünün görüntü kalitesi daha iyiyse ona yönelin. Yoksa diğer şeyler firmaların pazarlama hileleri.

Panel ney acaba SQ01 mi ona bakabilecek var mı arkadaşlar

• bir önceki kampanyada vatandan alanların sq1 çıkmıştı diye hatırlıyorum.

bir de ender bey'in söylediği bazı bilgiler vardı. sq1'lerin de 2009'dan önce ve sonra üretilenleri arasında fark varmış, öte yandan şimdi sq2'ler var piyasada onlar hakkında farklı farklı yorumlar var. kısacası panelin seri numarası biraz tartışmalı ve çok da sonucu açık olmayan bir konu. hangi panel farklı üretim hangisi diğer serinin devamı niteliğinde pek bilinmiyor. ben fazla takmadan siparişi verdim açıkçası.
  • quote:

bir önceki kampanyada vatandan alanların sq1 çıkmıştı diye hatırlıyorum.

bir de ender bey'in söylediği bazı bilgiler vardı. sq1'lerin de 2009'dan önce ve sonra üretilenleri arasında fark varmış, öte yandan şimdi sq2'ler var piyasada onlar hakkında farklı farklı yorumlar var. kısacası panelin seri numarası biraz tartışmalı ve çok da sonucu açık olmayan bir konu. hangi panel farklı üretim hangisi diğer serinin devamı niteliğinde pek bilinmiyor. ben fazla takmadan siparişi verdim açıkçası.

Şimdi bende gidicem alıcam hemen ama 40c650 mi yoksa 40c6000 mi alayım diye düşünüyorum

• şimdi konuyu bulamadım ama 40c6000'de, 40c650'ye göre daha düşük (c5xx serilerinde kullanılan) işlemci ve anakart kullanıldığı yazılmış çizilmişti. biraz araştırmanızı tavsiye ederim çünkü arada ciddi fiyat farkı var.
  • bizimkilerin world cart limiti 900 Tl kadarmıs.acaba vatan'ın içinde world card merkezi varmı,hemen limiti artırabilirmiyiz orada yani.bu kampanya birdaha kolay kolay gelmez cünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

bizimkilerin world cart limiti 900 Tl kadarmıs.acaba vatan'ın içinde world card merkezi varmı,hemen limiti artırabilirmiyiz orada yani.bu kampanya birdaha kolay kolay gelmez cünkü

Limit aşımı yapın ben öyle yapıcam ama 400 tl kadasr aşıcam ona da az bi vade farkı alıyorlar
  • quote:

şimdi konuyu bulamadım ama 40c6000'de, 40c650'ye göre daha düşük (c5xx serilerinde kullanılan) işlemci ve anakart kullanıldığı yazılmış çizilmişti. biraz araştırmanızı tavsiye ederim çünkü arada ciddi fiyat farkı var.

Peki 750 mi 650 mi desem?
  • ben de bugün ender bey'e aynı soruyu sordum. ondan aldığım ve kendi araştırdığım bilgileri aktarayım.

c750 kesinlikle daha iyi bir model, 3D'yi bir kenara bırakırsak bile c650'den daha iyi bir TV.

3D konusunda hem daha yeni olması nedeniyle hem de ekran boyutunun çok büyük olmaması (3D'nin asıl performansı 50-60" üzerinde göstereceği söyleniyor) nedeniyle temkinli yaklaşmak gerekiyor.

yani 3D için alacaksanız biraz daha bekleyebilirsiniz ama maddi durumunuz el veriyor ve iyi bir LCD alacaksanız tercih edebilirsiniz bence c750'yi
  • quote:

ben de bugün ender bey'e aynı soruyu sordum. ondan aldığım ve kendi araştırdığım bilgileri aktarayım.

c750 kesinlikle daha iyi bir model, 3D'yi bir kenara bırakırsak bile c650'den daha iyi bir TV.

3D konusunda hem daha yeni olması nedeniyle hem de ekran boyutunun çok büyük olmaması (3D'nin asıl performansı 50-60" üzerinde göstereceği söyleniyor) nedeniyle temkinli yaklaşmak gerekiyor.

yani 3D için alacaksanız biraz daha bekleyebilirsiniz ama maddi durumunuz el veriyor ve iyi bir LCD alacaksanız tercih edebilirsiniz bence c750'yi

Açıkça konuşayım 3d yi takmıyorum açıkçası ama kasası beni cezbediyor.
  • yani olay biraz maddiyata bakıyor. ben tek başına yaşayan biri olarak ayırabileceğim bütçeyi daha kısıtlı tuttum, daha iyi bir tv almayı ileriye erteledim. ayırabileceğim bütçe daha fazla, ihtiyaçlarım daha farklı olsaydı c750 serisini düşünürdüm.
  • quote:

yani olay biraz maddiyata bakıyor. ben tek başına yaşayan biri olarak ayırabileceğim bütçeyi daha kısıtlı tuttum, daha iyi bir tv almayı ileriye erteledim. ayırabileceğim bütçe daha fazla, ihtiyaçlarım daha farklı olsaydı c750 serisini düşünürdüm.

Arada az fark yok gideyim 650 alayım en iyisi işden çıkıp alayım inş vardır ellerinde.Bide test etme şansım yok yeni ev kurduğumdan anten de yok anten işini ayarlatıp öyle kurulum isterim
  • bugün İzmir Vatandaydım,
    ana baba günü,
    millet kapış kapış,
    plazma baktım,
    panasonic 50c2e,
    2 adet kalmış,
    1500 tl,
    ancak word 5 taksit,
    mediamarkt de 1599/10 taksit.

c650 iyi fiyat,
    c750 kaçaydı acaba?

edit:
    40c750 2375tl
    46c750 3375tl gibiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 30 Kasım 2010; 18:15:37 >
  • quote:

yani olay biraz maddiyata bakıyor. ben tek başına yaşayan biri olarak ayırabileceğim bütçeyi daha kısıtlı tuttum, daha iyi bir tv almayı ileriye erteledim. ayırabileceğim bütçe daha fazla, ihtiyaçlarım daha farklı olsaydı c750 serisini düşünürdüm.

Arada az fark yok gideyim 650 alayım en iyisi işden çıkıp alayım inş vardır ellerinde.Bide test etme şansım yok yeni ev kurduğumdan anten de yok anten işini ayarlatıp öyle kurulum isterim
  • bostancı vatan gittim ordaki satıcı kafamı karıştırdı panasonic42s20e lcd tavsiye etti 1280 tl gibiydi samsung 40c 650 için çok parlama yapar yansıtması çok olur dedi ne dersiniz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.