Şimdi Ara

Uluslar Arası İlişkiler Bölümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi forumlar uluslar arası ilişkileri ciddi anlamda düşünüyorum 15 tane fln yazdım banko yanı ınt den bakdıgım kadarıyla aşık oldum bu bolume ama her bolume denıldıgı gıbı bu bolume de ıs ımkanı 0 fln dıye yorumda bulunmuslar neye gore boyle gercekden boyle mı ? yakında Hukuğa Doktorluğa da derlerse şaşırmıycam

• Bende uluslararası ilişkiler istiyorum.Sana şöyle söyleyeyim iş imkanı sıfır diyenler oturup iş bekleyen işsizlerdir.Okuduğun dönemde dil öğren,derslerini mantıklı seç iş çok fazla.Özellikle uluslararası şirketlerde dolgun maaşlarla iş bulabilirsin.Ama kendini GELİŞTİRMEN şart ve ayrıca ismi olan bir üniversitede okursan 1 adım önde olursun.
  • Balon bölüm. Okuyunca patlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sycle

Bende uluslararası ilişkiler istiyorum.Sana şöyle söyleyeyim iş imkanı sıfır diyenler oturup iş bekleyen işsizlerdir.Okuduğun dönemde dil öğren,derslerini mantıklı seç iş çok fazla.Özellikle uluslararası şirketlerde dolgun maaşlarla iş bulabilirsin.Ama kendini GELİŞTİRMEN şart ve ayrıca ismi olan bir üniversitede okursan 1 adım önde olursun.

tabı dogru kendını gelısdırmek cok onemlı hıc bır sey bılmeden etmedım mezun ol laylay lom kım ne yapsın uai sıralamam su sekılde cok kotu unıv varmı ?
     Uluslar Arası İlişkiler Bölümü

• KOÜ yaz Uludağ yerine.Uludağ'da okuyan arkadaşım var.Onun söylediğine hocaları iyi değil,Ayrıca İngilizceye çok önem vermiyorlarmış.Uluslararası İlişkiler açısından KOÜ gerek ikili anlaşmaları gerek İngilizce kalitesi olarak harika bir okul, tek sıkıntısı 65 taban ders geçme notunun olması.

Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
    Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İÖ)
    Osmangazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
    Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
    İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
    Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

Listem bu.Sıralamam 93k büyük ihtimal Kocaeli'de takılır gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sycle

KOÜ yaz Uludağ yerine.Uludağ'da okuyan arkadaşım var.Onun söylediğine hocaları iyi değil,Ayrıca İngilizceye çok önem vermiyorlarmış.Uluslararası İlişkiler açısından KOÜ gerek ikili anlaşmaları gerek İngilizce kalitesi olarak harika bir okul, tek sıkıntısı 65 taban ders geçme notunun olması.

Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
    Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler (İÖ)
    Osmangazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
    Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
    İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler
    Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

Listem bu.Sıralamam 93k büyük ihtimal Kocaeli'de takılır gibi görünüyor.

inş gonlune gore olur

• Boşuna ümitlenmeyin derim vs ya da Boğaziçi dışında bir yer kazanırsanız aç kalırsınız. Benden demesi diz bilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koç,gs ve boğaziçi harici yazılmamalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.