Şimdi Ara

ultraslanın açıklamaları ve protesto hakkı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

ultraslanin kafa yapisini bende sevmem siz de sevmeyebilirsiniz ama bh tarz gruplar her takim icinde olmali.
    Aciklamayi dogru buluyorum.
    Bir oyuncuyu sahada canini disine takarak mucadele ettigi halde isliklamak aptalliktir.
    Hic bir oyuncu protestoyla falan performans yukseltemez.

Burak yilmaz mudacele eden, elinden gele ni yapmaya calisan bir oyuncu.
    Heleki adam gole gidiyor adami islikliyorlar tam manasiyla rezillik.

Su takimda en nefret ettigim oyuncu umut buluttur ama bir kere bile isliklamadim.

Suana kadar isliklamaya katildigim 2 3 oyuncu var jo ve linconl aklima gelenler bunlari isliklamamin nedeni de islerine geldiklerine mucadele etmemeleriydi.

Ayni sey bjkden tolga icin de gecerli.

Isliklamak da nedir arkadas oyuncunun mucadelesini begenmezsin, formanin hakkini vermez islatmaz isliklarsin eyvallah da kcini yirtan bir oyuncuyi islamak cok sacma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her türlü protestoyu hakediyorlar takımı etkilemesini geçtim yıllardır taraftarı sinir hastası ediyorlar...

Artık taraftar doldu çıldırma noktasına geldi...Hamzasson yüzünden bu 2'sine kaldık rakiplerde Rvp - Gomez

varken...Bizde Umut-Burak kankiler var aralarında çok tatlı bir rekabet dönüyor...Drogba - Baros - Elmander

Nonda- Jardel'den sonra bu 2 yeteneksize kalmak acı verici...Dün puan kaybı olsaydı burak'ın işi bitecekti

yine yırttı ballı QRaaal bakalım daha ne kadar kaçacak.
  • Bu taraftar omzu çıkmış ADAMLARI izledi, gol atmak için tekmeye kafa koyan adamların alkışladı, kezban tribi atan bu adamları tabi ki de ıslıklayacaklar. Bu taraftar salak değil futboldan iyi anlıyor. Alkışlamasını bildiğimiz gibi nerede nasıl ıslıklayacağımızı da biliriz. Adam olan, biz tepki koyduğumuzda hırs yapar elinden geleni yapmaya çalışır, küsmez..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumun klavye başkanları da geldi
    Yeni taraftar profili bu maalesef..

• Beste giriliyor
    Çıt yok
    Hakem faul çalıyor
    Çıt yok
    Stad bomboş, gelenler den sadece 500 kişi emek veriyor. Diğer kalanı tiyatro gibi maç izliyor.

Amaa oyuncu bir hata yaotı mı Allah muhafaza aslan kesiliyorsunuz. Bir feryat bir figan..la bu enerjiyi besteye de göstersenize...maalesef iç sahada tribünler hergün daha kötüye gidiyor...

• Stadyuma hele ilk yapildigi zamanlarda sogukta bir gitseydiniz o betondan soguk ayaginiza nasil isliyor gorseydiniz ,kisin her maca giden insanlara saygi duyardiniz.
    Ben bir iki kere o soguga sahit oldum.
    Mac izlemek zevk deil iskence oluyor.
    Kaldiki ultraslan en fazla 10.000 kisi geriye kalan 40.000 kisi nerde ?

Istisnalar vardir elbet unili ultraslar felan ama cogunun Tipleri gorseniz kacarsaniz ama emekciler

• "Tepkini ya maçtan önce koy ya da maç sonu koy.
    Unutma; sahada 90 dakika 11 parça'dan olusan Galatasaray var."

Alpaslan Dikmen

• Dwimmerlaik kullanıcısına yanıt
    Kardeş ne 10 bün kişisi
    Dün ki maç gb orta sıra maçlarda stadda en fazla 18/21 bin kişi oluyor...ama derbi de avel avel bilet arıyorlar

Dün bagıran kişi sayısı 500 ü geçmez..kalanı tşyatro maç izlerken birden burak pas hatası yapyı ve o uyuuan taraftarcıkları uyandırdı
    Sanki o aba kadar stadda kimse yoktu
    Bir feryat bir figan..o an dedim ki topunuzun abv..

Bu takımı binlerce km uzakta hatta galibiyet umudu olmayan madridde bile destekledik...gerçek taraftarlık bunu gerektirir ama bunu bu ortamda anlatamazsın
    Yaş ortalaması zaten 18
    Adam strresini burda atıyor stadla maçla deplasmanla işi olmuyır
    Gideni de enayi olarak görüyor

• Bi avuç aklı başında taraftar vardı, onları da UA susturdu. Transfer döneminde ıslıklayacaklar tabi yerine bi isim düşünülsün diye.

Kimi zaman Burak ın arkasında durmuşumdur lakin dün gece trübüne yaptığı hareketler hoş değildi. 3 metre yanındaki Sneijder e düzgün pas atamıyorsun, sonra tepki gelince de duygusal kimliğin ön plana çıkıveriyor. Taraftar senden gol bekliyorsa o golü atacaksın, o pası vereceksin...

Emenike olayına dönsün istedim, sahayı terk etsin istedim dün akşam. Yoksa bizim yönetim Gomez ya da RVP gibi birini almaz bu kafada 2 ileri bi geri gidersin, anca yerinde sayarsın.

Şu takımda Gomez olaydı şuan BJK 3. olurdu, biz lider olurduk büyük ihtimal. Ama işte 9 M verilmez dediler, Burak da o kadar oynar dediler, şimdi taraftar " Eeee nerde Burak" diye hesap sorunca da sanki puan farkı sıfırlanmış gibi "2. yarı temiz sayfa açtık susun ulan" diye kavga gürültü çıkarıyorlar.

Bizden adam olmaz, önce içimizdeki taraftarların hepsinin tek yumruk olması lazım ama nerdeee.

• Ece Karslı kullanıcısına yanıt
    Ayırttığın yer Doğu tribünü
    Yıllık kombine değeri 5 bin tl civarı..kale arkası tribünlerine nazaran (Sözde) daha elit kesim gidiyor gibi bir izlenimi var ama alakası yok...Küfür ve aşırılık localarda bile var

Sizün için kötü bir anı olmuş.

• Eğer mesajlarda bahsettiğin kadar takıma birşeyler vermiş olsaydın dün burak in o sarı kırmızı formayı hak etmediğini düşünen ilk kişi olurdun.
    Bahsettiğin ali sami yen de kimse kendini takimdan üstün girmedi. Ne metin oktay ne hagi ne Bülent korkmaz ne de diğerleri. Hiç biri senelik 15 milon TL garanti ve maç basi 75 bin TL ye oynamadı. Ayrıca bahsettiği 4. Yıldızı da o kazandırmadı. 2013 şampiyonluğumuz ve 2015 de muslera,sneijder in müthiş performansı ile alınmış kupa kadrolarında vardı. Başka?

Baran sona pis kokan bir karakter. Kesinlikle o formayi haketmiyor. Ve ben o şahısta o renkleri görünce deliriyorum.

• bilaldincer kullanıcısına yanıt
    Burak
    Umut
    Jem
    Jose
    Sabri
    Vs vs cs

Bu takımı haketmiyorlar, ama tepkimi 90 dk bitince ya da başlamadan veriuorum
    Bu takımı hakeden podokskşye sinan gümüşe chedjouya musleraya kötü etki edecek şekilde yuhlamıyorum

Burak bnm gözümde futbolcu değildir
    Bu konuda kmsenin itirazı yok zaten. Teoki zamanlaması yanlış diyoruz ısrarla anlamıyorsunuz

• Onu bagırmayanlar da var..hakemin yanlış kararında çıt çıkarmayan da var

• Bunlara en güzel cevabı Aziz Yıldırım vermiştir. Paralı kö... diye başlayan konuşmadır tüm taraftar gruplarına gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA-TayfA

uzAsAn iyi olur

Herşeyi anladımda tayfa nedir?Okyanuslara mı açılıyorsunuz.Senin nicki görünce zaten aklıma direk By mArdinli serseri geliyor.
  • quote:

Alayınıza
    Kralınıza ultrAslan...kervan yürüyor

Kaç bilet kaptiniz bedavadan bu hafta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Orhan babana sor

• jack sparrowun askerleriyiz genç
    Fazla yorma kafanı kayışın yanmasın

• Millete kro diyo
    Bağcılarda ikamet ediyor

• quote:

jack sparrowun askerleriyiz genç
    Fazla yorma kafanı kayışın yanmasın

Tamam amca eyvallah
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.