Şimdi Ara

Tv Satış fiyatları hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aklıma takılan bir soru var. Mediamarkt, Vatan bilgisayar, Teknosa gibi şirketlerde fiyatına baktığım 5000₺ ye satılan bir televizyon hepsiburada.com bünyesinde satış yapan başka şirketlerde 4.150-4.200-4.300-4.400₺... Gibi fiyatlarda bulunabiliyor. Bunlarda bir kusur var mı yani teşhir ürünü mü, iade edilmiş garantisi sıfırlanıp tekrar satışa sunulan ürünler mi? Değişim olmuş ürünler mi? Yoksa sıfır mı? Eğer sıfır ürünse diğer şirketlerde neden böyle fiyat farkı var? Hb haricindeki şirketlerde bir problem çıkar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercanyurtseven -- 11 Şubat 2019; 17:22:6 >

• Merhaba hocam marka ne markadan markaya fark edebılır veya eski stok yapmış olabilir onla alakalıda olabilir serbst piyasa sonucta kimse zararına satmaz
    çok fiyat farkkı varsa muhakkak bişey vardır dıye tahmın edıyorum
  • Bazen 800₺ daha ucuza görüyorum hb de. Piyasada o saydığım şirketlerde 5000₺ Marka Lg 49uk7550PLA modeli. Konya merkezli bir şirket bugün ilan açtı hb de 4200 civarı. İlan 3 saat içinde kalktı. Ürünü hb içinde farklı şirketler satıyor. Hb nin kendi stoğu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercanyurtseven -- 11 Şubat 2019; 18:20:17 >
  • Sorunsuz sıkıntısız sıfır ürünse; teknosa şu bu vb. kazığı yerine hb den alırım. O ucuza satsın teknosa dan alayım. Daha mutlu olurum.
  • önceden alınmış olabilir.
    kar marjından olabilir.
    Kira ve personel masraflarından olabilir, diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.