Şimdi Ara

V (2009) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
965
Cevap
1
Favori
52.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • V harfinin anlamı Visitors'dan gelmiyor,ülkemizde Ziyaretçiler adıyla gösterildiği için herkes böyle düşünüyor. "V" Victory'nin V'si. isterseniz imdb'de Visitors şeklinde aratın çıkan sonuçların hiçbiri bu diziyle alakalı değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

V harfinin anlamı Visitors'dan gelmiyor,ülkemizde Ziyaretçiler adıyla gösterildiği için herkes böyle düşünüyor. "V" Victory'nin V'si. isterseniz imdb'de Visitors şeklinde aratın çıkan sonuçların hiçbiri bu diziyle alakalı değil.

O halde neden yabancı torrent sitelerin de Visitors olarak bulunuyor...

Ayrıca Google'a "Visitors 1984 imdb" diye yazın bakalım ne buluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastenc -- 22 Mayıs 2009; 18:41:41 >
  • ilginç,çünkü dizinin orjinal adı sadece V'dir ve bir bölümde V'nin gerçek anlamının Victory olduğu vurgulanmıştı. demekki yanılıyormuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanctus Diavolos -- 22 Mayıs 2009; 19:03:31 >
  • Merakla beklediğim bir dizi. Juliet'de başroldeymiş Haydi bakalım hayırlısı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

V harfinin anlamı Visitors'dan gelmiyor,ülkemizde Ziyaretçiler adıyla gösterildiği için herkes böyle düşünüyor. "V" Victory'nin V'si. isterseniz imdb'de Visitors şeklinde aratın çıkan sonuçların hiçbiri bu diziyle alakalı değil.

Arkadaşım ben bu dizinin ilk versiyonunu yıllar önce seyrettim. Anlamı VISITORS'dır.

Buda dizi hakkında bilgi veren "V" fun sitesi.
    http://thevisitors.info/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 14 Ekim 2009; 20:52:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mastenc

quote:

Orjinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

TRT de yayınlanan Ziyaretçiler(The visitors) ün tüm bölümlerini indirebileceğim bir yer varmı.Hazır dizinin yeni versiyonu başlamamışken eskisini bidaha izleyeyim.

Mininova'da var 10.14 GB 23 gönderen 117 alan var biraz yavaş iner ama en geç 1 hafta da biter...yok rapid linkleri isterseniz özelden indirebileceğiz sitenin linkini de verebilirim

Yok ben trt de yayınlanan yani Türkçe olarak demek istemiştim.
  • Yuhh bizde 1-2 haftaya dizi başlıycak diye bekliyoruz İMDB'de yayın tarihi 2010 diyor... PB'nin yerine 3. Bir dizi bulmam lazım...

Not: Özürdilerim 1.sayfada konuyu açan arkadaş zaten söylemiş ben dikkat etmemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afsdfas -- 23 Mayıs 2009; 22:36:09 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mastenc

quote:

TRT de yayınlanan Ziyaretçiler(The visitors) ün tüm bölümlerini indirebileceğim bir yer varmı.Hazır dizinin yeni versiyonu başlamamışken eskisini bidaha izleyeyim.

Mininova'da var 10.14 GB 23 gönderen 117 alan var biraz yavaş iner ama en geç 1 hafta da biter...yok rapid linkleri isterseniz özelden indirebileceğiz sitenin linkini de verebilirim

Yok ben trt de yayınlanan yani Türkçe olarak demek istemiştim.

O halde size kolay gelsin demek düşer bana
  • eski zamanlarda o uzaylıların yemek sahnelerini hatırlıyorduk, belkide dizinin en ilginç sahneleri bunlardı.
    Dizinin yeni versiyonlarında acaba yemek sahneler nasıl olacak, ve şaşırtıcı olaylar olacak mı merak ediyorum

eski diziden bir sahne

• dediğiniz gibi juliet'e yol vermelerinin sebebi buymuş galiba.
  • juliet e yol mu verdiler?
  • İğrenç fare yemek filan nasıl bir dizi bu yav hayatta izlemem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Av@ng(E3T)r

quote:

Orjinalden alıntı: PanadoL

quote:

Orjinalden alıntı: Av@ng(E3T)r

V nin anlamı, roma rakamı olan 5 mi yoksa harf olan y den önce gelen V mi???

harbiden alfabemizde ki V ise ne anlamı var

Harf olan V ise izlemem, V for Vendetta'dan çalmış gibi

İyide ordaki V de normalde rooma rakamı olan 5 sonrada o kendi değiştirip harf olan v den vendetta ya çeviriyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cane®

İğrenç fare yemek filan nasıl bir dizi bu yav hayatta izlemem.

fare yemek neyse de ben küçükken izlediğimde çok iyi hatırlıyorum, bunların gizli yerleri vardı mağara gibi bir yerde davet vardı, adamın birini bir kafese kapatmışlardı ardından mikrodalga gibi birşey ile kızartıp herkese tabakta ikram ediyorlardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: yussuff

http://www.nessima.com/lost/julietin-yeni-dizisi-v#comment-6588

Video'lar güzeldi özellikle promo olanı. En çok beklediğim dizilerden biride bu. Dizide Lost'daki Juliet, Smallville'deki Kara ve The 4400'deki Tom yer alıyor. Buda yeni çıkacak video'lar ve dizi hakkında bilgi veren bir site.

http://www.visitorsite.net/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 14 Ekim 2009; 20:54:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: VaLoUr

quote:

Orjinalden alıntı: yussuff

http://www.nessima.com/lost/julietin-yeni-dizisi-v#comment-6588

Video'lar güzeldi özellikle promo olanı en çok beklediğim dizilerden biri bu yeniden çevrileceği haberini duyunca çok sevinmiştim gözümüzün alışık olduğu Lost'daki Juliet, Smallville'deki Kara ve The 4400'deki Tom'un dizide rol almasıda iyi olmuş buda yeni çıkacak video'lar ve dizi hakkında bilgi veren bir site.

http://www.visitorsite.net/

verdiğin siteden dikkat çekici bir resim var

http://www.visitorsite.net/vcaps66.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 27 Mayıs 2009; 3:01:10 >
  • Resim gözükmüyor merak ettim hangisi acaba ?
  • veletken 3 günüm "acaba o fareyi yedi mi? hareket de ediyordu yoksa maket miydi? Kaşla göz arasında geri mi çıkardı?" diye düşünerek geçmişti. Bi 3 ayı da düşüp sağımı solumu yaralamamaya çalışarak geçirmiştim, olur ya kan rengim yeşildir,kaldıramam Hele bi mağarada uzaylı ile insanın birlikteliğinden melez mi ne doğuyordu... akla mantığa ziyan...

Haksız da sayılmam hani; az gittik uz gittik , 7 den 77ye, çizgi film Jumbo, Güler misin Ağlar mısın, Perfect strangers -kuzen Balky:)- derken ZZıbarraam karşında uzaylılar. Şimdiki nesil gibi büyümedik ki...

Çok iyi hatırlıyorum, milliyet uzay gemilerinin maketini veriyordu, kağıttan, 404le yapıştır, en bi süper bomba oyuncak olmuştu.
  • hatta o zamanki bölümlerde dişi uzaylı bir mağarada doğum yapmıştı onu göstermişlerdi doğumda kaya tuzu ile motor yağı gibi bir yağ kullanılmıştı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.