Şimdi Ara

Tüy dökücü krem,köpük VE genital bölge temizliği (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
14
Favori
463.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bu ürünü tavsiye edebilirim kokusuz ve yakma yapmıyor
  • Sesu tüy dökücü krem aldım. Aldıktan sonra genital bölgede kullanılmaz yazdığını gördüm. jiletle uğraşmak istemiyorum duş kabini zaten küçücük sığamıyorum jiletle kestikten sonra onu alıp atmak var benim midem bulanır evde yarısı gidere gidiyordu yarısıda duruyordu. Sonra temizliyolardı. Çavuşun üzerinde kullansam nolur? Düşmez değil mi
  • Braun Cruzer Body tek cozum. Kestim, kanattim yada araya kacacak derdi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin beim sorum şu krem kullanınca tekrar çıktığında kıllar sertleşirmi nasıl çıkıyor yani eskisi gibi mi yoksa sertmi çıkıyor deneyen varmı???

• Arkadaşlar Sakın Almayın Nano borvit tüy dökücü.Tamamen dolandırma .ürünü kulandım ve hiç bir işe yaramadı.ürünle ilgili çok sıkıntı çıktı kesinlikle dedikleri gibi değil.yaşadığım sorunları yetkililere ilettim ama satışta ortada olan şahıslar satış sonrası ortada yoklar.sahte ürünlere dikkat diyolar güya sitelerinde ama kendileri sahte ürün gönderiyorlar.Olan size oluyor sakın kanmayın bu sahtekarlara..
  • KESİNLİKLE TESTİSLERDE KREM YADA SPREY KULLANMAYIN. KESİNLİKLE..

BEN KULLANDIM 1 HAFTADIR EVDE ÇIPLAK GEZİYORUM, DOKTOR, ECZANE UĞRAŞLARI CABASI. DIŞARIDA YÜRÜYEMİYORSUN. ÇOK PİS BİR YANIK.

EN SON ÇARE EKMEK BICAĞI İLE KESMEYİ BİLE DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yanikpenis -- 25 Haziran 2016; 15:34:13 >
  • Tüy dökücü sprey için marka verebilecek var mı?
    Sırt ve göğüs /karın için

• Bu kremler nasıl tüy döküyor hiç düşündünüz mü nasıl kimyasal şeyler içeriyorda tüyleri kökünden düşürüyor yani kimbilir ne kadar zararlıdır.
  • Valla hocam sırtımdaki kıllar cooook napalım mecbur

• Hortlatayım konuyu bitkisel kremlerle yanma tahriş olmadan genital bölgede kullanan ve tavsiyesi olan varsa lütfen buyursun

• Koltuk altı ve genital için ne önerirsiniz koltuk altı jiletle tahriş oluyor istenmeyen bölge zaten dökücü cilde daha iyi olur bence marka model ne önerirsiniz jilet demeyin Mac 3 turbo falan kullandım ama oluyor biraz da olsa tahriş

• Gecenlerde eczaneden veet tuy dokucu krem almistim hassas ciltler icin.

Bugun denedim genital bolgede gercekten kolay ve zahmetsiz killarin ustune dokun sonra icindeki spatula gibi biseyle yayin. Kilin uzunluguna gore degisiyor bekleme suresi. ben bi 10 dk bekledim. Ama tek sikintisi cok kasindiriyor.

Eger bi sorun olursa buraya yazarim :D

• yalnız arkadaş inanılmaz bir tüy dökücü satış lobisi varmış hayretler içerisindeyim. adamın biri iki hesaptan kendini tebrik takdir etmiş o onu onaylamış öbürü öbürünü onaylamış sonra birbirlerini desteklemişler. Borlar şunlar bunlar tam bir panayır olmuş. muazzam :D
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.