Şimdi Ara

undefined???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
4.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

undefined???

• Sırayla alıyorlar launcheri açık tutun dediler, açık tutuyorum busy'den undefined'e çeviriyor .
    İlginç .
  • aynen unvaliable - busy - undefined
  • LoL'un menuleri Flash'ta yazılmış. Oradaki server status bileşeni sanırım server'a ping atıp server durumunu öğreniyor. Undefined tanımsız demek flashta.

3 kelime geliyordu eskiden oradan. Online, Busy, Unavailable.

Şu anda serverîn durumunu öğrenen bileşen de bile hata var serveri geçtim ben artık. Ne yaptılarsa serverin durumunu bile öğrenemiyoruz anlıyacağınız.
  • Unaviable oluyor ilk önce sonra busy o da canı isterse ve sonra da undefined .
    Napacağız şimdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neuro

LoL'un menuleri Flash'ta yazılmış. Oradaki server status bileşeni sanırım server'a ping atıp server durumunu öğreniyor. Undefined tanımsız demek flashta.

3 kelime geliyordu eskiden oradan. Online, Busy, Unavailable.

Şu anda serverîn durumunu öğrenen bileşen de bile hata var serveri geçtim ben artık. Ne yaptılarsa serverin durumunu bile öğrenemiyoruz anlıyacağınız.

Yandı gülüm keten helvam desene
  • Ticket atsam, millete 100.000 $ vericeğinize oyuna girmemizi sağlayın, adam gibi server alın parasını ben vericem desem ban yeme ihtimalim nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13F3B3B59 -- 3 Temmuz 2011; 18:20:37 >
  • unavailable-busy-undefined-busy-un...
  • Ne yaptın oyuna riot!!!!
  • eskiden queue da 1 saat bekleyip en sonunda "server is busy try again" yazısı çıkınca sinirden patlayacak hale gelirdim şimdi onu bile göremiyoruz
  • Arkadaşlar bekleyin giriyor.Sıralama böyle oldu bende unavalaible-busy-undefined-busy-online

Bir de undefined de play çıktı.Noluyorsa artık?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ep1cTroLL -- 3 Temmuz 2011; 20:12:36 >
  • Defin işlemleri tamamlanmamış yakında düzelir

• saat 10 falan gibi açılcak oyun, az önce streamde söylediklerine göre en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enbima Yonezu

Arkadaşlar bekleyin giriyor.Sıralama böyle oldu bende unavalaible-busy-undefined-busy-online

2 saattir açık duruyor busy undef arası dönüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: H~M

quote:

Orijinalden alıntı: Enbima Yonezu

Arkadaşlar bekleyin giriyor.Sıralama böyle oldu bende unavalaible-busy-undefined-busy-online

2 saattir açık duruyor busy undef arası dönüyo

Zaten dereyi görmeden paçayı sıvamışım.Online dedi demesine ama oyuna girmiyor kapatıyor oyunu busy deyip.
  • Girebilen var mı ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Social Engineering

Ticket atsam, millete 100.000 $ vericeğinize oyuna girmemizi sağlayın, adam gibi server alın parasını ben vericem desem ban yeme ihtimalim nedir ?

Bence bişey olmaz. Millet morelloya(bu riot'da champların güçlerini ayarlayan adam) gerizekalı diyor annesine küfreden falan da var hiç bişey olmuyor. DH gibi değil orası yani.
  • Super Street Fighter IV ü 9 karakterle bitirmeden önce açtım launcher ı. Busy di şimdi undefined. Süpersin riot. Gelmiş geçmiş en kötü oyun firması sizsiniz diye mesaj attım bişey olmadı bu arada telaş edicek bişey yok.

Bu arada title larla icon ları açmak için napmak gerekiyor ssf iv de? Baya bi title açtımda iconlar zor ya.
  • unavailable-busy-undefined-online-over 9000-server busy try again.... uuu şaka gibi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.