Şimdi Ara

Ücretsiz Lisanslı Antivirüsler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
71
Favori
16.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    panda kullandınız mı o da çok hafif
  • brovazZ kullanıcısına yanıt
    Lazim olursa forumda bir setup paylasmisardi onu hiç daha once norton kurulmayan bir pcye kuruyorsunuz daha sonra o pcden yenile yapınca 18 tl çıkıyor. 13 ay lık lisans vermis oluyor 3 pc icin gecerli norton internet security olanindan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eset Smart Security 8 için 3 ay lisans kodu aldım blog.tamindir'den bedava dağıtıyolar ama kullanım tarihi geçmiş dedi bende internetten 2019 ylına kadar olan bir kod buldum etkinleşti. Onu kullancam bakalım önceden nod 32 normal kullanıyodum 1 aylık deneme sürümleriyle ondan iyimidir smart securitysi?
  • avg internet securty 2015 1 yıl gerçekten süper teşekkürler çok sıcak fırsat olmuş
  • Takip

• ismai1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba Ben de aynı şekilde kullanıyorum ancak bana yenilemede 250 civarı bir rakam çıkıyor. siz nasıl aldınız acaba?
  • Belki faydalanmak istiyenler ancak haberi olmayanlar olabilir...
    http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/McAfee.jsp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu epey hareketlenmiş.
    .
    geçen sene panda kurmuştum sistem çöktü ve bana yarım güne maalolmuştu, 4-5 gün önce yine kurdum
    iyi fena değildi ama herşeyi engelliyor, internete bağlatmıyor bağlansa bile sayfaları açmıyor,resimleri flashları göstermiyor
    illallah dedirtti, 3 gün dayanabildim uninstall yaptım geçtim. aslında arayüzünü ve çalışmasını sevdim ama dediğim gibi
    webde sorun yaratıyor aşırı yavaşlatıyor beni engelledikten sonra bir anlamı yok.
    .
    kaspersky denedim, pc açılmadı, masaüstüne gelebildikten 30 sn sonra görüntü bozuluyor ve pc reset atıyor,
    daha önceki yıllarda denediğimdede sorun olmuştu.
    .
    avira kurulu şu an ama istediklerimi bulmuyor ne istiyorum peki ? mynavepage adında bir musallat, belirli sitelerin olduğu kısayol anamenüsü
    her 3-5 dk da bir çıkıyor arkada sayfa açılıyor illet etti beni. başka şuda var açılan sitelerin sol altında reklam var çarpısına bassanda arkada siteler açılıyor.
    beni bunlardan kurtaramıyor.......
    .
    aynı sorunlardan malwarebyte antimalware da kurtaramıyor
    .
    iobit advanced systemcare da bir şey yapamıyor
    .
    iobit antimalware da bir şey yapamıyor
    .
    bitdefender ve avastı deneyeceğim birde............
    .
    bir de şu var; tek bir program yeterli olmuyor birinin bulamadığını diğeri buluyor, bunun kalite ile fiyatı ile alakası yok
    kimin envanterinde kayıtlı ise o (virüs trojen ne ise işte) buluyor ummadık taş bile baş yarabiliyor yani.
    .
    işemciden ziyade ram tüketimleri fazla bu programların raminiz fazla ise en az 2 adet virüs programı ve antimalware programı kurun
    birde derin silici olan uninstaller programları kurun, arada bir bakım için olan systemcare gibi programlardan da kurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 21 Eylül 2015; 14:26:48 >

• Takip tavsiyem webroot oldukça iyi

• ismai1 kullanıcısına yanıt
    hallettim hocam eyv. daha önce norton kullanmıştım yenilemek ister misiniz diye sordu kabul ettim. %85 indirim yaptı direk.
  • Bitdefender internet security nasıldır?

• Eset smart security mi normal nod 32 mi iyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Eset smart security mi normal nod 32 mi iyi?

Smart secutiryde daha fazla özellik var, güvenlik duvarı, antitheft vs. İkisi de yeterli koruma sağlar. İstediğini kullanabilirsin.
  • Kaspersky lazım bırtek o yok :))

• şimdide 1 saat önce kurduğum bitdefender ı kaldırıyorum , avastı kuramadım zaten ...........
    neden
    1- çok kasıyor taratırken cpu ya fazla yük biniyor 4 çekirdekli AMD athlon var (3 ghz)
    2- kendi ismindeki dosyayı zararlı gördü, diğerlerini silerken bu dosyaları anca karantinaya aldı (kendini kayırıyor)
    3- internet bankacılığı için safepay diye bir koruma yöntemi var kullanayım dedim şifre vs ile hesabıma giremiyorum
    ... tarayıcı kaynaklı hata diye çıkış yapıyor .....
    ...
    kısaca rezil buldum ve uninstall yaptım iobitunistaller ile,,,,,,,,,,, artakalanları da temizlettim
    .
    .
    windowsu ilk kurduğunuzda bir tane virüs, antimalware programı kurdunuz kurdunuz........... sonrasında bir bulaşan olduktan sonra
    bunları kurarsanız pek işe yaramıyor, çoğunu silmiyor karantinaya alıyor neden peki ? işiniz bittikten sonra virüs programına ihtiyaç duymazsınız ne zaman bir sorun oldu o zaman çalıştırıp çözebilmek varken bunlara anlık ihtiyaç duyulduğunda pek para etmezler çünkü , varlıklarını idame ettirebilmek için çoğunu silmeyip karantinaya alırlar ki siz ona muhtaç olun..........
    .
    .
    mynavpage i hiçbiri halledemedi ... ümüdim kalmadı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 22 Eylül 2015; 15:50:42 >

• Antivirus kadar gereksiz bir sey yok pc 6-7 yildan beri anyivurussuz sonuc hicbirseyde olmuyor

• En iyi antivirüs programları Kaspersky ve Bitdefender.

Kaspersky da lisans sıkıntısı olduğu için Bitdefender kullanıyordum.

2 Sene boyunca Bitdefender Internet Security kullandım. Ücretsiz lisans bulamadığım için şimdi 6 aylık Avast Internet Security kullanıyorum.

Bitdefender 2016 free lisans var mı bildiğiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Antivirus kadar gereksiz bir sey yok pc 6-7 yildan beri anyivurussuz sonuc hicbirseyde olmuyor

ben zaten antivirüs programı kullanmıyorum, şu mynavpage bayağı kızdırıyor beni sırf şunun için istedim.......
    ara ara denemek için bir kurayım derim 1 gün bile dayanamam bu av programlarına, koruyacağız diye benim pc kontrolümü elinden alan
    ve koruyamayan bu saçma yazılımlara 1 tl bile vermem. çoğu virüsleri bu şerefsizler kendileri yaratıyor size musallat edip
    kendil yazılımlarına sizi muhtaç etmek için.
    .
    en iyi yöntem pc yi geri bir tarihe döndürmek genelde hep işe yaradı 5 dk da huzura erersiniz 1 değil tüm sorunlar gider
    olmaz ise yeniden kurarım olur biter bu gereksiz yazılımlarla uğraşmam.
    .
    yeni bir kurulum yapıp hemen Windows defender yüklenirse sorun olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

En iyi antivirüs programları Kaspersky ve Bitdefender.

Kaspersky da lisans sıkıntısı olduğu için Bitdefender kullanıyordum.

2 Sene boyunca Bitdefender Internet Security kullandım. Ücretsiz lisans bulamadığım için şimdi 6 aylık Avast Internet Security kullanıyorum.

Bitdefender 2016 free lisans var mı bildiğiniz?

2015 için şu kodları bir deneyiniz ..... (bitdefender 2015 için)
    .......
    .
    bir tanesi bende oldu demin ama dediğim gibi kaldırdım şimdi programı.
    .
    .
    .

• bitdefender'dan pek memnun kalmadım aşırı ağırlaştırıyor makinanızı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.