Şimdi Ara

'Uydunet'ten - 'ttnet'e geçiş?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu başlığı ttnet bölümünede açtım fakat tatmin edici bir cevap alamadım bu sebepten burayada aöma gereği duydum, Uydunet 2 mbit kullanıcısıyım tarife değişikliği ile 3mbit 49tl sınırsıza geçmeyi düşünüyordum fakat ttnet 16mbit netlimitsiz tarifesi 59tl olduğunu gördüm. Bu tarife 50 gb kotalı olmasına rağmen kotayı doldurunca hızı düşen pek kimse olmuyormuş. Kısacası stabil hız alamasakta atıyorum ortalama 16 yerine 12mbit hız olsun, sizce de 10tl daha fazla verip 4 katı fazla hız alacağımız bu tarifeyi kullanmak mantıklı olmaz mı? cevap için teşekkürler..

• sakın uydunete geçmek gibi bir hata yapma dostum. yoksa belini arızalardan dogrultamazsın. ttnet iyiymiş gerçekten okadar sene küfür ettik isyan ettik ama beterin beteri varmış cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan850

sakın uydunete geçmek gibi bir hata yapma dostum. yoksa belini arızalardan dogrultamazsın. ttnet iyiymiş gerçekten okadar sene küfür ettik isyan ettik ama beterin beteri varmış cidden.
    Ev telefonu varsa bence daha mantıklı olur,ancak ttnet adil kullanım uygulamaya ne zaman başlar ya da başlar mı bilmiyoruz.3 senedir uydunet kullanıyorum memnunum genel olarak,ama ttnet 8mb verirken biz hala 1mb kullanıyoruz maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 24-11

Ev telefonu varsa bence daha mantıklı olur,ancak ttnet adil kullanım uygulamaya ne zaman başlar ya da başlar mı bilmiyoruz.3 senedir uydunet kullanıyorum memnunum genel olarak,ama ttnet 8mb verirken biz hala 1mb kullanıyoruz maalesef.

Alıntıları Göster
    Güzel tarifeymiş. Bende ttnete geri dönmek istiyorum. Ama sözleşme var işte. 200 lira birde bunlara vermek istemiyorum. Sonra birde ttnete vericem. Nasıl yaptım bu hatayı hala inanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hfatih15

Güzel tarifeymiş. Bende ttnete geri dönmek istiyorum. Ama sözleşme var işte. 200 lira birde bunlara vermek istemiyorum. Sonra birde ttnete vericem. Nasıl yaptım bu hatayı hala inanamıyorum.

Alıntıları Göster
    süperonline yoksa ttnet, o da yoksa uydunet,o da yoksa boğaz köprüsü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talatcaner

süperonline yoksa ttnet, o da yoksa uydunet,o da yoksa boğaz köprüsü.

Alıntıları Göster
    süponline imkanım olmadığı için; Ttnet kullananlar uydunete geç diyor, uydunet kullanıcıları ttnet kullan diyor

neyse o zaman uydunete veda ediyorum ttnet hayırlı olsun cevaplarınız için teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Farrabi

süponline imkanım olmadığı için; Ttnet kullananlar uydunete geç diyor, uydunet kullanıcıları ttnet kullan diyor

neyse o zaman uydunete veda ediyorum ttnet hayırlı olsun cevaplarınız için teşekkür ederim..

Alıntıları Göster
    Bende de şu an Uydunet var, 2 sene taahhüt vermiştim, son 6 ayım kaldı. 2 Mbit limitsiz abonesiyim. Daha önce 7-8 yıl kadar ADSL kullanmıştım. Uydunet'in ağır işleyen sistemi yüzünden taahhtüt biter bitmez kablo tv ve uydunet'i bırakıp Smile ADSL + Dsmart HD'ye geçmeyi planlıyorum. 16 Mbit + 50 GB kota + HD Giriş paketi (ya da bir üstü her neyse). Çünkü tarife olarak değişiklik şansım çok az, adamlarda 5 Mbit limitsiz var ama 69 TL, bana gereksiz ve çok pahalı. Ayrıca anlık site açılışlarında maalesef hızı yetersiz. Yani sizi anlıyorum, ben de sözleşmem bitsin anında çıkacağım sistemden. Yıl 2011 olmuş, hala 2 mbit kullanmak kötü oluyor (evde 3 PC + 2 telefon aktif olarak kullanıyor interneti).

Ekleme: Daha önce Smile ADSL kullandım, çok da memnundum. Tabii zamanı gelince başka firmalar daha iyi alternatifler sunarsa değerlendiririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FCK® -- 7 Ağustos 2011; 12:12:15 >

• Bende ttnetten dsmart olayina gecicem. Ttnet cok pahali
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

Bende ttnetten dsmart olayina gecicem. Ttnet cok pahali
    Kafam karıştı vallahi bende TTnet 8 mbit ya da Uydunet 3 megabit sınırsıza geçicem. Telefon hattımız eski sanırım santrale uzağız o nedenle şu an 3-5 megabit arası ancak alabiliyorum o nedenle hızda bir fark olmayacak hatta şuradaki yorumlara bakılırsahttp://forum.donanimhaber.com/m_51419278/tm.htm ki kafamı karıştırdı buradaki yorumlar ile daha fazla hız bile alabilime imkanım var. 3 mbit sınırsız 49 TL iyi gibi hem ev telefonunuda kullanmıyoruz 15 lira aylık ücret veriyoruz onuda çıkarttık mı daha mantıklı geldi bunun yanında uydunet kablosuz modemide ücretsiz veriyor. Kafam karıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: xuadrox

Kafam karıştı vallahi bende TTnet 8 mbit ya da Uydunet 3 megabit sınırsıza geçicem. Telefon hattımız eski sanırım santrale uzağız o nedenle şu an 3-5 megabit arası ancak alabiliyorum o nedenle hızda bir fark olmayacak hatta şuradaki yorumlara bakılırsahttp://forum.donanimhaber.com/m_51419278/tm.htm ki kafamı karıştırdı buradaki yorumlar ile daha fazla hız bile alabilime imkanım var. 3 mbit sınırsız 49 TL iyi gibi hem ev telefonunuda kullanmıyoruz 15 lira aylık ücret veriyoruz onuda çıkarttık mı daha mantıklı geldi bunun yanında uydunet kablosuz modemide ücretsiz veriyor. Kafam karıştı

Alıntıları Göster
    Eğer hattınız TTnet'in değerlerini kaldırıyorsa geçin TTnet'e; ancak hangisine geçerseniz geçin taahhütlü abonelik yapmayın derim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nodex

Eğer hattınız TTnet'in değerlerini kaldırıyorsa geçin TTnet'e; ancak hangisine geçerseniz geçin taahhütlü abonelik yapmayın derim ben.

Alıntıları Göster
    TTnet'ten kaçan kaçana yaw.
    Ben bile 4 yıl sonra iptal ettirdim. Kullanıcıların hız testleri sonuçlarına ve performansına bakın o zaman kim TT der merak ediyorum. :-)
    Sinyalini izliyorsun, sorun görürsen alo diyorsun gelip düzeltiyorlar. 1 Mbps de 125 KB, 4 Mbps de 500 KB download'ı TT'de ancak rüyanızda görürsünüz :-)

TT'den uydunete geçerken bir kez düşün...
    Uydunet'ten TT'ye geçmeyi asla düşünme :-)

• ttnet ile hergün surunecegime uydunette senede toplasan 1 ay sürünmeyi tercih ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

ttnet ile hergün surunecegime uydunette senede toplasan 1 ay sürünmeyi tercih ediyorum..
    Bir gün bu başlığı göreceğim aklıma gelmezdi
  • Uyduneti birakmak isteyip de taahhutten dolayi birakamayan varsa uydunette devir ucretsiz aboneliginizi devralabilirim size herhangi bi cayma bedeli cikmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugursanda

Uyduneti birakmak isteyip de taahhutten dolayi birakamayan varsa uydunette devir ucretsiz aboneliginizi devralabilirim size herhangi bi cayma bedeli cikmaz
    sözleşme imzalamayın kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigdede

Ne sozlesmesi niye imzalamamali?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugursanda

quote:

Orijinalden alıntı: bigdede

Ne sozlesmesi niye imzalamamali?

Alıntıları Göster
    uydu netten memnunum kardeş güzel bence ttnet kazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn1990

uydu netten memnunum kardeş güzel bence ttnet kazık

Alıntıları Göster
    @ Farrabi

dediğin mantıklı tabi ama tt nettede santrale uzaklığın, modem değerlerini ölçtürüp ona göre geçersen daha sağlıklı olur
  • quote:

Merhaba,
    Bu başlığı ttnet bölümünede açtım fakat tatmin edici bir cevap alamadım bu sebepten burayada aöma gereği duydum, Uydunet 2 mbit kullanıcısıyım tarife değişikliği ile 3mbit 49tl sınırsıza geçmeyi düşünüyordum fakat ttnet 16mbit netlimitsiz tarifesi 59tl olduğunu gördüm. Bu tarife 50 gb kotalı olmasına rağmen kotayı doldurunca hızı düşen pek kimse olmuyormuş. Kısacası stabil hız alamasakta atıyorum ortalama 16 yerine 12mbit hız olsun, sizce de 10tl daha fazla verip 4 katı fazla hız alacağımız bu tarifeyi kullanmak mantıklı olmaz mı? cevap için teşekkürler..

TTnete geçmen hata olacak gibi geliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KroLyne93

quote:

Merhaba,

TTnete geçmen hata olacak gibi geliyor...
    Evet ttnet galiba hata olacaktı bende şöyle birşey yaptım:
    Ttnet 2 ay bedava kampanyasına katıldım.1 hafta kadar ttnet kullandıktan sonra yaşadığım tek sorun ilk gün youtube videolarını yükleyememsiydi bu sorunda sadece geceye kadar sürdü. Sonrasında 7.01 hızıyla düzgün birşekilde kullandım yaklaşık 50gb download yaptım hız düşmedi. Hem oyunlarda olsun hem indirme hızında olsun hiçbir sorun yaşamadım ve uydunet'i 1 hafta sonunda iptal ettirdim. Ancak sadece "DH"de okuduklarımdan, yapılan yorumlardan ve önümüzdeki 2 yıl içerisinde oturduğum yere(erenköy) fiber hizmeti gelme olasılığında ttnet taahhütüne bağlı kalmak istemediğimden dolayı süperonline adsl'e başvurdum aynı zamanda ttnet'i de bedava kullanmaya devam ediyorum.Yarın ttnet'i, 50 gb indirme yaptıktan sonra hiçbir ücret ödemeden iptal ettirdikten sonra süperonline modemimi alacağım ve umarım süperonline'da bir sorun yaşamam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.