Şimdi Ara

Urbanears Kransen Kulaklık 150 TL >>> 50 TL D&R (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
30
Favori
48.169
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kemalmustan

Aynı sorunu bkm ile avansas alışverişinde yaşamıştım. Ben siparişi göremedim ama onlar gördüğü için yollamışlardı öyle bir şey olabilir. Sıkıntı olursa durumu fastpay'e de bildirebilirsiniz onlar sizin yerinize ulaşır.

görüştüm şimdi D&R ile siparişi gönderemiyorlarmış ama para iadesi yapacaz dediler 3 iş günü içinde hesabınızda olur dedi ama 3 gün içinde stok yada kampanya biter mi beklesemmi yada şimdi tekrar sipariş versemmi arada kaldım.Tekrar aynı sorunla karşılaşmak istemiyorum
  • GIRALİÇEM kullanıcısına yanıt
    Kulak üstü aldığımız 2 adet kulaklıkta peş para etmez, sadece görüntü olarak iyi hiç tavsiye etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Believe

Arkadaslar bende de vardi bi heves almistim en ucuzlarindandi, orgü ip olayi kotu biraz hor kullaniyorsaniz cantanin icine vs direk firlatiyorsaniz orgu ip yavas yavas eriyor benimki iyice acildi gibi birsey zaten attim bi yere kullanmiyorumda artik suan telefonun kulakligini kullaniyorum (HTC ONE M7) kulakligi cidden sahane cok guzel ses veriyor 1 senedir de kullaniyorum tik yok son seste bile sesler net ve duzgun diyebilirim tabi sarkidan sarkiya degisir ama boyle hardcore, death metal vs dinlemiyorsaniz sorun yok e-bay amazon vs yerlerden alabiliyorsaniz alin suana kadar kullandigim kulak ici, telefonla beraber verilen en iyi kulaklik diyebilirim.

M7 kulaklığı bende de mevcut.Dediğin gibi inanılmaz bir ses kalitesi var.Telefonu iade etme sürecindeyim ve 2 telefon değiştirdim.T50 ve şuanki kullandığım 5s.İkisininde kulaklıkları beş pare etmez.M7 kulaklığını kullanmaya devam.Büyük ihtimal bir tane alacağım m7 kulaklığından.

• Ümit Güzel Ü kullanıcısına yanıt
    Bende alicam hocam ne olur ne olmaz fiyatlarda uygun amazon ve e-bay uzerinden HTC kendisi satis yapiyor arada araci vs olmadan ve bu fiyata alinacak heralde en iyi kulaklik(ki kendinden daha pahaliya satilan cogu kulakligi tokatlar )

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00KKQWB24/ref=redir_mdp_mobile/186-0184296-2678508

Htc nin kendi sattigi linki bulamadim bu ustteki var

Kargolamasi sıkıntılıymis sadece fiyatini gorun diye koydum bu adam gibi satan 100 lerce adam var her halukarda biri getiriyordur zaten fiyatlarda az cok ayni istendikten sonra herturlu gelir.

Ben burdan almayi dusunuyorum alacak arkadaslarada yardimim dokunur umarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W O M B A T -- 6 Kasım 2014; 15:20:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bass konusunda nasıldır ? Yükses seslerde cızırtı yapıyormu ?
  • quote:

Bende alicam hocam ne olur ne olmaz fiyatlarda uygun amazon ve e-bay uzerinden HTC kendisi satis yapiyor arada araci vs olmadan ve bu fiyata alinacak heralde en iyi kulaklik(ki kendinden daha pahaliya satilan cogu kulakligi tokatlar )

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00KKQWB24/ref=redir_mdp_mobile/186-0184296-2678508

Ben buralardan alırım hocam yurtdışı falan zor iş

• Teşekkürler beyler beyazına çöktüm. umarım kaliteli bir şeydir.
  • quote:

http://www.amazon.com/Original-HTC-Headset-Headphone-Butterfly/dp/B00KKQWB24

quote:

This item does not ship to istanbul, Turkey.

Yani Türkiye'ye bu satıcı göndermiyor.

• Ümit Güzel Ü kullanıcısına yanıt
    Hocam burdan almasi zor is samsung nokia yada iphone kulakliklari gibi degil zor bulunuyor double dip kilifi bile zar zor bulunuyordu siparisle getirtiyordun bide 80-100 lira para istiyorlardi hele kulakligini hic dusunemiyorum. Ben gerci bi yerden bulmustum 50 demisti bana yurtdisindan 7$ a almak varken neden 3 kati para vereyimki

• mcake± kullanıcısına yanıt
    Valla hocam onu direk googleda arattigim gibi koydum temsili diyebilirsiniz bakmadim gonderiyormu gondermiyormu diye, zaten satisi yapan HTC degil toptan alip satan bi satici onun gibi yuzlercesi var yakin fiyattan getirebilecek cok kafaya takmamak lazim istedikten sonra herturlu gelir.

Genede ben mesaji editliyim milletin fiyati gormesi acisindan koydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W O M B A T -- 6 Kasım 2014; 15:19:00 >
  • 70-80$ lık kulaklık kullananların pek beklentisi olmasın ama geçmişi iyi olmayan arkadaşları idare edebilcek bir kulaklık.
  • Mobildeyim detayli inceleyemedim; çağrı cevaplama, ses kısıp açma, şarkı değiştirme, mikrofon var mi?

• Bir tane de mor ben aldım, haber veren arkadaşa teşekkürler

• bende indiago rengini aldım kransen in yanınada insan ne ile yaşar kitabi ekledim birde hediye çeki buldum forumdan kulaklık 40 a gelmiş oldu. bundan öncede bimeks indirimiyle 35 liraya ultimatears logitech 200vi almıştım bozudu çok iyiydi umarım onun kadar etkili olur buda
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

emınmısın bu kadar ıyı olduguna ?

ep630 kullandım suan audio technica cks55 kullanıyorum sennheıser hd407 ve logıtech g930 kulaklıgım var

5 dolara ısımı gorecekse alayım 5-6 tane benı gotursun bı kac yıl

km92

Gercekten cok iyi bugun siparis gececegim birkac tane daha. Isterseniz 1 tane alip deneyin pisman olmazsiniz ben headfi incelemesini okuduktan sonra almaya karar vermistim ve hic üzmedi. Telefonumda viper4android ile beraber kullaniyorum sesi cok iyi geliyor. Herkese tavsiyemdir.

• mericbey kullanıcısına yanıt
    plattan control talk indigo yu mu kullandınız ? teşekkürler cevapladığınız için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler, kulak içine oturması konusundaki tavsiyelere istinaden aldık bakalım :)
  • yarinda devam ediyormu acaba

• bunun geri gelmesi yaramadı ya masrafa girecez gine
  • Çok fazla gürültü var, konu/mesaj.

Lütfen kulaklık konusunda deneyimli bir üye uzun süreli kullanım rahatlığı hakkında yorum yapsın. yourm derken tam anlaşılmaz diye söylüyorum, bunu kullandım diğer x marka modlee göre kulakları acıtmıyor, rahat. bu yönde yorumlar şurda, şurda da var vb.

ortamdan izole edecek ve 2-3 saatlik kullanımda kulakları tahriş etmeyecek bir çözüm istiyorum.
    çok fazla yorum soru var hepsini okumadım ama iskandinav markası ise kalitesi belli bir seviyenin üstünde olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicknick -- 6 Kasım 2014; 16:13:16 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.