Şimdi Ara

Undertale Türkçe Yama ÇIKTI 100% (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57
Cevap
5
Favori
12.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar olishernandez adlı arkadaşımız attığım mesajlara cevap vermediği için kendisini çıkarmaya karar verdim. Onun yerine gelmek isteyen arkadaşlarımız varsa özel mesaj veya buradan mesaj atarak iletişime geçebilir.
  • çok sağlam bir oyun.Türkçe oynamak güzel olacak.Başarılar
  • Arkadaşlar kusura bakmayın bayram dolayısıyla köye gitmek zorunda kaldım. İnternet olmadığından çok ilgilenemedim. Şimdi geldim daha fazla ilgilenmeye çalışacağım.

@teberzin@celalberk12365@Punk4Life@aminoasit Teşekkürler Hepinize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DAD5424B4 -- 8 Temmuz 2016; 15:20:30 >
  • Efsane bir ekip mi doguyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne harika bi haber lan helal olsun size. şu oyunu türkçe oynamayan insanlar için harika bi kültüre giriş olacak. bugun beni mutlu eden tek şey bu oldu.
  • insanların bu oyunu övmelerine çok denk geldim. ingilizcem orta seviye olsa da oyunu tam manasıyla anlayabilmek için sizin yaptığınız türkçe yama bittikten sonra oyuna başlayacağım. daha şimdiden çabalarınız ve uğraşlarınız için teşekkürler. sabırsızlıkla bekliyorum bu yamayı.
  • @Darion @bastaa @Zebercet Teşekkürler arkadaşlar elimizden geldiğince hızlı bitirmeye çalışıyoruz.
  • Hocam eğer yardım lazım olursa yada çeviricilerden birisi çıkarsa undertale favori oyunlarımdan bir tanesi yani yardım edebilirsem çok mutlu olurum.Kolay gelsin hepinize
  • Teksas38 T kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an 1 çevirmene ihtiyacım var eğer gelebilirseniz çok iyi olur. Özel mesaj atın ben dönerim.
  • Sabırla bekleyenler arasındayım hepinize kolaylıklar dilerim

• Oyunun ingilizcesi diğer oyunlara göre kolay olduğu için ben oyuna başlayıp bitirdim. Oyunun içindeki diyalogların %85'ini anladığımı düşünüyorum. Yinede türkçe oynamak gibi olmadı tabi. Bu yüzden türkçe yamayıda bekliyorum. Pacifist olarak bitirdim oyunu yama çıktığında herkezi öldürerek giderim. Kolay gelsin. :))
  • Merakla bekliyoruz çalışmanızı
  • Hocam heycanla bekliyoruz şu andaki durumu merak ediyorum bizimle paylaşırsan seviniriz hepinize kolay gelsin
  • Şu an anca %23'lük bir kısma gelebildik 3500 satır falan. Bu aralar böyle yavaşlamamızın sebebi de bayram olsun, çevirmen arkadaşların işleri olsun, gruba giriş çıkışlar vs. her şey yavaşlamamıza neden oldu. Ama ben bu ayın sonuna kadar bu yamayı çıkarabileceğimizi düşünüyorum. @Leventur

@searcy @AngelDust! @Zero Limit Sizlere de teşekkür ederim arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf0808

Undertale Türkçe Yama ÇIKTI 100%

Undertale Türkçe Yama Çalışması

Durum : %26 (Ya da yanlış hesaplamışsam yaklaşık 15000 satır içinden 4000 satırı bitti )

Çevirmenler

Lamora
    amazonga
    Xidrion
    yusuf0808
    Teksas38

Özel Teşekkür

T_Ice

Video

Resimler

Umarım bu yama iside mcsp de olduğu gibi olmaz hadi bakalım umarım cabuk biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A77EED6B -- 25 Temmuz 2016; 10:01:44 >

• "get dunked on" cümlesi hakkında ne düşünüyorsunuz, sizce nasıl çevrilebilir?
  • "Qandırdım xDe"

Şaka bir yana kandırdım şeklinde çevrilebilir. Şimdiye kadar hiç düşünmemiştim. Henüz o kısma gelmediğimiz için. Ama şu anlık kandırdım şeklinde diyebilirim. Belki çevirmen arkadaşların da düşündüğü bir şey vardır bilemem ama. @Furkooo85
  • Undertale en sevdiğim oyunlardan birisi ve bence kesinlikle türkçe yamayı hakediyor eğer hala daha çevirmene ihtiyacınız varsa çevirmen olmak isterim.
  • Yeni indirdim oyunu ve müthiş görünüyor. Ancak türkçe yama olmazsa bu müthişlik yarım kalacak diye korkuyorum :D Lütfen bir an önce şu yamayı bitirin!
  • !!! Yama başka bir gruba devredildi. Çeviri kısmını bitirdiklerini ve en yakın zamanda çıkaracaklarını belirttiler !!!
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.