Şimdi Ara

TV Arkasına Ambilight LED Sistem (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
50
Favori
37.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

dediğiniz programı kurdum

önce smartyoutube kurdum ama çok geç geliyor animasyonlar yani led geç tepki veriyor

kırmızıysa ekrandaki şey yaklaşık 30 saniye sonra kırmızı geliyor

stremio da ise tüm renkleri vermiyor gibi

bana gelen adaptör bozuk geldi bende powersupply den 5 volt çekip verdim ondan olabilir mi acaba ?

bugün adaptör alacağım da hangisinden almam gerekiyor bilmiyorum

metre de 60 led var

bende yaklaşık 4 metre takılı

kaç amper olacak birde

• yapamayanlar ulaşsın. Elimde 1 adet pi zero w var çok az kullandım sonra pi 4 aldığım için boşta duruyor satabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rockandemir84

hocam bu sistemi yapıp bana satabilir misiniz. çok zamanım yok yapmak için. 55 inc oled tv var. oyun oynarken zevkli olacağını düşünüyorum.

merhaba elimde 4 metrelik sistem möevcut

netflix youtube bütün uygulamaları destekliyor

• arkadaşlar tv yi sattığım için elimde 4 metrelik hazır sistem mevcut

bütün uygulamalarda çalışıyor video atılır

mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz

• ymntr34 Y kullanıcısına yanıt

Fiyat ne istiyorsun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdifix

Bangood dan aldım Mi box 4 k ile baglantı yaptım 58 inç lg tv ile 2 aydır kullanıyorum harika sonuç aldım her türlü sorunuzu yanıtlayabilirim kısa bir video ekledim bu akşam daha fazla video ekleyeceğim sağlıkla kalın ....

https://yadi.sk/i/IhhgvtQu4JfMLw

Merhaba;

aynı ürünü 65 inç tv için pc ile kurulan modelini aldım, pc ye ambibox uygulamasını kurup gereken bütün ayarları yaptım ve çalıştırdım ama sorunlarım şu ki 1-uygulama çalışırken 10 dk içinde pc donuyor 2-ledlerin tepkimesinde sorun var ışıklar takılarak hareket ediyor bu yüzden de renk geçişleri yavaş gerçekleşiyor sorun nedir acaba.

• fatihhx F kullanıcısına yanıt

sorunuza cevap alamadınız heralde. ben ambilight android app uygulamasında sorun yaşıyorum. ledler bir türlü bağlanamıyor. yardımcı olacak kimse yok heralde artık

• Hazır sistem olarak alabileceğimiz yer var mı
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Bende LG OLED55C9 var ve herhangi bir media box kullanmıyorum. Bu durumda yukarıda bahsedilen düzenek benim tv’de çalışırmı? HDMI ile dışarıdan birşey almıyorum. YouTube ve Netflix için benim tv de ambilight yapabilirmiyim?
  • Malesef yapamazsınız dışarıdan kaynak olmalı. android tvlerde uygulama var arduino üzerinden yapılabilir ama o zaman da amazon disney netflix gibi uygulamalarda çalışmaz drm koruması olduğu için.

• Üatadlara bir sorum var. Tvleri avr sistemlere bağlayarak sesin sistemlerden gelmesini sağladığımız sırada aynı şekilde avr sistem görüntüyü de almaz mı? Eğer alırsa avr’dan çıkan bir hdmi ile bu görüntüyü rasperry pi’a ileterek işletemez miyiz? Böylece tv’deki görüntünün de bu sistemde çalışması sağlanamaz mı?

Aslında özetle akıllı tvlerin kendi içlerindeki görüntü uydu/netflix/amazon capture edilip işlenmesinin bir yolu yok mu? Bende lg oled cx var bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stockholm123 -- 10 Ekim 2022; 18:27:22 >
  • android tv için gereken programın ismini yazabilir misiniz? smart app olarak arıyorum ancak bulamıyorum.

• Arkadaşlar elimde yurtdışından getirdiğim bana 160Euro civarına mal olan, Goove marka TV arkası led ve 2 adet bar sistemi 100Euro'ya satıyorum. Sadece kutu açıldı ve içeriğe bakıldı. Hiç kullanılmadı. Yani sıfır ürün. İsteyenler mesaj atabilirler.

Ürünün linki:

amazon.de
    Govee DreamView T1 Pro TV Hintergrundbeleuchtung mit Kamera und Smart LED Lightbar, LED Strip, WiFi RGBIC LED Streifen für 55-65 Zoll TV und PC, funktioniert mit Alexa und Google Assistant
    https://www.amazon.de/dp/B09J8DC1TK?psc=1&ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.