Şimdi Ara

Üçlü beyaz eşya konfigürasyon hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meraba DH ailesi, evlilik öncesi beyaz eşya araştırmalarımda sona geldim, forumda da uzun çaplı bir araştırma sonucunda genel hatlarıyla samsungun buzdolaplarında çok fazla olumsuz bir yorum görmemekle beraber aşağıdaki model için güzel yorumlar okudum. çamaşır makinesinde daha çok bosch tavsiye edilse de lg bana daha cezbedici geldi. ama bulaşık makinesinde samsung'un 2 modeli arasında kaldım. ilki 6 program ama A+ enerji tüketimi var, ikincisi ise 7 program olmasına rağmen A enerji tüketimi var. hangisinin daha yeni bir ürün ve daha yeni teknoloji olduğunu net olarak öğrenemedim. bu ürünler hakkında olumlu olumsuz yorumlarınızı paylaşırsanız kararımı ona göre vereceğim. yorum yapan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Samsung RL62ZBSW
    LG F1479FDS
    Samsung DWFN320W ya da Samsung DMS300TRW

• ben de seninle aynı durumdayım, araştırmaya devam ediyorum. buzdolabı sitede çok tavsiye ediliyor kullanıp memnun olanlar da var ama bana soğutucu kısmı küçük ve kullanışsız geliyor. buzdolabı geniş ama soğutucu kısmı üç raflı birkaç parça birşey koyarsan hemen dolar...çamaşır ve buşalık makinasında değil ama buzdolabında arçelik markasına da bakabilirsin(ya da grundig)

lg çamaşır makinaları güzel ve kaliteli beni sadece garantisi korkutuyor, 10yıl motor geri kalan herşey için 2 yıl garanti var ve servisleri gerçekten bilgisiz ve ilgisiz lg'de...

buzdolabı olarak ben de samsung'u seçenekler arasına aldım ama çamaşır makinasında tercihim alman üretimi bosch olacak. buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinasında arıza yapmaya en meyilli olan çamaşır makinası ve bu konuda uzun süreli garanti gerçekten faydalı olacaktır...

bir de bu 3 parça beyaz eşya için ayırdığın bütçeyi ayrı ayrı yazarsan daha çok yardım alabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: fromxtr35466

Meraba DH ailesi, evlilik öncesi beyaz eşya araştırmalarımda sona geldim, forumda da uzun çaplı bir araştırma sonucunda genel hatlarıyla samsungun buzdolaplarında çok fazla olumsuz bir yorum görmemekle beraber aşağıdaki model için güzel yorumlar okudum. çamaşır makinesinde daha çok bosch tavsiye edilse de lg bana daha cezbedici geldi. ama bulaşık makinesinde samsung'un 2 modeli arasında kaldım. ilki 6 program ama A+ enerji tüketimi var, ikincisi ise 7 program olmasına rağmen A enerji tüketimi var. hangisinin daha yeni bir ürün ve daha yeni teknoloji olduğunu net olarak öğrenemedim. bu ürünler hakkında olumlu olumsuz yorumlarınızı paylaşırsanız kararımı ona göre vereceğim. yorum yapan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Samsung RL62ZBSW
    LG F1479FDS
    Samsung DWFN320W ya da Samsung DMS300TRW

Merhabalar,Buzdolabı ve çamaşır makinesi seçimleriniz gayet iyi.Yalnız bulaşık makinesinde Samsung yerine Bosch SMS58M82TR modelini öneririm.

•  Üçlü beyaz eşya konfigürasyon hk.

Çamaşır makinesi 6 haraketli vede yeni bir teknoloji kullanıyor olması cezbedici olmuş, ama dediğin gibide boch ürünleride gayet iyiler ...
  • buzdolabı hakkında geçmiş konuyu okuyabilirsin hala soğutucu bölümü küçük diyorum...

http://forum.donanimhaber.com/m_41368035/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.