Şimdi Ara

uydunet ve teledünya hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim oturduğum yerde sadece kablo tv vardı uydunet ve teledünya için dilekçe gönderdim.kurulum olursa benden ekstra(apartmana getirdikleri için) ücret alırlarmı

• KogoShuko kullanıcısına yanıt
    evinizde kablo tv varsa ve kablo tv aboneliğiniz varsa hemen uydunet veya teledünya aboneliği alabilirsiniz zaten. ayrıca bir alt yapı gerekmiyor. sadece modem ve kutu parası ödeyeceksiniz. kampanyalı girerseniz bunlar indirimli oluyor ve aktivasyon ücretsiz oluyor.
  • evimde kablo tv vardı ama iptal ettirdim yani bir süre kablo tv kullandım fakat öperatör binada sadece kablo tv hizmeti olduğunu uydunet ve teledünya altyapısnın olmadığını söyledi,bende dilekçe göndererek talep
    ettim,merak ettiğim konu benim isteğimle apartmana gelirse benden ayrıca bir ücret alırlarmı ?
  • Arkdaşım evine getirilen hizmet için alt yapı bedeli kesinlikle ödemezsin. Fakat Tekirdağ hariç bütün yerlerde kablo tv olan lokasyona Uydunet ve Teledünya hizmeti zaten verilir. Bence bulunduğğun şehir hangisi ise abone merkezi ile görüş derim. Bazen çağrı merkezi saçmalayabiliyor.

Uydunet İletişim Bilgileri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.