Şimdi Ara

>> ÜYELİĞİM SİLİNEBİLİR , KENDİNİZE İYİ BAKIN <<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yönetici grubundan bir arkadaşın dh ile alakası olmayan bazı sebeplerden ötürü benimle kişisel bir sorunu mevcuttur. Bu arkadaş her fırsatta olur olmadık mesajlarıma ikişer üçer hatta dörder uyarı puanları verdi.

Son iki haftada iki defa uzaklaştırıldım forumdan, daha DÜN AKŞAM açılan üyeliğimde bu sabah bakıyorum geçmişte yine bu şekilde benzer bir mesajımdan 2 uyarı puanı eklenivermiş. (o mesajda da eşit davranmadığından bahsettim)

Uzaklaştırıldığımda sebebini soran bir mesaj attım dh mailine, aldığım cevap "AYNI IP DEN DAHA EVVEL FARKLI BIR HESAPLA GIRIS YAPMISSINIZ" oldu.

Mail duruyor, isteyene gönderebilirim.

Oysa uzaklaştırılma sebebime baktım "mazot tenekesine düşen kedi" konusunda yazdığım bir mesajdı.

Bilin istedim, yakında mesajımın altında 2310938029381203918"*2"*RFS6D5FV günü kaldı gibisinden bir uyarı olacak eminim.. Hatta bu mesajımı bile kendisi görür görmez silecek beni susturmaya çalışacaktır.

Diyeceğim bir şey yok....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turşu Paşa -- 10 Ocak 2009; 17:16:23 >

• hayırlısı olsun ne diyelim
  • Aynı yönetici olduğunu nerden biliyorsun, ayrıca şu saatten sonra da silerler üyeliğini...
  • gun'a ÖM at. Yöneticiyi kenara çekip konuşsun.
  • önümüzdeki maçlara bakarsın sen de
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Aynı yönetici olduğunu nerden biliyorsun, ayrıca şu saatten sonra da silerler üyeliğini...

Adım gibi eminim çünkü sildiği bazı konulardan sonra mesaj atıp "bak ne kadar adilim görüyor musun sen buralarda dolanıyorsun yine ben o adamı 4 gün attım" gibisinden mesajlar gönderiyordu :) verdiğim cevaplara sinirleniyordu bu sefer..

Neyse bu saatten sonra artık foruma okur olarak gireceğim, nasıl olsa ordan banlayamaz
  • çok proveke edicekler şeyler yaziyorsun özelliklede filisten-israil konularında belki onlarıda görmüştür
  • K .
  • çok şükür kurtuluyoruz

bugün ben şikayet ettim seni her mesajın her konunda küfürün var aklınca küfürlerini sansürleyerek küfür etmeye çalışıyorsun ama insanlar aptal değil

hadi güle güle

kendini sınırsız banla yöneticileri uğraştırma

senin bir önceki nickin atakan değil miydi? o nicktde sürekli küfür eden biri değilmiydin?
  • O söylediği mesajları SS olarak buraya koyarsan yöneticilikten düşebilir.
  • isim vererek konuşursak olay netliğe kavuşur. bütün yöneticileri zan altında bırakmak yanlış. mewluth hocam arada kaynamasın
  • kedi konusunda attığın mesajla bence senin sınırsız yemen lazımdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoseDn -- 10 Ocak 2009; 17:24:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turşu Paşa

quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Aynı yönetici olduğunu nerden biliyorsun, ayrıca şu saatten sonra da silerler üyeliğini...

Adım gibi eminim çünkü sildiği bazı konulardan sonra mesaj atıp "bak ne kadar adilim görüyor musun sen buralarda dolanıyorsun yine ben o adamı 4 gün attım" gibisinden mesajlar gönderiyordu :) verdiğim cevaplara sinirleniyordu bu sefer..

Neyse bu saatten sonra artık foruma okur olarak gireceğim, nasıl olsa ordan banlayamaz

Bak şaşırdım şimdi kimmiş bu kinci modetör burada yaz ayrıca ilgili yazılarla mail at dh yönetimine şiakyet et sisteminde de anlat.

• üyeliğini sildirmeye gerek yok. profil kısmında "Forumdan uzaklaşmak istiyorum" kısmı var her 30 günde bir kendini 30 gün banlatırsan sorun ortadan kalkar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: @y@zéfé

çok şükür kurtuluyoruz

bugün ben şikayet ettim seni her mesajın her konunda küfürün var aklınca küfürlerini sansürleyerek küfür etmeye çalışıyorsun ama insanlar aptal değil

hadi güle güle

senin bir önceki nickin atakan değil miydi? o nicktde sürekli küfür eden biri değilmiydin?

Dostum cep telefonunu kayıt ederek girdiğin bir sistemde kime nasıl küfür edebileceksin söyler misin? Küfürlü bir tane mesajım olsa sonsuza dek uzaklaştırılmış olmam lazımdı.

@poseidon_19

Kuşlarla ilgili bir mesajda adamın teki "kafasını kopart" , "kediye at" gibisinden mesajlar girdiğinde de aynı tepkiyi verseydin keşke.. Mazot alev almaz dedik kedi olsa denerdim dedim böyle bir şeye normal her insan güler geçer yapacağım bir şey değil Allah'ın bize emanetidir tüm hayvanlar. Yazdığım mesajlarda ciddi olmadığımı beni tanıyanlar bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turşu Paşa -- 10 Ocak 2009; 17:27:57 >

• Hesablar silinmez die biliyorum.
  • Kaybedicek bir şeyin yok. O sana kıllık yapıyorsa sende ona kıllık yap. İsmini ve attığı mesajları foruma koy.
  • Allah allah
  • @ Turşu Paşa

Kafasını kopart diyen bendim yoksa arkamdan küfürmü ettin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turşu Paşa

quote:

Orjinalden alıntı: @y@zéfé

çok şükür kurtuluyoruz

hadi güle güle

Dostum cep telefonunu kayıt ederek girdiğin bir sistemde kime nasıl küfür edebileceksin söyler misin? Küfürlü bir tane mesajım olsa sonsuza dek uzaklaştırılmış olmam lazımdı.

@poseidon_19

Kuşlarla ilgili bir mesajda adamın teki "kafasını kopart" , "kediye at" gibisinden mesajlar girdiğinde de aynı tepkiyi verseydin keşke.. Mazot alev almaz dedik kedi olsa denerdim dedim böyle bir şeye normal her insan güler geçer yapacağım bir şey değil Allah'ın bize emanetidir tüm hayvanlar. Yazdığım mesajlarda ciddi olmadığımı beni tanıyanlar bilir.

o küfürleri buraya yazmam doğru olmaz ama bildiğimiz standart küfürleri değişik kelimler kullanarak buraya yazıyorsun sana göre bu yaptıkların komik olabilir ama bize göre değilir arkadaşların arasında msninde istediğin gibi küfür et ama burası forum umuma açık bir yer

hatırlarsan atakan nickli üyeliğindede cama yapışan böceğin iğrenç resmini koyup forumda komiklik yaptığını sanıyordun ozamanlardada yaptıkların nedeniyle sınırsız ban yedin yine geldin ama yine aynısın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.