Şimdi Ara

Twisted Fatenin Counterlarına karşı nasıl oynanır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı aynı.
    O surat ifadesiyle başka kim olabilir ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Xerneo 4 oto veya 4 skill ile aktif hale gelen pasifi W skilindeki kalkanı sağlıyor. Hatta 2 veya 3 stack iken W ile kombo çıkarırsa 2 oto atağını devre dışı bırakabiliyor.

@Reichwehr Bana göre early de pantheonun tf den daha fazla itme potansiyeli var. Mana problemi yaşadığı için kırmızı kartı çok fazla kullanamıyor. Ufaktan out farm bile bırakabiliyor.
  • By_DoMiNo kullanıcısına yanıt
    İşte W ile tekrar pasifi çalıştırıyor ya ondan bahsediyorum.
    Her türlü o kartı engelleyebilir.

• By_DoMiNo kullanıcısına yanıt
    Manaregen rünleri, 2. doran veya pırıltıya gidilebilir yaklaşık 5. 6. dakika civarı bu itemleri alma şansına geliyosun pasifimiz çok kullanışlı. Açıkcası ben en çok mid irelia ve gangplankın daha çok zorluycağıın düşünüyorum... belki irelianın combosundan arındır ile çıkılabilir. ama gankplank sıkıntı acı çektirebilir. pantheon konusundada sadece q ile dürtebiliriz minyonlardanda mavi kart ile mana doldurabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reichwehr -- 21 Temmuz 2016; 17:53:45 >
  • Ahq Westdoor da çok güzel tf oynuyor bakmanı tavsiye ederim.

• PaslıZincirliThresh kullanıcısına yanıt
    Naru'ya ayar verdiğinden beri hastasıyım Westdoor'un.

• Solo oynuyormuşcasına oynamak lazım tfyi soloda nasıl işler rakibin hatasına bakıyor. Midde biz tf ile aynısını yapmalıyız rakibin kaçan yeteneğini değerlendirmek gerek tamam güvenli oynuyoruz oynamak zorundayız ama hiç bi şekilde karşı atağa geçmezsek rakibe göz dağıda veremeyiz her an kafamıza vurmaya çalışır. Tavsiyeleriniz için teşekkürler bu arada izlemeye çalışıcam hepsini

• Şakacı TF rehberime göz atarak!
  • BlazeR ` myth kullanıcısına yanıt
    Rehberini bitirsene
    Kaç zamandır bekliyorum ne zaman güncelleyip bitirecek diye.

• sarı kartı saklayacaksın her daim en önemlisi bu

karşında 6 lvl bi zed var ve sen gidip w ile farm alırsan o adam sana atlar sende hiçbir şey yapamazsın. karşındaki adamın skillerini takip etmen gerekiyor.
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Twisted Fateyi zevkli kılanda bu değil mi zaten hocam oyun takip etmen gerekiyor her haliyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reichwehr -- 22 Temmuz 2016; 9:08:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reichwehr

Malesef o açığı çok iyi kapatmak lazım. kart kullandığını gördüğü zaman genellikle suikastçi şampiyonlar direk takasa girmeye başlıyolar. kart kullandıktan hemen sonra geri çekilmek şart bi kaç minyon feda etmek gerekiyor bazen o hasarı almaktansa. Beni en çok zorlayan karakter genellikle leblanc oluyor sihirdar büyüleri arasında bunun için tercih ediceğim özel bi büyü yok ama diğerleri için bariz belli büyüler var. Leblanc gibi şampiyonunda seri minyon ittirme sıkıntısı olduğu için ittirerek kule altına hapsedebiliyorsun, yorumun için teşekkürler.

Aynen ben de genelde tf oynarken karşıya lb gelince baştan moral bozuk başlıyorum oyuna.
    2. Ve 6. Level'da zaten e kullanmadan bile %70 can vurduğu oluyor. Tabii q r w yapacak kadar yaklaşabilirse.
    Yüksek eloda lb zedden ziyade kassadin sağlam öpüyor tf'yi

• Valla ona bende hastayım ama son 3-4 gündür değiştirdi. Bir şeyler söylüyor sadece
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    Sen kafasına kuş pislemiş eleman mısın?

• Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Naru'ya ayar verdiğinden beri hastasıyım Westdoor'un.

Hangi video atar mısın merak ettimde
  • TriLi T kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkcası kassadin karşıma pek gelmediği için korkmuyorum insan bilmediği şeyden korkmazmış ya o mesela gelse ne yaparım bi fikrim yok
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    AHQ Westdoor (Twisted Fate)vs DP Naru (Ahri) diye arat çıkar direk.

• Oooo TF Kreygasm

• TriLi T kullanıcısına yanıt
    Kassadin zorlamiyor ki.. Tabi doran 2 pot baslarsan ve tp almazsan zorlanirsin. Auto attack ile durtuceksin. Sana earlyde q attigi zaman kalkaninim bitmesini bekliceksin gereken hasarida fazlasiyla veriyorsun ondan sonra. Roa-abyssal buildiylede karsisinda durabiliyorsun ve jungle yardimiyla 6 leveldan sonra sana her atladiginda kill alabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.