Şimdi Ara

Axen TV Servis Menüsüne Nasıl Girilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
2
Favori
36.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde Axen TV'nin 22-23" uydu alıcılı televizyonu var. Televizyonu yanlışlıkla "otel modu"na aldım. Çıkmak için izleyebileceğim bir yol var mı?
    Ya da servis menüsüne nasıl girebileceğim hakkında bilgisi olan var ise yardımcı olabilir mi?

------------------
    Uzun uğraşlar sonucu Axen Tvlerde servis menüsüne nasıl girelebileceğini buldum.
    Axen Tvlerde servis menüsüne girmek için aşağıdaki yolu izleyebilirsiniz:
    1- Kumandadan Source tuşuna basınız.
    2- Source tuşuna bastıktan sonra 2580'yi tuşlayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kntlhdnc -- 3 Ağustos 2016; 23:17:56 >

• Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Sunny tv source (kaynak) butonuna bastığımda uydu haricinde hiç bir şey çıkmıyordu. Verdiğiniz şifre ile girdim. Orda ayarlardan hotel modunu kapattım. Shipping tuşuna bastım. Tv yeni alınmış bir tv gibi ilk haline geldi ve kanalları tekrar ayarlamak zorunda kaldım. Sonuç olarak source tuşuna bastığımda tüm girişler gözüküyor.
    Sayenizde hallettim. Çok teşekkürler.
  • Axen - woon - sunny
    televizyonlar ATMACA ELEKTRONİK firmasının getrttiği ürünlerdir aynı kodlar bu tvler için geçerlidir.

Menü 1147 ilede giriş yapabilirsiniz.
  • Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Sunny tv source (kaynak) butonuna bastığımda uydu haricinde hiç bir şey çıkmıyordu. Verdiğiniz şifre ile girdim. Orda ayarlardan hotel modunu kapattım. Shipping tuşuna bastım. Tv yeni alınmış bir tv gibi ilk haline geldi ve kanalları tekrar ayarlamak zorunda kaldım. Sonuç olarak source tuşuna bastığımda tüm girişler gözüküyor.
    Sayenizde hallettim. Çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba youtuba girdiginde network.ag sorunu yazisi.cikiyor yenile gir.kapat die yazi vsr hepsine tek tek girdim ama youtuba giris yapmiyor yardimci olurmusunz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.