Şimdi Ara

Vac Ban

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba ben hile açmadan vac ban yedim bu nasıl oluyor yardımcı olurmusunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuhankose39

arkadaşlar merhaba ben hile açmadan vac ban yedim bu nasıl oluyor yardımcı olurmusunuz ?

Merhabalar hile acmadan vac ban yenmiyor iyi aksamlar.
  • Merhabalar. Pcnizde herhangi bir hile dosyası bulunsa ve steam bunu anlasa da ban yersiniz. Vac ban asla boşa atılmaz haketmişsinizdir iyi akşamlar
  • Internetten indirdiginiz bi dosya veya internet kafede girdiğiniz bi bilgisayar buna sebep olmuş olabilir. Bir temizlik yapmadan yeni steam hesabı açmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hileyi sil
  • Aşırı aşırı aşırı küçük bi ihtimalle yanılma payı var VAC sisteminin bi ticket ama ilgileneceklerini sanmıyorum.
  • arkadaşlar eğer hile yapmış olsam hile yaptım derim ki zamanında yapmışlığımda var yakalandım vac yedim ama yeni hesabımda hile kullanmadım bu nasıl oluyor ve nereye ticket atabilirim
  • Ortak ağdan biri kullanmışsa siz de yemiş olabilirsiniz, internet cafe v.b olayı da olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • banada olmustu o hile açmamıstım pc deki bi programdan mı ne kaynaklanmıs sanırım format atınca geçti. Oyun sırasında oyunda atıyor vac ban flan yazıyordu durduk yere..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhankose39

arkadaşlar eğer hile yapmış olsam hile yaptım derim ki zamanında yapmışlığımda var yakalandım vac yedim ama yeni hesabımda hile kullanmadım bu nasıl oluyor ve nereye ticket atabilirim

Allah çarpıyo işte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.