Şimdi Ara

Ünide hangi tayfayla takılmalı ? (Yeni üniversite kazanan arkadaşlara tecrübe konusu) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
14
Favori
6.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SoapGhost kullanıcısına yanıt
    adam köküne kadar haklı beyler fakirlikle bir yere kadar
  • Komunistlerden uzak dur yeterYoksa her bulduğu çimlerde oturup saçmasapan rock barlara takılıp hiç edersin zamanını
  • Gyme basla, ortam yapamasan bile vucudun saglam olursa ozguvenin bayagi bi artar. ki ortam yaparsin o muhabbetler de keyiflidir benchte kac basiyorsun, hangi protein tozu vs.

Bi de asosyal, bakimsiz ve 24 saat lol oynayan gruptan uzak dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Francis Underwood -- 31 Mayıs 2014; 18:08:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üniversitenin en çağdaş idealist insan hakları için kendini paralayan tayfası bunlardır. Derslerde sürekli insan haklarından emperyalist amerikadan dem vururlar. Markaların köpeği asla olmazlar. Kılık kıyafetleri düzgündür genelde hep aynı mont pantolon ve botla gelirler 4 sene geçsene bu değişmez. Fakirlikten değil parayı alemde yerler. Düşünce özgürlüğünü sonuna kadar savunurlar kendi fikirlerini her ortamda bağıra bağıra söylerler. Ancak sen en ufak bir şey de faşist olursun buna çok dikkat et. Ayırca toplumsal yaralara karşı çok duyarlıdırlar. Mesela son dönemde gezi parkı fenerbahçe soma uludere deprem sel gibi her türlü afette ölüm varsa bu arkadaşlar eylem yaparlar. Bu arkadaşlar için Amaç toplumsal duyarlıklık değil eylem yapmaktır. Önemli olan sorunun çözümü değil eylemin ses getiriciliğidir.
     Ünide hangi tayfayla takılmalı ? (Yeni üniversite kazanan arkadaşlara tecrübe konusu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onsos1100 -- 31 Mayıs 2014; 18:14:05 >

• Kimse de dememiş DH cilerle takıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

Kimse de dememiş DH cilerle takıl

Asosyallerle takılma demişler ya
  • bu ne hacı ya solcularla takılmam boşver ben oraya biber gazı yemeye gitmiyom
  • Metalci tayfayla takıl ama öyle hava atmak için metal dinleyenlerle değil gerçek metalcilerle takıl.Soğukkanlı insanlar olsun benim gibi
  • rapçilerle takıl.

• pirsingli olurlar genelde pirsingli erkeklerdende haz etmem
  • Gez, iç, ye, kız avla, ortamlara ak tayfasındaydım ben tavsiye ederim
  • aynen koparız kafa nereye eserse oraya giderm
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeokinQ

pirsingli olurlar genelde pirsingli erkeklerdende haz etmem

Yok yahu ne pirsingi mirsingi onlar punkçılar yani özenti yeni kesim oluyor.Biz metalciler öyle her şeye atlamayan çok öne çıkmak istemeyen ama herkesin vay be adama bak havaya bak dediği adamlar oluyoruz geneldeÖyle herkesi çok takmayacaksın soğukkanlı olacaksın cool olacaksın sonra metal konserlerine gideceksin sınıfta boş zamanlarda açacaksın konser falan izleyeceksin müzik dinleyeceksin illa bir kız gelip soracak niye dışarı çıkmıyorsun ne yapıyorsun diye bak kızlar ayağına nasıl geliyor öyle şekilden şekile girip kız kovalamıyorsun.

Ya da biraz daha garip şekillisi var bu metalci tiplerin Bob Marleyci tipler hippiler yani ama onlara bulaşma derim

• quote:

Orijinalden alıntı: wRedzus

quote:

Orijinalden alıntı: Natsukai.

Valla benim muhabbet baya sağlamdır ek yerleştirmeden gelmeme rağmen tüm 2. sınıfları ve buranın yerlilerini tanıyorum farklı 6-7 tayfayla takılıyorum kim nereye çağırırsa oraya gidiyorum kızlarlada muhabbet durum aynı.

Nasıl muhabbet kuruyorsun?
    Biz asosyallere bir anlatır mısın?

Çene yani muhabbetin biraz sağlam olacak birde daima insanlara iyilikle yaklaşacaksın ir süre sonra zaten eve uğramaya zamanin olmuyor misal dün kızlar denize çağırdı gittim takıldık bugün başka bir kız grubu kahvaltıya çağırdı akşama halı saha maçına çağırdı erkek tayfa futboldan pek anlamama rağmen sırf makara olsun diye.

Not: Bu sosyalist solcu insanlardan uzak dur hayatını bitirirler Ülkücülerle felanda pek takılma onlar iyidir işe yarar ama çok boş kovalayorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Natsukai. -- 31 Mayıs 2014; 19:40:40 >

• kızlarla genelde ne üzerine çene yapıyorsun makaramı dedikodumu birini çekiştirme mi ne üzerine genelde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeokinQ

kızlarla genelde ne üzerine çene yapıyorsun makaramı dedikodumu birini çekiştirme mi ne üzerine genelde ?

Kızlarla full makara yapacaksın dedikoduda yap ama dikkatli yap kimsenin hakkında atıp tutma sadece şu olmuş bu olmuş falan hesabı erkeğin kaşarı olma yani sürekli makara yaparken kızlarada laf vurmayı unutma dozunu ayarla fazlada ileri gitme.

• geçen kızla okey oynadık oyunun içine ettn dedm şakadan gülücükle söyledm. oyundan çıktı huylandı 1saat filan msj atmadı bu tür kızlara ne önerirsiniz ikimizde 20 yaşında sayılırız
  • Nabza göre şerbet vereceksin misal kız küfür tarzı şeylerden hoşlanmıyorsa düz ince espriler yapacaksın tabi bunu herkes yapamaz yetenek meselesi değil yanlış anlama sadece karakter meselesi kimi çekingen olur espri aklına gelsede yapmaz.

Kız rahat biriyse cinsel şakalar falan yaparken çekinmiyeceksin yada küfürlü şakalar birde özgüven sahibi gözükeceksin oda kendi eksikliklerini görüp onun üstüne espriler yapacaksın ama her dakika gömmeyeceksin kendini arada yapacaksın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wRedzus

quote:

Valla benim muhabbet baya sağlamdır ek yerleştirmeden gelmeme rağmen tüm 2. sınıfları ve buranın yerlilerini tanıyorum farklı 6-7 tayfayla takılıyorum kim nereye çağırırsa oraya gidiyorum kızlarlada muhabbet durum aynı.

Nasıl muhabbet kuruyorsun?
    Biz asosyallere bir anlatır mısın?

Çene yani muhabbetin biraz sağlam olacak birde daima insanlara iyilikle yaklaşacaksın ir süre sonra zaten eve uğramaya zamanin olmuyor misal dün kızlar denize çağırdı gittim takıldık bugün başka bir kız grubu kahvaltıya çağırdı akşama halı saha maçına çağırdı erkek tayfa futboldan pek anlamama rağmen sırf makara olsun diye.

Not: Bu sosyalist solcu insanlardan uzak dur hayatını bitirirler Ülkücülerle felanda pek takılma onlar iyidir işe yarar ama çok boş kovalayorlar.

Bende böyle olabilsem keşke. 3 tane dostum var, kardeş gibiyiz 3-5 tane de konuştuğum arkadaşım var bu arkadaşlarım haricinde başka kişilerle iyi bir muhabbet yapamıyorum.
    Solcuların oyunlarına gelmiyorum ama solcularda bir dostum var o yüzden biraz yakın sayılırım amam tarafsız takıldığımı beyan ediyorum her seferinde.
    Sonradan bir sorun çıkartırlar mı ki?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.