Şimdi Ara

VARMISIN TROPHY ALMAYA ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aranızda oyunu bitirip trophy almak için oynayan,bu işin zevkine varmış,online de zorlanan arkadaşlara bir önerim var.

Her ne kadar aramızda trophy sistemi boşuna,gereksiz diye düşünsenizde ben şunu gördüm. Senelerdir oyun oynarım,trophy sistemi sayesinde aldığım oyunu hakkını vererek oynamaya başladım.Önceden 1 defa bitirdiğim oyunun yüzüne bakmadan elden çıkartıyordum,ama şimdi bu sistem sayesinde oyunun en ufak detayına kadar inmeden elden çıkartmıyorum. Oyundan aldığım zevk önceki oyunlarıma göre daha fazla oldu. Bu benim düşüncem.
    Farklı düşünenlerde vardır tabi,onlara da saygı duyuyorum...

Önerim : Benim gibi düşünen, trophy almaktan zevk alan arkadarlar bir grup kuralım. 8-10 arkadaş hem yardımlaşalım, hem arkadaşlık ortamımız gelişsin.Tek başımıza tek düze oyun oynamayalım istiyorum.

Katılmak isteyen arkadaşlar beni eklesin lütfen...

Arkadaşlardan ricam lütfen seviyeli,haftada en az 3-4 defa bağlanan arkadaşlar olsun. 32 yaşında evli birisi olarak küfüre,hakarete karşıyım, rica ediyorum ekleyecek arkadaşlar buna dikkat etsin.!!!

PSN: Feybul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feybul -- 14 Kasım 2010; 23:40:43 >

• Güzel fikirmiş
    Kasacak arkadaşlara başarılar
  • Trophy hakkında zaten ana konu mevcut orda yardımlaşma , trophy sıralamalarıda var. oraya bakmanızı tavsiye ederim

saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sycylian

Trophy hakkında zaten ana konu mevcut orda yardımlaşma , trophy sıralamalarıda var. oraya bakmanızı tavsiye ederim

saygılar.
    Bu konuyu şunun için açtım birazda forumda o kadar kişi var biribirimizden haberimiz yok, dostluk kuralım,paylaşalım istedim bazı şeyleri. Çoğunluğumuz tek düze oyun oynuyor.Forumda açılan konulara sadece bakıp geçiyor.
    Biraz birbirimizi tanıyalım,paylaşalım bilgilerimizi, şenlendirelim forumu ve oyun hayatımızı. Her şey paylaştıkça güzel hayatta...
  • quote:

Orijinalden alıntı: feybul

Bu konuyu şunun için açtım birazda forumda o kadar kişi var biribirimizden haberimiz yok, dostluk kuralım,paylaşalım istedim bazı şeyleri. Çoğunluğumuz tek düze oyun oynuyor.Forumda açılan konulara sadece bakıp geçiyor.
    Biraz birbirimizi tanıyalım,paylaşalım bilgilerimizi, şenlendirelim forumu ve oyun hayatımızı. Her şey paylaştıkça güzel hayatta...

Alıntıları Göster
    Güzel fikir de, sana az rakip var bu forumda...

• quote:

Orijinalden alıntı: SolidRock

Güzel fikir de, sana az rakip var bu forumda...

Alıntıları Göster
    Rakip aramıyorum,ortak arıyorum üstat...

• quote:

Rakip aramıyorum,ortak arıyorum üstat...

Alıntıları Göster
    katılıyorum feybul a özellikle onlıne trophylerde yardımlaşmamız lazım elimden geldigi kadar hertürlu destek veririm ben

• quote:

Orijinalden alıntı: ovarinli

katılıyorum feybul a özellikle onlıne trophylerde yardımlaşmamız lazım elimden geldigi kadar hertürlu destek veririm ben

Alıntıları Göster
    mesela ben bad company2de dğşman içindeyken bina yıkmak istiyorum biriniz düşman olsa girse binaya ben de patlatsam binayı destruction trophysini alsam olma mı ? aynı şey sizler için de geçerli .
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

mesela ben bad company2de dğşman içindeyken bina yıkmak istiyorum biriniz düşman olsa girse binaya ben de patlatsam binayı destruction trophysini alsam olma mı ? aynı şey sizler için de geçerli .

Alıntıları Göster
    Bu olaya ben de varım.

Oyunlarım Medal of Honor ve Bad Company 2.

PSN: NaruronTR

Trophy için olmasa bile ekleyin, birlikte oynayalım, tanışalım, kaynaşalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tremonster

Bu olaya ben de varım.

Oyunlarım Medal of Honor ve Bad Company 2.

PSN: NaruronTR

Trophy için olmasa bile ekleyin, birlikte oynayalım, tanışalım, kaynaşalım.

Alıntıları Göster
    Adı ne olursa olsun ister trophy ister achihevement asosyalliğin dibi vurumu.. Konsol üreticilerinin, insanları dış dünyaya karşı yabancılaştırması, gerçek dünyada bir statü sahibi olamayanları ödüllendirmesi..

Harika bir reklam stratejisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: van G

Adı ne olursa olsun ister trophy ister achihevement asosyalliğin dibi vurumu.. Konsol üreticilerinin, insanları dış dünyaya karşı yabancılaştırması, gerçek dünyada bir statü sahibi olamayanları ödüllendirmesi..

Ağır mesaj atmış arkadaş hevesim kırıldı.
  • quote:

Oyun oynamak asosyallik, online oyunlarda karşı tarafı devirdiğimizde duyduğumuz sevinçte kendimizi avutmak o zaman.
  • quote:

Oha diyorum alakaya bak asosyallikle ne alakası var, bu forumda onlarca mühendis var Tropy ve Ach yapan siz bu sistemin amacını hiç anlamamışsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

quote:

Oha diyorum alakaya bak asosyallikle ne alakası var, bu forumda onlarca mühendis var Tropy ve Ach yapan siz bu sistemin amacını hiç anlamamışsınız...

Alıntıları Göster
    Bende eklisinin Feybul bu işe bende varım PSN:muratozgur66

psn:muratozgur66

• quote:

Orijinalden alıntı: IOzguur

Bende eklisinin Feybul bu işe bende varım PSN:muratozgur66

psn:muratozgur66

Alıntıları Göster
    Abi ekle beni de, asosyaliğin dibine vuralım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidRock

Abi ekle beni de, asosyaliğin dibine vuralım...

Alıntıları Göster
    mumi2_TR isteyen ekleyebilir arkadaslar, FRP tarzi ve TOPlu oyunlar disinda nerdeyse hersey var
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

mumi2_TR isteyen ekleyebilir arkadaslar, FRP tarzi ve TOPlu oyunlar disinda nerdeyse hersey var

Alıntıları Göster
    online trophylerde yardımlaşmak için ekleyebilirsiniz PSN : ovarinli
  • quote:

Kardeş bence bu söylediğin senin asosyalliğinin dışa vurumu gibi, senelerdir oyun oynarım,her meslekten tanıdığım arkadaşım var. Tam aksine tanıdığın insan daha fazla oldu bu sayede.
  • quote:

quote:

Kardeş bence bu söylediğin senin asosyalliğinin dışa vurumu gibi, senelerdir oyun oynarım,her meslekten tanıdığım arkadaşım var. Tam aksine tanıdığın insan daha fazla oldu bu sayede.

Alıntıları Göster
    Benide ekleyebilirlisiniz psn'm imzamda mevcut , yardımlaşırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackwater

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    elinde dirt 2 bulunan arkadaşlar bana yardım edebilirmi 8 kişilik yarışda 1. ol diye bi trophy var (rush hour) ne kadar denedisemde olmuyo ya adamlar uçup gidiyor yada 8 kişi olmuyo yarış =( need for speed undercoverdanda aynı böyle bir trophy yüzünden platinum alamadım =(
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.