Şimdi Ara

TV Arkasına Ambilight LED Sistem (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
195
Cevap
50
Favori
37.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ws2812 b ile farkli bir calisma olmus. Videoyu bekliyoruz👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mi box ile yapılabilir mi arkadaslar
  • Pore kullanıcısına yanıt
    Hocam mi box dan ne geliyorsa hdmi dan onu ledlere yansitiyor .. netflix de dahil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar,

yapım aşamalarını anlattığım videom linkte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurboy

Merhabalar,

yapım aşamalarını anlattığım videom linkte.

merhaba video için teşekkürler kanalınıza abone de oldum

ellerinize sağlık

bu kullandığınız ürünleri istanbuldan bi yerden alabilirmiyim hepsini ?

yurtdışı gelmesi uzun sürer diye dedim

birde mi box var onda youtube ve netflix de çalışırmı ?

kendinden uydulu bi tv de ne olur

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdifix

Bangood dan aldım Mi box 4 k ile baglantı yaptım 58 inç lg tv ile 2 aydır kullanıyorum harika sonuç aldım her türlü sorunuzu yanıtlayabilirim kısa bir video ekledim bu akşam daha fazla video ekleyeceğim sağlıkla kalın ....

https://yadi.sk/i/IhhgvtQu4JfMLw

dahili uydu ile uyumu nedir

birde hangi ürünü aldınız link bırakırmısınız

• Dahili uydu ile uyumu maalesf yok tv android işletim sistemi ile calısyorsa ip tv ve uygulaması ile sorusuz youtube sorunsuz sekronize oluyor
  • quote:

Dahili uydu ile uyumu maalesf yok tv android işletim sistemi ile calısyorsa ip tv ve uygulaması ile sorusuz youtube sorunsuz sekronize oluyor

bende mi box 4k var netflix uyumu nedir acaba çok tşk ederim birde aldığınızın linkini bırakırmısınız

• onurboy O kullanıcısına yanıt

hocam bu sistemi yapıp bana satabilir misiniz. çok zamanım yok yapmak için. 55 inc oled tv var. oyun oynarken zevkli olacağını düşünüyorum.

• onurboy O kullanıcısına yanıt

Raspberry Pi Zero W stokta yok gözüküyor. Başka nereden temin edebiliriz tavsiyeniz olur mu ? 2 ay sonra stoklara gireceği söyleniyor

• Tv'sinde olmayanlar için güzel başlık olmuş. Benim televizyonumda mevcut (philips - amb.2) arada kapandığında yada amb. olmayan bir tv izlediğimde farkı anlaşılıyor. Özellikle yeni nesil amb.3 ve hue ampüllerle birlikte kullandığınızda ortam bambaşka bir hal alıyor. sadece amb. alışkanlığından dolayı yeni bir tv alacak olsam yine philips tercih ederim.

• ymntr34 Y kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Teşekkürler...

Videonun açıklama kısmında ürünlerin linklerini içeren bir dosya koydum indirebilirsiniz.

Tümünü yurt içinden aldım.

Ben evde mi box ile kullanıyorum netflix ve youtubeda da çalışıyor. Zaten bunları videoda anlatmış ve örnek görüntüler koymuştum ama sanırım tamamını izlemediniz.

Bu sistem HDMI'dan görüntü çıkışı veren her türlü cihazla çalışır. Yayın ne olursa olsun çalışır. Hiçbir yayında çalışmamazlık yapmaz.

Kendinden uydulu sistemde çalışmaz çünkü bir HDMI çıkışa ihtiyacı var.

Android tv'lere çok daha ucuza ve daha basit bir şekilde bir sistem kurulabiliyor fakat bu sistem sıkıntılı. Neden çünkü o sistemde androdi tv'Ye kurulan bir uygulama ile ekrandaki görüntü çözülmeye çalışılıyor fakat netflix vb yayınlar buna izin vermiyor. O yüzden bence bu sistem daha sağlıklı.

Kimse alınmasın ama şahsi fikrim koskoca led tv'sini dahili uydu alıcısı ile izleyen bu sistemi zaten yapamaya uğraşmasın. Bu keyif işi. Keyifle yayın izlemek isteyen de zaten kaliteli bir dış kaynaktan TV izliyordur. O yüzden HDMI ile işini halleder.

Selamlar...

• StrideR10 kullanıcısına yanıt

Evet ben de baktım şimdi kalmamış hiçbir yerde :(

• quote:

Bangood dan aldım Mi box 4 k ile baglantı yaptım 58 inç lg tv ile 2 aydır kullanıyorum harika sonuç aldım her türlü sorunuzu yanıtlayabilirim kısa bir video ekledim bu akşam daha fazla video ekleyeceğim sağlıkla kalın ....

https://yadi.sk/i/IhhgvtQu4JfMLw

merhaba bende dediğiniz led setinden aldım dün, ama ayarları yapamadım

üstte 73 led var

altta 73 led var

sağ yanda 41

sol yanda 42 adet led var

ama anlamadığım şey olmuyor

programda 3 adet yazma yeri var rica etsem sizin ayarları atarmısınız ?sinir etti beni geceden bu yana

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolasylc

Arkadaşlar ben bu olayı smart televizyonuma uyguladım bu uygulamayı android tv ve pc içinde kullanabilirsiniz

Smart tv için aşağıda belirteceğim ürünü satın aldım. ürünü çalıştırmak için ambilight isimli apk uygulamasını kurmak gerekiyordu benim tv smart olduğu için mecburen ekstra android box aldım televizyonuma kurdum ve sorunsuz çalışıyor.

https://tr.aliexpress.com/item/32964959328.html?algo_expid=c0732804-6ae8-4e2f-988c-8221670883c7-0&algo_pvid=c0732804-6ae8-4e2f-988c-8221670883c7&btsid=0b0a0ac216012060811833034eb75e&spm=a2g0o.productlist.0.0.340b31614hFOHn&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_%2Csearchweb201603_

android tv için sadece ambilight programı indirilecek program ücretlidir ama ucuz ve linkteki ürün alınacak

pc için ambibox uygulaması indirilecek onun kurulumu da youtube de mevcut.

merhaba bende dediğiniz led setinden aldım dün, ama ayarları yapamadım

üstte 73 led var

altta 73 led var

sağ yanda 41

sol yanda 42 adet led var

ama anlamadığım şey olmuyor

programda 3 adet yazma yeri var rica etsem sizin ayarları atarmısınız ?sinir etti beni geceden bu yana

Merhaba tabiiki paylaşırım ekliyorum görüntüyü sorum devam eder ise yardımcı olabilirim

TV Arkasına Ambilight LED Sistem
    Tabi linki brakıyorum netfilix korumalı içerik yayınladıgı için maalesef uyumsuz amazon prime netflix ve youtube da çalışmıyor

Fakat youtube için alternatif mevcut smartyoutube indirip kurdum arayüz mevcut youtube ile aynı ve reklamları engelliyor kesinlikle orjinalden daha iyi ama netfilix ve amazon prime için alacaksanız çalışmaz bunun içinde alternatif olarak ben stremio kurdum stremio ile daha yüksek görüntü kalitesi ile sorun yaşamıyorum netflix te olan tüm filmleri stremio da bulabiliyorum ve seyir zevki bu kit ile bir harika oluyor stremio ile sorunsuz çalışıyor

Ben 58 inc tv için 4 metre 60 led olanı aldım 4 tarafını tam kapladı

[TRY224.66 17% OFF]Ambilight DC5V 2M / 3M / 4M / 5M WS2812B 5050 RGB Dream Color USB APP LED Masaüstü Bilgisayar Ekranı için Şerit Işık Noel Süslemeleri Gümrükleme Noel Işıkları Akıllı Işık from Işıklar ve Aydınlatma on banggoodhttps://banggood.app.link/LkApVqnJafb

• ferdifix kullanıcısına yanıt
    Bu arada nasıl çalıştığı ile ilgili bir resim birde video bırakıyorum kısa

https://disk.yandex.com.tr/i/2vSkwy1X2k7_Og

TV Arkasına Ambilight LED Sistem

• quote:

Bu arada nasıl çalıştığı ile ilgili bir resim birde video bırakıyorum kısa

https://disk.yandex.com.tr/i/2vSkwy1X2k7_Og

teşekkür ederim deneyeceğim

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.