Şimdi Ara

uyap e-satış hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
12.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bilenleriniz vardır, 8 yıldır 2002 model fiat palio kullanıyordum hiç abartısız her ay bir sorun çıkarıyordu. en son şanzımanda da sorun çıkınca sattım kurtuldum. şimdi yavaş yavaş araba arayışına girdim, 21.000tl kredim onaylandı ama 21000 civarına adam gibi araba kalmamış.

o yüzden uyap e-satış'a yöneldim ama aklıma şöyle bir şey takıldı, şimdi ben e-satış sayfasından bir arabanın açık arttırmasına girdim ve kazandım diyelim, bu araba direkt benim mi oluyor ? yoksa benim kazandığım ihale fiyatı üzerinden bide fiziki ihaleye mi çıkıyor ?

tecrübesi olanlar yardım edebilirse sevinirim.

• up.
  • Teminatı yatır,ihaleyi kazandın. Hangi icra dairesi ihaleyi yapıyorsa o dairenin hesap numarasınu al kalan miktarı yatır veya icra dairesine git böyle böyle yapıcam de mahkemeler veznesine yatırabilirsin veya icra dairesinden alacağın kağıtla maliyeye yatırabilirsin parayı. Paranın tamamı yattıktan sonra araç senin olur üzerine devir işlemlerine başlayabilirsin. vs vs detaylı bilgi için icra dairesine git.
  • https://forum.donanimhaber.com/icra-dairesi-ihalelerinden-hic-araba-alan-var-mi--28166990-27

Son sayfayı inceleyiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serhatcn kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. @maverick8141 baya detaylı anlatmış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.