Şimdi Ara

ultraslanın açıklamaları ve protesto hakkı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yarasın koçuma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arda Turan takim kaptanı iken "Kimisi sinema peşinde" diye beste yapan maç sırasında protesto eden hatta ileri gidip kapalı "Re re re, ra ra ra" diye bagirirken "Kapalı şaşırma haddimizi zorlama" diye bağırıyorlardi.

UA parayi ver köprü altina gelir öyle bır topluluk. İyi insanlarda vardır belki ama zihnini kullanıp ben neyin içindeyim diyemiyorsa kusura bakmasın oda bu hakaretlerden nasibini alır.

Akıl var kullan...

• bu arkadaşlar takımları desteklemiyor taraftar gruplarını tutuyorlar.

ua gfb hepsi aynı tür
  • Burak denen kazmaya ne kadar ıslıklayan taraftar varsa ağızlarına sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA-TayfA

Orhan babana sor

Orhan kim la?Daha doğru dürüst okumayı bilmiyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önce yazmıştım yine yazayım ultraslan formanın üzerindeki kara lekenin adıdır. inşallah en kısa zamanda kurtuluruz bu parazitlerden.
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    İma etmişsin nickinde, ferdiyi mi çağırıştırdın ?
    la senin adındır adam gibi konuş

• quote:

Beste giriliyor
    Çıt yok
    Hakem faul çalıyor
    Çıt yok
    Stad bomboş, gelenler den sadece 500 kişi emek veriyor. Diğer kalanı tiyatro gibi maç izliyor.

Amaa oyuncu bir hata yaotı mı Allah muhafaza aslan kesiliyorsunuz. Bir feryat bir figan..la bu enerjiyi besteye de göstersenize...maalesef iç sahada tribünler hergün daha kötüye gidiyor...

Ya bir bas git, herkes sizin gibi ilkel mi olmalı? Adam futbol izlemeye geliyor oraya, savaşa gelmiyor.

Yalandan bir de örtbas ederler yönetimden beslendiklerinin. Yok ben kendi cebimden veriyorum falan fıstık. Yemezler canım, tribünde görüyoruz nasıl tipler olduğunuzu, cebinizde 5 kuruş para yok ama güya kombinenizi kendiniz alıyorsunuz, deplasmana kendi imkanlarınızla gidiyorsunuz.

Yav he he.

• felsefesever kullanıcısına yanıt
    BASıyorum ama gitmiyorum
    Göndersene

• felsefesever kullanıcısına yanıt
    Ofisin bahçeşehirde
    Atla taksiye gel, taksi paranı sa cep harçlıpını da veririm rahat ol
    Felsefe yaparsın parayla
    96 dan beri tribündeyim, aldığım eldivene kadar lisanslıdır..boş konuşma uzA

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

quote:

Beste giriliyor
    Çıt yok
    Hakem faul çalıyor
    Çıt yok
    Stad bomboş, gelenler den sadece 500 kişi emek veriyor. Diğer kalanı tiyatro gibi maç izliyor.

Amaa oyuncu bir hata yaotı mı Allah muhafaza aslan kesiliyorsunuz. Bir feryat bir figan..la bu enerjiyi besteye de göstersenize...maalesef iç sahada tribünler hergün daha kötüye gidiyor...

Ya bir bas git, herkes sizin gibi ilkel mi olmalı? Adam futbol izlemeye geliyor oraya, savaşa gelmiyor.

Yalandan bir de örtbas ederler yönetimden beslendiklerinin. Yok ben kendi cebimden veriyorum falan fıstık. Yemezler canım, tribünde görüyoruz nasıl tipler olduğunuzu, cebinizde 5 kuruş para yok ama güya kombinenizi kendiniz alıyorsunuz, deplasmana kendi imkanlarınızla gidiyorsunuz.

Yav he he.

Parayı reyizlerine veriyorlar reyizleri yönetimden kendi alıyor kombineyi (yersen) Zaten normalin üzerinde para veriyor ua üyeleri. Bir de kombineleri sahiplerine vermiyorlar maç günü dağıtıyorlardı. Şimdi ebilet olayıyla nasıl oldu bilmiyorum ama onlara yine bi güzellik yapmıştır yönetim. Zaten daha önceden de bilindiği üzerine yönetim bunlara arpa vermeyince GALATASARAYLILIK falan kalmıyor hemen saldırıya geçiyorlar yönetime.

• Bla bla bla

• quote:

İma etmişsin nickinde, ferdiyi mi çağırıştırdın ?
    la senin adındır adam gibi konuş

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    sağdan sağdan

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.