Şimdi Ara

Arama Bitti !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
24.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler iyi akşamlar benim arama ile ilgili bi sorunum var 5 dk önce oldu 5 dk öncesine kadar hiçbir sorun yoktu bana arama geliyor köntör sorgulatıyorum cevap geliyor fakat arama yapıyorum dıt dıt dıt die ses geliyo arama bitti yazıyo neden olur anlamadım ? yardım edin lütfen :S

• Bazen bende de oluyor (1.1.4 ziphone ile kırılı) kapatıp açıyorum hemen düzeliyor
  • dün banada aynısı olmuştu, telefonu kapatıp açtım düzeldi. sende yap düzelebilir, belki hattan kaynaklanıo olabilir. bnm hattım avea eski telefonumda da bazen böyle şeyler oluyodu...
  • Denedim olmadı üst üste denedim bi kere arayabildim sora gene gitti . benim 1.1.3
  • quote:

Orjinalden alıntı: anilsar

Beyler iyi akşamlar benim arama ile ilgili bi sorunum var 5 dk önce oldu 5 dk öncesine kadar hiçbir sorun yoktu bana arama geliyor köntör sorgulatıyorum cevap geliyor fakat arama yapıyorum dıt dıt dıt die ses geliyo arama bitti yazıyo neden olur anlamadım ? yardım edin lütfen :S

Direkt sorayayım AVEA'mı kullanıyorsun...

• Benim hattım da avea ve aynı sorunu yaşadım bu akşam, tahmin ediyorum kandil olmasından kaynaklanan bir şebeke yoğunluğu sorunu var aveanın bu akşam...
  • Kardeşimin hattını taktım o çalışıyo turkcell e gidip deiştirim hattımı yedeği vardır onlarda heralde nerden deiştirebilrim ?
  • Yalnız anlamadım hat eski olsa en baştan çalışmazdı şimdiye kadar güzel giden telefon bu akşammı arama yapmaz oldu ?
  • quote:

Beyler iyi akşamlar benim arama ile ilgili bi sorunum var 5 dk önce oldu 5 dk öncesine kadar hiçbir sorun yoktu bana arama geliyor köntör sorgulatıyorum cevap geliyor fakat arama yapıyorum dıt dıt dıt die ses geliyo arama bitti yazıyo neden olur anlamadım ? yardım edin lütfen :S

şebeke problemi
  • Bende avea kullanıyorum ve zaman zaman benimde başıma geliyor.Şebekeden kaynaklanan bir problem bir süre sonra tekrar deneyin düzelecektir.
  • Aynı problem sabahtan beri bende hala devam etmekte.Başka telefonlardan arama yapılabiliyor ama iphone'umla yapamıyorum.
    1.1.3 ziphone ile kırmıştım.
  • dün akşam aynısı bendede oldu başka telefona takıncada olmadı avea dün akşam resmen göçtü
    quote:

Orjinalden alıntı: Deamien

Aynı problem sabahtan beri bende hala devam etmekte.Başka telefonlardan arama yapılabiliyor ama iphone'umla yapamıyorum.
    1.1.3 ziphone ile kırmıştım.
  • Arkadaslar Kandil nedeni ile Avea'da oldu oyle bir durum. Sorun yok ;)
  • quote:

arkadasım butun hatlarda arada bir oluyor boyle bir durum.. kapatıp acmana gerek yok..ayarlardan sebekeyi tıkla.. otomatik arayıp bulacak..ondan sonra duzeliyor..
  • Karşı taraf meşgulsede arama bitti uyarısı veriyor.Mesgul tonu yok telefonda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbs02

quote:

Direkt sorayayım AVEA'mı kullanıyorsun...

İşte mesele bu :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.