Şimdi Ara

USA APPLE STORE DEĞİŞİMDE FATURA İSTER Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aralık ayında Amerika'dan New York Apple store'dan sim free Iphone 4s almıştım, telefonu bir kere düşürdüm ve daha sonra titreşimi çalışmamaya başladı, temmuz ayında insallah amerika'ya gideceğim tekrar, sorun şu ki cihazın faturasını kaybettim, faturasız değişim yaparlar mı?
    Yada böyle birşey için değişim yaparlar mı? Konu hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim teşekkürler.

• Faturasına gerek yok cihazın seri numarasından herşeyine ulaşabiliyorlar.. Teknik servisin gideremeyeceği bir sorunu varsa değişimini yaparlar sıfır cihaz alırsın..
  • Tesekkur ederim, ancak Amerika'da ürünün icini açmıyorlar dogrudan değiştiriyorlar diye biliyorum yanlış mı acaba bu konuda bilgisi olan kimse yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiryaki01

Tesekkur ederim, ancak Amerika'da ürünün icini açmıyorlar dogrudan değiştiriyorlar diye biliyorum yanlış mı acaba bu konuda bilgisi olan kimse yok mu

Evet öyle bir seyler duymuştum Ama değiştirmeleri biraz zor çünkü siz yere düşürmüşsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150 dolara yenisini veriyorlar istersen, fatura kesinlikle istemiyorlar eminim. garanti kapsamindaysa tamir etmeye çalışırlar olmassa direk yenisini verirler tabii düşürdüm demiceksin :)
    Para isterlerse kullanıcı hatası falan derler, o zamanda üste çık deki ürününüz hiç reklamlardaki gibi sağlam değil falan.... Gene sonuc alamazsan Apple in kendi sitesinden randevu al telefon ediyorlar derdini söylüyorsun, magazadakilerden 10 kere daha anlayislilar! Ben 15 günlük New iPad in camını para vermeden telefonla hallettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler :) bakalım deneyeceğim umarım başarılı olur.

• Faturaya bile gerek yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.