Şimdi Ara

kitapsec GÜVENİLİR MİDİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
25.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kitapseçten sipariş vericem ama emin olamadım aradığım çoğu kitap işlerde yok o yüzden, kullanmış olan var mı nasıldır sorun çıkar mı çünkü baya kitap alıcam

• yukarıda arkadaş nasıl bir kindar anlamış değilim ama kitapseç iyi firmadır son 1 senedir 30-40 fazla alışveriş yapmışımdır son bir kaç aydır bazı sıkıntıları mevcut firma olarak, Eylülden bu yana 3 kere alışveriş yaptım 2'si 1 haftada diğeri iptalden iadesini aldım herhangi bir yanlışlarınıda görmedim he geç mi geliyor evet geç geliyor ama dolandırıcı değiller.
  • Kesinlikle kitapseçten alma,dolandırcı bunlar.kitapbirden almanı öneririm kargoyada hızlı veriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yukarıda arkadaş nasıl bir kindar anlamış değilim ama kitapseç iyi firmadır son 1 senedir 30-40 fazla alışveriş yapmışımdır son bir kaç aydır bazı sıkıntıları mevcut firma olarak, Eylülden bu yana 3 kere alışveriş yaptım 2'si 1 haftada diğeri iptalden iadesini aldım herhangi bir yanlışlarınıda görmedim he geç mi geliyor evet geç geliyor ama dolandırıcı değiller.
  • Mystogan_ kullanıcısına yanıt
    öyle mi diyorsunuz, teşekkür ederim uyarınız için dediğiniz yere de bakarım aradığım kitaplar varsa artık. bu kitapseçte neredeyse çoğu kitap stokta gözüküyor
  • geç gelmesi sorun değil 1 haftada da gelse olur ama eski basım hasarlı kitap falan gönderirler mi işin o kısmındayım geri göndermekle vs uğraşmak istemiyorum
  • artificial light kullanıcısına yanıt
    kitapseç deki sayfada kitabın basımı yılı yazmıyorsa facebook sayfalarından kitabın veya kitapların linklerini gönderin basım yılını söylüyorlar, şuna kadar hiç hasarlı kitap almadım kalın bir karton ile sarıp gönderiyorlar.
  • Hocam geçen yıldan beri çevremdekilere kitapseç'ten kitap alıyorum. Geç gönderim en büyük problemleri. 1 kere hatalı kitap göndermişlerdi. 10lu deneme yerine 12 tane kitap yolladılar :) Yargı yayınevini tavsiye ederim uygun fiyat konusunda kitapseç ile yarışır. Dağıtım depoları aynı sanırım faturada 2 firmanında kaşesi oluyor ama fiyat farkları mevcut. Yargı yayınevi eskiden aynı gün kargoya veriyordu şu an ne durumdalar bilmiyorum.
  • Geçen sene bi arkadaşım o siteden evrensel iletişim matematik trigonometri kitabı almıştı kitap kapağı normal gözüküyordu içinden fonksiyonlar konu anlatımı çıkmıştı.

O gün bugündür asla o siteden almam.

Göndermeye kalksa zaten 10 lira kargo vercekti gerek yok deyip atmıştı.

• kitapseç PİŞMANLIKTIR. Almayın, aldırmayın. 3 yıldır çeşitli sınavlar için birçok kez sipariş verdim. Bu sene son siparişimde 35 TL para vererek aldığım soru bankası "ÖĞRETMEN KİTABI" geldi. Çoğu kez de siparişi verdikten 3-5 gün sonra arayıp "şu kitap elimizde yok, başka gönderelim" şeklinde söylediler. Stok bilgileri kesinlikle doğru değil. Dolandırıcılar demiyorum, ciddiyetsiz ve işini iyi yapmayan bir dağıtım şirketi. n11 veya kitapisler.com'u kullanıyorum ben. Bir çok site var güvenilir ama kitapseç onlardan birisi değil.
  • Güvenlir değil!

Şu linkte bir iki site var, bunlar güvenilir:

http://ogrenciplus.com/kitap-alisverisi-icin-guvenli-ve-ucuz-siteler/
  • sakın sakın. ben zaten hep kapıda ödemeli alışveriş yapıyorum bunun için ücret ödüyorum ama riske girmiyorum en azından. çünkü kitapseç bazı arkadaşların karttan parasını alıp kitabı uzun süre yollamamış.telefonları da açmamışlar. ben de tam alıcaktım ordan bi arkadaşım uyardı sağolsun. işler güvenilir bence, kargo parası falan ödersin ama en azından kafan rahat olur.
    edit:bu arada yeni fark ettim işlere baktım yok demişsin. başka güvenilir site de bilmiyorum malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hemoglobinz -- 13 Kasım 2017; 18:39:59 >
  • IIFSMII kullanıcısına yanıt
    alacaklarım da neredeyse hep denemeydi yalan oldu bu dediğinizden sonra hayatta bulaşmam bu siteye
  • qhydts kullanıcısına yanıt
    işin kargosunu bile geçmiştimde bunlar hiç olmadı
  • valla bende şaşırdım o durumu istisnasız her kitap stoklarında var olmayan yok. yayın evlerinin kendi sitesinde bile olmayan kitaplar bunlarda stokta
  • Çinden şipariş verdim 15 güne geldi
    Kitapseçten sipariş verdim yakın zamanda diye diye 3 hafta sonra gelmişti
  • hemoglobinz kullanıcısına yanıt
    anladım hocam aradıklarımı sadece toplu olarak burada bulabildiğim için bakmıştım bakmaz olsaymışım genelde yorumlar çok olumsuz farklı sitelerden bakacağım artık
  • teunreks T kullanıcısına yanıt
    bu kadar insan şikayetçi hiç mi umursamıyorlar arkadaş çok ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: artificial light

anladım hocam aradıklarımı sadece toplu olarak burada bulabildiğim için bakmıştım bakmaz olsaymışım genelde yorumlar çok olumsuz farklı sitelerden bakacağım artık

kafan rahat olur
  • Sakın siparişte bulunma bunların kitap falan satmakla alakası yok. 1 ayda paramı zor kurtardım kanuni yollara baş vuracağımı anladıkları için iade ettiler 100 kez arayıp ben dahil kimsenin ulaşamadığı müşteri hizmetleri ne hikmetse beni aradı hesap edin artık.

Aman diyim uzak durun. Etrafınıza da söyleyin kimsenin başına dert açılmasın paranızı resmen 7 iş günü içinde iade diye diye 1 ay oyalıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 19 Kasım 2017; 1:46:22 >
  • Kitapsecten bi daha hayatta alışveriş yapmam 120 liralık kitap almıştım 6 tane sanırım tam 1 ay sonra kargoya verildi kargoya verildi verilmesine derken geldiğinde kitapların yarısı vardı sonra aradım diğer yarısını da yollucaz dediler bı daha 3 kitap geldi ama ilk gelenlerin aynısı diğer yarısı hiç gelmedi böyle bı saçmalık olabilir mi ya

Sonra geri yolladım 1 ay sonra falan iade ettiler hiç bulaşma pişman olursun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.