Şimdi Ara

beyler bu boost olayi nedir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
8.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://i.gyazo.com/d6dfc3206be280b77e152ad3b9817ae4.png

olayi nedir ? adamlar le dmg yi 4 5 saatte global yaptiklarini soyluyor? bide diyorlar ki gelecek diger 9 kisi bizim elemanlar olacak. simdi tamam lobiden 5 kisi girdik diyelim, karsiaya gelecek kisiler nasil bunlardan olacak? wtf

• Aynı servera yönlendiren sistem kullanıyorlar. Bunu Global hesap kasıp satanlarda kullanıyor. MM Server Picker'di sanırım ismi.

Bu uygulamayı ruslardan veya belli bir ülkeden kurtulmak içinde kullanıyorlar.

Siz sadece sabit duran botları vurup rekabeti birincilikle ve yüksek edo ile tamamlıyorsunuz haliyle daha kolay rank atlıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

Aynı servera yönlendiren sistem kullanıyorlar. Bunu Global hesap kasıp satanlarda kullanıyor. MM Server Picker'di sanırım ismi.

Siz sadece sabit duran botları vurup rekabeti birincilikle ve yüksek edo ile tamamlıyorsunuz haliyle daha kolay rank atlıyorsunuz.

sagolun hocam
  • temiz para valla bunlara para kaptırcak bir sürü boş beleş insan var
  • Aynı servera yönlendiren sistem falan değil vertigo boost kullanıyorlar rakiptede kendi elemanları oluyor koşup koşup vuruyorlar.
  • quote:

Aynı servera yönlendiren sistem kullanıyorlar. Bunu Global hesap kasıp satanlarda kullanıyor. MM Server Picker'di sanırım ismi.

alakası yok. gece 4-5 te diğer arkadaşın dediği gibi vertigo vs mapları seçiyorlar iki takım olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lev1n

Aynı servera yönlendiren sistem falan değil vertigo boost kullanıyorlar rakiptede kendi elemanları oluyor koşup koşup vuruyorlar.

+1, epvp'de takılırken bir adam gördüm win başı 0,6 euro diyordu. Eğer afk kalmak istiyorsanız da fiyat artıyordu
  • Anasının kuzusu A kullanıcısına yanıt
    0,6 euro 2 3 tl ediyor, win başına gayet iyi fiyat değil mi

En azından hile hurda olayı yok bunlarda diyeceğim, sonra milletin oyununu kanser ediyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commando28

0,6 euro 2 3 tl ediyor, win başına gayet iyi fiyat değil mi

En azından hile hurda olayı yok bunlarda diyeceğim, sonra milletin oyununu kanser ediyorlar

Anlamadım tam, boostlayan için mi iyi fiyat boostlanan için mi?

Gerçi düşününce ikisi için de iyi bence.
  • silver geliyor ben kartaldan iyi oynarım diyor , paramda var beni kartal boost olayı bitiyor oyuna girince p90 only rush ben hesap satışı yapan biri olarak sattığım adama soruyorum altaki,silvera gidip le hesap satacak kadar allahsız değilim ,benden hesap alan adamlar ya fun game yapmak için yada prac yapmak için genelde hesap alırlar :)

1- neden hesap satın alıyorsun
    2-önceki rankın ne satın alıyorsun
  • Ow'de denk gelmişti bir kere anlam verememiştim ben de rakibi nasıl ayarlıyorlar diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaFéin

quote:

alakası yok. gece 4-5 te diğer arkadaşın dediği gibi vertigo vs mapları seçiyorlar iki takım olarak.

alakası var. kendim de yaptım bi aralar. vertigo gibi saçma sapan mapları oynayan bazı kesimler var. onlara denk gelmemek için server picker kullanıyorduk.

@The Red Devil ; o adam nasıl OW a düşmüş merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SW4RTHY -- 22 Temmuz 2017; 17:46:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GuardianN-

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaFéin

quote:

alakası var. kendim de yaptım bi aralar. vertigo gibi saçma sapan mapları oynayan bazı kesimler var. onlara denk gelmemek için server picker kullanıyorduk.

@The Red Devil ; o adam nasıl OW a düşmüş merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

Ow'de denk gelmişti bir kere anlam verememiştim ben de rakibi nasıl ayarlıyorlar diye.

Aynen hocam hatta bana gelenlerde karşı takım yere molotof atıp kendini yakıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rap1d -- 22 Temmuz 2017; 22:4:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rap1d

quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

Ow'de denk gelmişti bir kere anlam verememiştim ben de rakibi nasıl ayarlıyorlar diye.

Aynen hocam hatta bana gelenlerde karşı takım yere molotof atıp kendini yakıyordu

İki tarafta afk idi bunları kim rapor ediyor ki yav.
  • derank.me sitesinde rank düşmek isteyenler oluyor lobiyle girip rank düşüyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.