Şimdi Ara

undefined??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
4.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence girmeyi denemeyin girincede bişe degişmiyor oynayamıyorsunuz
  • eşeklik bizde aslında prim veriyoruz adamlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxogulxxx

Super Street Fighter IV ü 9 karakterle bitirmeden önce açtım launcher ı. Busy di şimdi undefined. Süpersin riot. Gelmiş geçmiş en kötü oyun firması sizsiniz diye mesaj attım bişey olmadı bu arada telaş edicek bişey yok.

Bu arada title larla icon ları açmak için napmak gerekiyor ssf iv de? Baya bi title açtımda iconlar zor ya.

hocam soul calibur tavsiye ederim bütün karakterleri açtığında east-west olayı gelmiş olur heralde
  • Onlarca kez unavailable ve undefined dedi busy i bile göremedim
  • US'a geçiyorum patch yüklüyor şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

saat 10 falan gibi açılcak oyun, az önce streamde söylediklerine göre en azından

Emin misin? Eğer değilsen uyucam bak
  • garip undefined yazdı ama oyunu açtı sırasız sıkıntısız :) arkadaşlardan online göremeyince şüphelendim demek yine sorunlu
  • Busy dedi ama Play yazısı çıktı bastım girdim sıraya almadı şu an Custom kurdum bizimkileri bekliyorum.
  • Beyler saat 10 u geçti hala tık yok. US serverinde oynayan varsa lutfen oyundaki ismini yazsın ekliyimde beraber takılak.
  • Ya bırakın unR-SK maçını izleyin.
  • undefined ile busy arasında değişiyor hep
  • streamde serverları açtık falan diyolar bende bi değişme yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wingo119

streamde serverları açtık falan diyolar bende bi değişme yok ?

Demin undefined'di bende de son duruma bakmak için tıkladığımda online dedi yardırdım direk 20 dk süre verdi
  • acık tutun ben girdim şimdi..catır catır oynuyorum bu aralar biraz sabırlı olun yapımcılar serverleri çogaltiyorlar avrupada.. hemen camur atmayın ona buna... sabırlı olun
  • online oldu 33 dk verdi şimdi bakalım ben bi duşa giriyim ozaman :D yarın yaz okulum başlıyor fazla giremicem son akşamımı değerlendirmek istiyorum
  • Bileklerim ağrıdı Haduken shoryuken yapmaktan lae. AHA AÇILMIŞ. YUMULUN BEYLER !111!!1'3!'3!'3!2+
  • bende busy diyor ? WTF
  • Girdim sonunda oyuna
  • Busyken play düğmesi aktif oldu
  • nasıl girdiniz busy diyor bekliyorum kaç dk dır hala aynı napim kapıyım açim mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre510 -- 3 Temmuz 2011; 22:43:15 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.