Şimdi Ara

ultrasonik iyonlu soğuk buhar makineleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar herkese ben forumda yeniyim.bilgisi olanlar vardır diye düşünü yorum bu konuda.ultrasonik iyonizerli bir soğuk buhar makinesi aldık,ama iyonlu oluşu ve ultrasonik oluşu acaba zararlımıdır diye düşünmeye başladım sonra.acaba zararı var mıdır?bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: incitanem09

selamlar herkese ben forumda yeniyim.bilgisi olanlar vardır diye düşünü yorum bu konuda.ultrasonik iyonizerli bir soğuk buhar makinesi aldık,ama iyonlu oluşu ve ultrasonik oluşu acaba zararlımıdır diye düşünmeye başladım sonra.acaba zararı var mıdır?bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Merhabalar , topic cevapsız kalmış.

Ultrason zararsız bir olaydır. güvenle kullabilirsiniz. Ultrasonla buhar makinesinin yapılma prensibide enerjiden tasarruf amaçlıdır.

Cihaz içinde bulunan piozoelektrik kristallerin elektrik enerjisi ile titreşim hareketi(ultrasonik ses yayılımı) yapmasıyla su , yavaş yavaş su buharına dönüşür.

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: a300

quote:

Orijinalden alıntı: incitanem09

selamlar herkese ben forumda yeniyim.bilgisi olanlar vardır diye düşünü yorum bu konuda.ultrasonik iyonizerli bir soğuk buhar makinesi aldık,ama iyonlu oluşu ve ultrasonik oluşu acaba zararlımıdır diye düşünmeye başladım sonra.acaba zararı var mıdır?bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Merhabalar , topic cevapsız kalmış.

Ultrason zararsız bir olaydır. güvenle kullabilirsiniz. Ultrasonla buhar makinesinin yapılma prensibide enerjiden tasarruf amaçlıdır.

Cihaz içinde bulunan piozoelektrik kristallerin elektrik enerjisi ile titreşim hareketi(ultrasonik ses yayılımı) yapmasıyla su , yavaş yavaş su buharına dönüşür.

saygılar

selamlar

Bebek için kullanmayı düşünüyorum marka tavsiye edebilir misin?
    Birde markalar arasında çok bir fark olmadığını düşünüyorum siz ne dersiniz.
    tşk.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.