Şimdi Ara

usb bellekten windows çalıştırma ( usb belleğe windows kurma )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar samsung marka almanyadan gelme laptopun hdd kartı bozuldu. bu yüzden windowsu usb belleğe kurup laptopu çalıştırmak istiyorum. usb belleği bootable yapıp windowsu kurdum ancak tam windows başlatılırken hata verip kapanıyor. sorun nedir? başka çözüm yada fikri olan varmı. yardım lütfen

• hddyi değiştirt
  • quote:

Orijinalden alıntı: amönyak

hddyi değiştirt

sorun hdd de değil kablosu bozuk ve almanya dan geldiği için uyumlu parça yok
  • Hatali bir windows surumu kurmus olabilirsin yada boot yapma islemi tam basarili olmamistir. Yeni birtane indir eger orijinalse baska programla dene.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ubuntu pardus linux live cd ile acmayi dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

ubuntu pardus linux live cd ile acmayi dene.

ben laptopu download için kullanacağım. o dediğiniz işletim sistemlerine yabancıyım. acaba normal işlevlerini kullanabilir miyim pardus la. son çare optik sürücüyü hdd ye çeviren parçadan alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: derbeder1982

quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

ubuntu pardus linux live cd ile acmayi dene.

ben laptopu download için kullanacağım. o dediğiniz işletim sistemlerine yabancıyım. acaba normal işlevlerini kullanabilir miyim pardus la. son çare optik sürücüyü hdd ye çeviren parçadan alacağım

demek istedigim once linux vs ile acmayı dene calısırsa daha sonra windows kurarsınız uzerine. bakalım zaten cok zor degil kullanması pardus ubuntu kullanması yonergeleri takip ettikce kolayca halledersiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.