Şimdi Ara

V (2009) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
965
Cevap
1
Favori
52.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • V zaten mini dizi olcak kanımca
  • juliet ölüyor galiba hatun boş durmuyorr hemen başka diziye atlamış :D
  • trt nin tek televizyon olduğu zamanların efsane dizisi bu. Yeni versiyonu eskisinin tadını veremez zannımca. Filmlerde görsel anlamında doyuma ulaştık artık. Fare yiyen insan kılıklı uzaylılar, şimdi basit kaçar. o zaman millet bunların yemek sahnelerini görünce bi garip oluyordu eski diziler eskide kalmali bence.
  • şu yaşlı peder clint eastwood mu banamı öyle geliyor
  • Bu konuyu daha önceden ben açmıştım herneyse eskisi güzel bir bilim kurgu dizisiydi şimdiki teknoloji ile daha iyisini bekliyoruz.

quote:

Orjinalden alıntı: Av@ng(E3T)r

V nin anlamı, roma rakamı olan 5 mi yoksa harf olan y den önce gelen V mi???

Visitors

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 21 Mayıs 2009; 19:49:29 >
  • Obaaaaaaaaaa ziyaretçiler yeni versiyon. Süpeeeeeeeer
  • Aslında güzel bir diziye benziyor ama insan görünümlü uzaylılar ilgimi çekmiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: afsdfas

Aslında güzel bir diziye benziyor ama insan görünümlü uzaylılar ilgimi çekmiyor

onların çokta insan görünümlü olmadıklarını göreceksin
  • Eski bölümleri bende var...geçen aylar da tekrar izlemiştim hatta yeni bölümlerini de sabırsızlıkla bekliyorum...
  • Bu dizi başladı mı ? Ya da ne zaman başlayacak bilen var mı :)
  • Adını zaman zaman duyduğum ve güzel olarak nitelendirilen bir dizi. Umarım ilk versiyonu gibi başarılı olur ve biz de takip ederiz.
  • quote:

trailer izlersen daha çok

kertenkele
    gibin olduklarını görürsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 22 Mayıs 2009; 14:46:43 >
  • Çocukluğumun LOST'u Ziyaretçiler bayılırıdım bu diziye fare yiyen uzaylılar ... sonra kumda bi canavar mı ne vardı.... bu arada taş juliette bizi kendinden bırakmamış olur.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: mastenc

Eski bölümleri bende var...geçen aylar da tekrar izlemiştim hatta yeni bölümlerini de sabırsızlıkla bekliyorum...

Çok eskiden betamax video kasetlerde izlemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 22 Mayıs 2009; 16:04:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rajeesh

quote:

trailer izlersen daha çok

kertenkele
    gibin olduklarını görürsün

Trailerin sonunumu diyorsun? Eğer öyleyse olsun sonuçda insan görünümündeler... Onları uzaylı gibi görmemek lazım bizden gibi görmek lazım Ya böyle dizilerde uzaylıları neden insan kıılığına sokarlar anlamış değilim maksat bütçeden kısmak mı? Ne zaman başlıyor dizi hakkaten merak ettim şimdi zaten PB bittikden sonra 3.bir dizi arıyordum memnun kalırsam bunu takip ederim...
  • hey gıdı hey o visitors ta kadının fare yiyişi aklımdan cıkmıyor hala guzel dızı olucak bence
  • TRT de yayınlanan Ziyaretçiler(The visitors) ün tüm bölümlerini indirebileceğim bir yer varmı.Hazır dizinin yeni versiyonu başlamamışken eskisini bidaha izleyeyim.
  • Juliet Hemen Bu Diziye Atanmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

TRT de yayınlanan Ziyaretçiler(The visitors) ün tüm bölümlerini indirebileceğim bir yer varmı.Hazır dizinin yeni versiyonu başlamamışken eskisini bidaha izleyeyim.

Mininova'da var 10.14 GB 23 gönderen 117 alan var biraz yavaş iner ama en geç 1 hafta da biter...yok rapid linkleri isterseniz özelden indirebileceğiz sitenin linkini de verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastenc -- 22 Mayıs 2009; 18:13:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.