Şimdi Ara

Vainglory oyunu hakkında tecrübelerimizi paylaşalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bildiğiniz üzere iPhone 6 ve 6 plus lansmanında ortaya çıkan kısa süre önce de AppStoreda indirime sunulan mükemmel grafik ve efektlere sahip bir oyun Vainglory...oyunda belli Karakterler ve herbiriniz ayrı özel Güçleri mevcut . Bu karakterlerden herhangi birini seçerek tekli alıştırma modunda oynayabilir arkadaşlarınızı davet edip ortak karşılaşmalar yapabilir ya da 3e 3 lük online karşılaşmalarla katılabilirsiniz.
    Oyunu Şiddetle oynamanızı tavsiye ederim. Oyundaki adım BestFighter isteyen eklesin.
    Benim oyunla ilgili takıldığım be bir Türlü çözemediğim bir problemim var . Rakip oyuncular 12 levele gelince yani en üst levele ... Vuruşları 200-300 Power gücünde . Ben ise can alıyorum silah Gücünü arttırıyorum bi kaç armor falan ve kristal gücünü de epey alıyorum enerji de aynı şekilde ama vuruşlarım 100-110 Power gücünde . Herifler iki vuruşta beni alıyor ben bu Yüzden oyunda tutunmadım. Vuruş gücü için ne yapmalıyım lütfen yol gösterin . Hangi Özellikleri daha çok artırmalıyım. Ya da bu konuda başka bir yol mu izlemeliyim arkadaşlardan tecrübelerini bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusfurkanayse -- 10 Aralık 2014; 22:40:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusfurkanayse

Bildiğiniz üzere iPhone 6 ve 6 plus lansmanında ortaya çıkan kısa süre önce de AppStoreda indirime sunulan mükemmel grafik ve efektlere sahip bir oyun Vainglory...oyunda belli Karakterler ve herbiriniz ayrı özel Güçleri mevcut . Bu karakterlerden herhangi birini seçerek tekli alıştırma modunda oynayabilir arkadaşlarınızı davet edip ortak karşılaşmalar yapabilir ya da 3e 3 lük online karşılaşmalarla katılabilirsiniz.
    Oyunu Şiddetle oynamanızı tavsiye ederim. Oyundaki adım BestFighter isteyen eklesin.
    Benim oyunla ilgili takıldığım be bir Türlü çözemediğim bir problemim var . Rakip oyuncular 12 levele gelince yani en üst levele ... Vuruşları 200-300 Power gücünde . Ben ise can alıyorum silah Gücünü arttırıyorum bi kaç armor falan ve kristal gücünü de epey alıyorum enerji de aynı şekilde ama vuruşlarım 100-110 Power gücünde . Herifler iki vuruşta beni alıyor ben bu Yüzden oyunda tutunmadım. Vuruş gücü için ne yapmalıyım lütfen yol gösterin . Hangi Özellikleri daha çok artırmalıyım. Ya da bu konuda başka bir yol mu izlemeliyim arkadaşlardan tecrübelerini bekliyorum

Birde hangi karakterle 100 vurdugunuzu söyleseniz daha iyi yardimci olabiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüklediğim gibi sildiğim bir oyun. Neredeyse LoL'ün aynısı ama bende sürekli bağlantı hatası veriyordu
  • En son ringo ile oynadım ama öyle vuruşları yine 200-300 lere çekemedim 150-160 Yaptım biraz önce ... O da full Vuruş Gücüne avansım rakibin aldığı skillere(özelliklere) bakıyorum benden düşük ama adam bir vuruşta deli gibi canımı götürüyor sow u da çok kullandım hepsinde aynı sorunu yaşıyorum bir yerde yanlış yapıyorum ama bilemiyorum nerde

• bulaşmayın telefonu büker yada kırarsınız sinirlen zira ben az daha bükecektim aleti
  • Yani bu oyun bence çok güzel bir oyun olmuş insana zevk veriyor öyle sinir yapacak bir şey değil ama birşeyleri daha iyi bilip öğrensek daha GüzEl olacak bu Yüzden sizlerle tecrübelerimizi paylaşalım diyorum
    Bir de arkadaşlar off topic olacak ama bilen Arkadaşlara sorayım iOS 8.1 iPhone 6 cihazım geçen jailbreak Yaptım yalnız uygun appsync uygulamasını bulamadım biraz araştırdım hiç bunlara gerek kalmadan vshare diye bir uygulama var ücretli Uygulamaları ücretsiz edinebileceğiniz onu kurdum ama o da oyunlar yüklenirken Yarıda kalıyor bu konuda ne yapmalıyım var mı bilen bu tarz Uygulamaları kullanan ... PC ye ihtiyaç duymadan itunesa bulaşmadan kolay yoldan halledeyim dedim ama olmadı

• yunusfurkanayse kullanıcısına yanıt
    vshare bende kullanıyorum her uygulama inmiyor yada aşırı yavaş iniyor bazen inenlerde yüklenmiyor usta bi çözüm bulamadım yoksa acayip kullanışlı bir sistem vshare
  • Appstoredaki en çok oynadığım oyunlardan biridir. Bir de şu large bundle ı indirime girse hemen alacağım. Grafikleriyle ne lol ne dotayla kıyaslanamaz bence. Çok hoş bir oyun ortaya çıkartmışlar ve gördüğüm kadarıyla dünya genelinde bu oyunu oynayan kişi sayısı baya yüksek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BestFighter'dan sonrasını okumadım.

• cok sarj yiyor o yuzden oynamiyorum ama cok guzel oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: yeah4everr

vshare bende kullanıyorum her uygulama inmiyor yada aşırı yavaş iniyor bazen inenlerde yüklenmiyor usta bi çözüm bulamadım yoksa acayip kullanışlı bir sistem vshare

Kardeşim yine araştırmalarım sonucu ki bu konularda başlangıç seviyesindeyim 😜 appcake diye bir uygulama buldum bir iki alternatif daha var onları da deneyip sonucu söylerim şu an hedefim infinity blade 3 ü ücretsiz indirebilmek yanlış anlamayın öyle bedavacı zihniyette biri Değilim AppStore kredi Kartımı kabul etmiyor bütün bu girişimlerin ana nedeni bu yani 😄

• quote:

Yok bestfighter fan Sonrasını okumamışmış banane kardeşim o zaman konuya girip gereksiz kalabalık yapma kimseye reklam yapma niyetim yok forumda geçmişi olan biriyim ben sadece takıldığım bir konuyu burdaki aynı oyunu oynayan Arkadaşlara sordum ve beni eklemişler eklememişler bu bana para da kazandırmıyor tabiri caizse bi s..kim de olmuyor gelip burda değişik değişik konuşup imalarda bulunuyorsun uza git can Sıkma fazla

Tam noktalama işareti kullanmayı öğren diyecektim ki daha aile terbiyesi almamış olduğunu gördüm. Bu kafayla sana hayatında başarılar BestFighter.

• quote:

Orijinalden alıntı: iPhone 6

quote:

Yok bestfighter fan Sonrasını okumamışmış banane kardeşim o zaman konuya girip gereksiz kalabalık yapma kimseye reklam yapma niyetim yok forumda geçmişi olan biriyim ben sadece takıldığım bir konuyu burdaki aynı oyunu oynayan Arkadaşlara sordum ve beni eklemişler eklememişler bu bana para da kazandırmıyor tabiri caizse bi s..kim de olmuyor gelip burda değişik değişik konuşup imalarda bulunuyorsun uza git can Sıkma fazla

Tam noktalama işareti kullanmayı öğren diyecektim ki daha aile terbiyesi almamış olduğunu gördüm. Bu kafayla sana hayatında başarılar BestFighter.

Bu şekilde mesaj yazanların çoğu iplemedim sallamadım modunda yazdıkları için ben de öyle sandım sana burdaki arkadaşların önünde özür dikerim kardeşim yani mesajını yanlış anlamışım keşke denk istediğin şeyi mesajının sonuna ekleseydin ve aile terbiyeme gelince oraları hiç karıştırmayalım çünkü şu forumda böyle agresif cevaplarım bir elin parmaklarını Geçmez kusura bakma niyetini yanlış anladım

sana kimse bedavacı diyemez usta cihaz senin keyif senin ben dizitv diye bi uygulama aldım 4 5 lira civariydi hatırlamıyorum resmen çöp çıktı bedavaya para ödedim safariden dizilerimi izlemeye dvm ediyorum diziboxdan. sanrım dizitv den başka dizi uygulamasıda yok yabancı diziler için

bende araştırıyorum bi uygulama daha var belli süreliğine ücretsiz olanları gösteriyor eve gidince yazarım.

ama en sonunda jb yaptırıcak bu ios bana daha 1 haftadır ios kullanıyorum yeniyim ilk apple cihazım.
  • quote:

sana kimse bedavacı diyemez usta cihaz senin keyif senin ben dizitv diye bi uygulama aldım 4 5 lira civariydi hatırlamıyorum resmen çöp çıktı bedavaya para ödedim safariden dizilerimi izlemeye dvm ediyorum diziboxdan. sanrım dizitv den başka dizi uygulamasıda yok yabancı diziler için

bende araştırıyorum bi uygulama daha var belli süreliğine ücretsiz olanları gösteriyor eve gidince yazarım.

ama en sonunda jb yaptırıcak bu ios bana daha 1 haftadır ios kullanıyorum yeniyim ilk apple cihazım.

Ne tesadüf ben de bir haftadır iOS kullanıyorum ama hemen jailbreak Yaptım çünkü kaçınılmaz bizim gibi farklı platformlardan gelenlerin sabredebileği gibi değil . iOS baya kapalı kutu ama premium OLDUĞUNU da kullanıcıya hissettiriyor orası ayrı mevzu

kalite tartışılmaz usta appleda peki nasıl jb şarj süresi fln video ve oyunda
  • quote:

kalite tartışılmaz usta appleda peki nasıl jb şarj süresi fln video ve oyunda

Valla o Tür istatistiklere hiç dikkat etmedim . henüz öyle tweak olsun özellik olsun o bağlamda pek kullanmadım jb yi .daha çok ücretsiz application Amaçlı . ama iOS 8.1de bazı yerlerde kasmalar oluyor bu ufak Şeyler rahatsız etmeyecek kadar şuan ama bu jb den önce de vardı. 8.1 de genel bir sıkıntı şarj konusu zaten iosta çok iyi hem şarj etme süresi çok iyi iPhone 6 için hem de şarj tüketimi konusunda çok verimli . Yani androidden daha yeni taze gelen bir Kullanıcı olarak bunu çok net söyleyebilirim

• Arkadaşlar oyuna uzun bir aradan sonra tekrar başladım ama beceri kademem br iniyor bir çıkıyor neye bağlı bu beceri kademesi ? Nasıl artıyor? Maç kazanınca mı yoksa kişisel kill ve dead sayılarına mı bağlı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.