Şimdi Ara

beko için yorum bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
51.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yakında düğün yapacam 1 ayım kalıd ve hala beyaz eşyaları alamadım..

Aslında siemensden çok güzel modeller beğenmiştim.

Ama maalesef şu an BEKO almak zorunda gibi bi durumdayım lütfen beko için önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.

lordbey ve candoğan beyler belki hatırlarlar...

Siemens modellerim c.m WM10S763TR
    B.D KD56NAI30N
    b.M SN26M882

en azından buna yakın modeller veya daha iyisi ... Yorumlar için teşekkürler ...

• profiloya bak bosh siemens gurubu aynı makinalar fiyatlarda düşük olabilir beko ya vereceğiniz para bence yazık...
  • alacaklım beko bayii olduğu için beko düşünüyorum..
    aslında beko hiç aklımda bile yoktu ama alacağı kurtarmak adına üstelik bi de tanıdık işin tuhaf tarafı
    o yüzden biraz mecburum gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya2109 -- 14 Mart 2012; 9:05:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya2109

Merhaba arkadaşlar yakında düğün yapacam 1 ayım kalıd ve hala beyaz eşyaları alamadım..

Aslında siemensden çok güzel modeller beğenmiştim.

Ama maalesef şu an BEKO almak zorunda gibi bi durumdayım lütfen beko için önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim.

lordbey ve candoğan beyler belki hatırlarlar...

Siemens modellerim c.m WM10S763TR
    B.D KD56NAI30N
    b.M SN26M882

en azından buna yakın modeller veya daha iyisi ... Yorumlar için teşekkürler ...

ÇAMAŞIR http://www.beko.com.tr/urun_detay.aspx?kat=575&urn=2011&lang=tr-TR VEYA GRİSİ

BULAŞIK:http://www.beko.com.tr/urun_detay.aspx?kat=585&urn=3329&lang=tr-TR (1300 E DÜŞMÜŞ İNDİRİMDE.)

BUZDOLABI:http://www.beko.com.tr/no-frost-buzdolabi-D-9575-NEX-Buzdolabi.html

FIRIN:http://www.beko.com.tr/urun_detay.aspx?kat=597&urn=2038&lang=tr-TR

KURUTUCU:http://www.beko.com.tr/urun_detay.aspx?kat=578&urn=2528&lang=tr-TR VEYAhttp://www.beko.com.tr/urun_detay.aspx?kat=578&urn=3058&lang=tr-TR

İLKİ İŞİNİZİ GÖRÜR HEMDE UCUZ.AMA A %50 PERFORMANSLI 2.Sİ.

SÜPÜRGE:http://www.beko.com.tr/elektrik-supurgeler-toz-torbali-BKS-2240-Supurgeler.html GERÇEKTEN ÇOK GUÇLU.

BEKONUN ÇAMAŞIR BULAŞIK MAKİNESİ BİR SİEMENS BİR BOSCH KADAR OLMASADA İŞİNİZİ GÖRÜR.HEMDE YERLİ SERMAYE.BUZDOLABI AMA SİEMENSTEN DAHA İYİ.ALLAH MESUT ETSIN SAYGILAR.

• Sayın Lazpanyol;
    Yorumlarınız için Çok teşekkür ederim.
  • quote:

Sayın Lazpanyol;

BİŞEY DEĞİL EFENDİM.NEDEMEK.SİZİN GİBİ KARDEŞLERİMİZE YARDIM ETMEK ZEVK. YARDIMCI OLABILDIYSEM NE MUTLU...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Sayın Lazpanyol;

BİŞEY DEĞİL EFENDİM.NEDEMEK.SİZİN GİBİ KARDEŞLERİMİZE YARDIM ETMEK ZEVK. YARDIMCI OLABILDIYSEM NE MUTLU...

Sayın LazPanyol;

Buzdalabında bulunan mavi ışık teknolojisi ne işe yarıyor. Acaba çok elzem ve kullanışlı bişeymi acaba
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Sayın Lazpanyol;

Sayın LazPanyol;

Buzdalabında bulunan mavi ışık teknolojisi ne işe yarıyor. Acaba çok elzem ve kullanışlı bişeymi acaba

sebzelerın daha taze kalmasını saglıyor.sebze meyveler fotosentez yapıyormus gıbı oluyor.daha uzun dayanıyor.ıyı bısey.

• Mavi ışık teknolojisi sebze ve meyvelerin daha taze kalmasından ziyade besin ve vitamin değer kaybinin yavaşlatılmasını saglar.
  • Dostum hiçbir üründe bekoyu tavsiye etmem.Evime arçelik beko vestel altus hotpoint ariston indesit vs dandik markaları mümkün olduğunca sokmamaya çalışırım..Alacaksan illa beko olacaksa sadece buzdolabını al bari...Ama Buzdolabı almadan önce inceledim hepsini...Kore malı olan samsungda karar kıldım.Sebep 500 lt hacim ve su sebili...Bekoya giriyorsun bi dolap var mesela güzel diyorsun bi fiyat soruyorsun dudağın uçukluyor..Tabi doğal olarak aklından la ben bunu alana kadar gider lg sharp samsung alırım diyorsun.Çamaşır makinesi lg bosch profilı siemens tavisye ederim.Beko alma ki bunda oynar parça çok parça kalitesinin azlığı hemen belli edecektir kendini.Bm olarakta Tam bir Fiyat performans ürünü olan profilo bm 6284 ü tavsiye ederim..kodunu yanlış yazdıysam profilonun inox en üst bm sidir..1000 tl ye kaparsın.Bir bakarsın simens bosch un üst kalitesinin aynısı iç kesinlikle aynı zaten dışarda makyaj farkı olur.500 tl ucuza alırsın ama...

• Nasıl bir avantaj var ki? Tanıdık bayinin size sunduğu fiyat ve ödeme şartlarını burada yazın, size aynı ödeme şartları altında daha güzel ürünler önerelim.

Beko'nun buzdolapları düşünülebilir belki ama çamaşır ve bulaşık makinelerine verilen paraya acırım.
  • bılaşın makinem beko bikere lekesisiz bılaşık çıkarttığını görmedim. bizimkmi öle bilmiyorum. elimde yıkamayı tercih ediyorum
  • Ben de başlığı açan arkadaşla aynı durumda sayılırım, Beko veya Arçelik ürünlerinden seçmem gerekiyor. Alacağım ürünler led tv, bulaşık ve çamaşır makineleri, buzdolabı, fırın/ankastre set. Pek tercih edilmeyen markalar olduklarından dolayı aklımda model bazında hiç fikir oluşmadı desem yalan olmaz.

Beko ve Arçelik modellerine hakim arkadaşlardan olabildiğince yüksek fiyat/performans oranına sahip ürün tavsiyelerini rica ediyorum.
  • Sizi zorunluluğa iten sebep nedir ki? Bir de bütçeniz ne kadar?

Eğer servis yaygınlığından ötürü böyle bir zorunluluğunuz varsa, ki bence ürün kalitesi servisten her zaman daha önemlidir, Arçelik ve Beko'ya fazla para ödemektense Grundig'e bakabilirsiniz. Muadil ürün çok daha ucuza satılıyor.
  • Herkese değerli yorumları için teşekkürler..

Alacaklarımı başka türlü alamama korkusu ve kalanı açık hesap taksit yapması..
    başka hiç bir avantajı yok ama dez avantajı çok gibi
    bütçe aslında kısıtlı değil ama kredi kartı yok ve şu an için biraz nakit sıkıntım var
    4500 TL civarı düşünüyorum 3 ana beyaz eşya için..

abiler tekrar soruyorum hiç mi elle tutulabilecek model yok acaba
    Lazpanyolun yazdığı modeller hakkında y-ne düşünürsünüz bana biraz pahalı gibi geldi beko için
  • quote:

Herkese değerli yorumları için teşekkürler..

Alacaklarımı başka türlü alamama korkusu ve kalanı açık hesap taksit yapması..
    başka hiç bir avantajı yok ama dez avantajı çok gibi
    bütçe aslında kısıtlı değil ama kredi kartı yok ve şu an için biraz nakit sıkıntım var
    4500 TL civarı düşünüyorum 3 ana beyaz eşya için..

abiler tekrar soruyorum hiç mi elle tutulabilecek model yok acaba
    Lazpanyolun yazdığı modeller hakkında y-ne düşünürsünüz bana biraz pahalı gibi geldi beko için

ELBETTE VAR .MESELA BUZDOLABI FIRIN TEREDDÜTSÜZ ALINABİLİR.AMA ÇAMAŞIR BULAŞIK OLUNCA BOSCH GRUBU BİRAZ DAHA KALİTE YÖNÜNDE ÖNDE.

• Bundan yaklaşık 7 yıl önce BEKO bul.makinesi almıştım 7 sene de garanti yaptırmıştım. Makine 3 programlı ve oldukça kullanışlı. 7 yıl boyunca 3 defa servis geldi biri kullanım hatası diğer ikisi fıskiyelerden kaynaklı arıza idi. Son servis geldiğinde fıskiyeleri yenilediler. Arçelik-Beko servisi gayet iyi hizmet veriyor. Yan komşunun Bosch marka bul.makinası arıza yapınca servis yüklü bir tamir faturası çıkardı. Onlar da yeni makine almaya karar verdi. Tavsiyem üzerine beko bulaşık makinesi aldılar. Çevremde yaklaşık 5 kişide Beko bulaşık makinesi var hepsi de memnun. Bendeki model Beko D1 3001. Geçen bayide yine aynı modeli gördüm. Sadece tuşları değişmiş geri kalan aynı. Düşünen herkese tavsiye ederim. Eşim önceleri 5-6 programlı istiyordu. Zorla 3 programa ikna ettim. Şimdi bakıyorum devamlı 58dk. programında yıkıyor. Geri kalan iki program boş....
  • quote:

kardes paranmi cok. yazik etme kendlne
  • beko için çok olumsuz konuşuyorlar ama nihayetinde hepsi elektronik cihaz önemli olan teknik servis hizmetlerinin de nasıl olduğu.umarım sıkıntısız kullanırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Dostum hiçbir üründe bekoyu tavsiye etmem.Evime arçelik beko vestel altus hotpoint ariston indesit vs dandik markaları mümkün olduğunca sokmamaya çalışırım..Alacaksan illa beko olacaksa sadece buzdolabını al bari...Ama Buzdolabı almadan önce inceledim hepsini...Kore malı olan samsungda karar kıldım.Sebep 500 lt hacim ve su sebili...Bekoya giriyorsun bi dolap var mesela güzel diyorsun bi fiyat soruyorsun dudağın uçukluyor..Tabi doğal olarak aklından la ben bunu alana kadar gider lg sharp samsung alırım diyorsun.Çamaşır makinesi lg bosch profilı siemens tavisye ederim.Beko alma ki bunda oynar parça çok parça kalitesinin azlığı hemen belli edecektir kendini.Bm olarakta Tam bir Fiyat performans ürünü olan profilo bm 6284 ü tavsiye ederim..kodunu yanlış yazdıysam profilonun inox en üst bm sidir..1000 tl ye kaparsın.Bir bakarsın simens bosch un üst kalitesinin aynısı iç kesinlikle aynı zaten dışarda makyaj farkı olur.500 tl ucuza alırsın ama...

çamaşır makinesinde bosch ve beko iyi ablam beko kullanıyor güzel biz bosch kullanıyoruz bosch bozulursa servis olmasına rağmen tınlamıyor makinenin enbasit parçasını haftalarca bekliyorsun arçelik ertesi gün eski buzbolabımız için ankarada parça bulup getirip taktı 15 yıllık buzdolabına buldu bide bedavaya taktılar sadece 50 TL parça parası aldılar beko makineyi kurmaya geldiğinde galoş giyip geldiler ertesi gün arçelik m.h aradı servis nasıl işinizi halletti mi? memnun musunuz? galoş giydi mi? üslubu nasıl dı? diye soruyor ve çok memun ediyor bence BEKO dan tarafa düşün tercihini yerli sermaye sorun yaşamazsın bu elektronik bi cihaz samsung büyük olmasına rağmen galaxy hariç telefonları beş para etmez denilebilir lg gitsin tv üretsin derim o yüzden beyaz eşyada Beko, Vestel, Arçelik, Bosch en iyileridir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.