Şimdi Ara

Ücretsiz Lisanslı Antivirüsler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
71
Favori
16.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cingibi

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

2008 den beri eset kullanırım arada başka programlarda denedim ama eset in rahatlığı ve güvenliğini bulamadım.

Vİrüs yüzünden pc ye format attığımı hatırlamıyorum.

https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/windows-8/june-2015/
    güncel testlere bakarsanız esetten iyi 10 civarı antivirüs programı var

Parayı veren en önde oluyor. Yıllardır eset en iyi anti virüs program ödülünü aldım diye övünüyor.

Kaspersky aslında benden hariç hepsi benim kopyam diyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaspersky, Norton ve Bitdefender antivirüs sektörünün en iyi üç markasıdır. Üçü de kullanıcısını pişman etmez. Fiyatına ve kullanma alışkanlığına göre biri tercih edilebilir. Testlerden görülebileceği üzere Eset ise bu markaların epey gerisinde yer alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 5 Eylül 2015; 19:45:27 >
  • Nortonu indirdim hocam teşekkür ederim
  • quote:

quote:

quote:

2008 den beri eset kullanırım arada başka programlarda denedim ama eset in rahatlığı ve güvenliğini bulamadım.

Parayı veren en önde oluyor. Yıllardır eset en iyi anti virüs program ödülünü aldım diye övünüyor.

http://www.webtekno.com/yazilim/dunya-nin-en-buyuk-siber-guvenlik-sirketi-hacklendi-h8228.html
    kaspersky kendini korumaktan aciz pcyi mi koruyacak

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Kaspersky, Norton ve Bitdefender antivirüs sektörünün en iyi üç markasıdır. Üçü de kullanıcısını pişman etmez. Fiyatına ve kullanma alışkanlığına göre biri tercih edilebilir. Testlerden görülebileceği üzere Eset ise bu markaların epey gerisinde yer alır.

Teste değil ben kullandığıma bakarım. 2008 sen beri virüs nedir bilmediğimden testler benim için boş tür.

İnternet securty olan virüs programları virüsü daha inerken tespit edip indirmeyi durdurduğu için eset bana güven veriyor.

• bence en iyisi gdata, hafif istiyorsanız fsecure,beleş iyi olsun derseneiz bitfender...
  • i.y4114 kullanıcısına yanıt
    Listeye esette eklenmiştir.

• Webroot deneyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasai -- 5 Eylül 2015; 20:52:10 >
  • 360 security hem ücretsiz hemde av test ve av comparativesde baya iyi sonuçlar alıyordu. Fakat 360 securityde 3 tane virüs motoru var. Biri kendilerinin biri aviranın birde bitdefenderin. Normalde yükleyince sadece kendilerininki açık geliyor. Sizin açmanız lazım diğer motorları. Testlerde hep bu motorlar açık olarak yapılıyormuş. Fakat kullanıcıların çoğunun bu konudan haberi bile olmadığını anlayınca birde üstüne 360 security teste gönderdiği yazılımlarda bu 3 motoruda açınca, hile yaptığına karar verip çıkarttı 2 sitede sonuçlardan. yoksa av comparativesde %90ın üstünde buluyodu hep. av testte 5ile 4,5 yıldız arası değişip durdu uzunca bir süre. Bedava sonuçta. Çinli Qihoo yapıyor.
  • norton yavaş pclerde artık kasmaya başladı. İyi işlemci iyi bir SSD lazım. İlk açılışı işkence ediyor, 2009 -10-11-12 her sene satın alıp kullanmıştım fakat artık kullanmıyorum. Windowsun kendi koruma kalkanı yetiyor gibi geliyor ama içimde rahat ediyor değil şüphe duyuyorum.

Uzun lafın kısası boot süresini baltalamayacak, ilk açılışta harıl harıl çalışıp makineyi yormayacak antivirüs hangisi ? AVG iyi midir bu konuda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Listeye esette eklenmiştir.

Mail geldi, dediği yerden de setupını yaptım Eset'in fakat gelen maildeki key için süresi dolmuş diyor. Başka arkadaşlarda da aynı sorun var mı acaba?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.webtekno.com/yazilim/dunya-nin-en-buyuk-siber-guvenlik-sirketi-hacklendi-h8228.html
    kaspersky kendini korumaktan aciz pcyi mi koruyacak

Ooo deme öyle virüs programı sisteminin mimarı Kaspersky mış sahibi öyle Dior

• Lisamslı wimdowsu olanlar windows essentials kursunlar omur boyu ücretsiz lisans

• Kaspersky Internet Security 2015 kullanıyorum. 30 Günlük deneme sürümü bittiğinde elimdeki aktivatör ile bir 30 günlük deneme sürümü daha aktifleştiriyorum.
    İsteyen arkadaşlar pm atsın. Virustotal vs. atarım. Kendi kullandığım şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altıpatlar

Kaspersky Internet Security 2015 kullanıyorum. 30 Günlük deneme sürümü bittiğinde elimdeki aktivatör ile bir 30 günlük deneme sürümü daha aktifleştiriyorum.

Şu kaspersky ı kullanmamamın tek nedeni aktivatör dalgası. Tüm güvenimi parçalıyor, nasıl çözüm olmaz buna yahu. Daha kaçak kullandığımı farkedemeyen program virüsü mü farkedecek diye düşünmeden edemiyorum

• sakkin kullanıcısına yanıt
    Güzel konu, tek başlık altında iyi olmuş. Kim neye göre seçecek ama bu şekilde hiç bilgi yok AV ler hakkında. Bilmeyen çok kişi var en azından her birine sahip olduğu özellikleri yazsanız üstünlükleri belli olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altıpatlar

Kaspersky Internet Security 2015 kullanıyorum. 30 Günlük deneme sürümü bittiğinde elimdeki aktivatör ile bir 30 günlük deneme sürümü daha aktifleştiriyorum.

bende bu şekilde kullanıyorum uzun bir süredir sorun yaşamadım hiç

• Norton'dan daha iyisini tanımıyorum. 1 yıllık lisansı geçen yıl 3 kullanıcı 18 TL'ye almıştık. Bu yıl da öyle bir fırsat olsa keşke
  • thunderstruck7 kullanıcısına yanıt
    Hocam deneme sürümü almak yasa dışı bir şey değil :D
    Herkes alabiliyor deneme sürümünü
    Program virüs değil virustotal de aratabilirsin hiç bir antivirüs bir şey yok diyor :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.