Şimdi Ara

Tüy dökücü krem,köpük VE genital bölge temizliği (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
14
Favori
463.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 34oldboy34

quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

quote:

Orijinalden alıntı: spiralsiz

quote:

Orijinalden alıntı: dogu16

beyler ben neyse koltuk altını testisleri organın cevresini falan jiletle alıyorum da ben de kıl dönmesi çıktı doktor kalçadaki kılları alcaksınız dedi sessu köpük le alınırmı kutuda sadece bacak ve kol diyor ama

21. yüzyıla gelmişiz halaa genital bölgeyi jiletle alanlar var :) Tüy dökücü sprey kullanmanı tavsiye ederim.. veet, lapiden... kremler eskide kaldı..

Dostum jüpiterde mi yaşıyorsun?Bütün tüy dökücülerde genital bölgede kullanmayın yazıyor.Bana kalırsa sen kendi sitenin reklamını yapıyor gibi bir izlenim oluştu bende.Yukarda başka biriside kendi sitesinin linkini vermiş.

Ha bu arada fotoğrafta koyabilirsin.Tabi önceki hali yoksa bir anlamı olmaz.

açıkçası ben reklam kokusu almadım.söylediği şeyleri araştırdım adam gerçekleri yazmış. genital bölgede kullanan sayısı da o kadar çok ki.ben dediği yerden sipariş verdim bile.kullanırsam ben de foto atarım sana.kesin emin olmadan insanları kötülemeyin. ben yararlandım başkaları da yararlanır. bu sefer siz yalancı çıkarsınız. (bu da reklam olabilir ama sizin gözünüzde)

Şimdi herkes o bölgeye sürüyor diye sağlıklı olduğu anlamına gelmiyor.Adamlar kutuya yazmış sonuçta kullanmayın diye.
  • Şimdi bana genital bölge,koltuk altı,göbek çevresindeki kıllar ve alın,burun üstündeki tüyler için ne önerirsiniz?Özellikle alın ve burun diğerleri jiletle hallediliyor yine?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler ben neyse koltuk altını testisleri organın cevresini falan jiletle alıyorum da ben de kıl dönmesi çıktı doktor kalçadaki kılları alcaksınız dedi sessu köpük le alınırmı kutuda sadece bacak ve kol diyor ama

21. yüzyıla gelmişiz halaa genital bölgeyi jiletle alanlar var :) Tüy dökücü sprey kullanmanı tavsiye ederim.. veet, lapiden... kremler eskide kaldı..

Dostum jüpiterde mi yaşıyorsun?Bütün tüy dökücülerde genital bölgede kullanmayın yazıyor.Bana kalırsa sen kendi sitenin reklamını yapıyor gibi bir izlenim oluştu bende.Yukarda başka biriside kendi sitesinin linkini vermiş.

açıkçası ben reklam kokusu almadım.söylediği şeyleri araştırdım adam gerçekleri yazmış. genital bölgede kullanan sayısı da o kadar çok ki.ben dediği yerden sipariş verdim bile.kullanırsam ben de foto atarım sana.kesin emin olmadan insanları kötülemeyin. ben yararlandım başkaları da yararlanır. bu sefer siz yalancı çıkarsınız. (bu da reklam olabilir ama sizin gözünüzde)

Şimdi herkes o bölgeye sürüyor diye sağlıklı olduğu anlamına gelmiyor.Adamlar kutuya yazmış sonuçta kullanmayın diye.

Cevap verme birader ikiside aynı eleman.Sitelerinin reklamını yaptığını zannediyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Şimdi bana genital bölge,koltuk altı,göbek çevresindeki kıllar ve alın,burun üstündeki tüyler için ne önerirsiniz?Özellikle alın ve burun diğerleri jiletle hallediliyor yine?

Burun üstünde tüyün ne işi var?İlk defa duyuyorum.Kaş ortasını demiyorsundur herhalde.
    Genital bölge için hiçbiri önerilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek hakkın VAR..!

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Cevap verme birader ikiside aynı eleman.Sitelerinin reklamını yaptığını zannediyorlar.

arkadaş millet konu açmış, kıllardan şikayetçi olanlar varmış.. biz de tüy dökücü sprey kullanıyoz, insanlara belki faydamız olur dedik, şunu kullanıyoz dedik, adamlar reklamcı ilan etti, işe bak. asıl reklam yapanlara kimse birşey demiyo.. bunlar da onlara yataklık yapıyo galiba.. ne çeşit insanlar var anlamadım.. bir de grup halinde reklam yapıyormuşuz. ne biçim sayfaymış arkadaş.. demek böyle insanlar reklam işinde uzmanlaşmış.. insanlara birşey anlatmaya çalışan bizim gibi saflara da hemen reklamcı etiketi vuruyorlar.. forumdaki birçok sayfanın işlerliğini kaybetmesinin nedeni bu galiba.. yavaş yavaş anlıyoz napalım.. yazııkkk..
  • Düşünmedim değil; ama açıkçası genital bölge temizliğini bir kimyasal madde ile yapmaya çekiniyorum. Yakmasından, tahriş etmesinden, başka bir zarar vermesinden... Geleneksel usül olan jiletle temizliğe devam.
  • yıl 2013 oldu hala şu kıla çözüm bulamadılar
  • bu tip spreyler yüze ve genital bölgeye sürülmez hoş ben koltuk altına da sürmezdim ama daha çok kol-bacak ve göğüs bölgesi için kullanmakta fayda var ...ben dediğim gibi amazon ve ebay'de kullanici yorumlarına göre 1-2 ürün alıp , denicem umarım tahriş, yan etkisi yada yanma sıkıntısı olmadan biriyle anlaşıp gidicez
  • quote:

quote:

beyler bu banlanan arkadaşın dediği ürün siparişini vermiştim. dün deneme fırsatım oldu ve risk alarak genital bölgeye uyguladım. şuan için herhangi bir sorun olmadı ama ilerisini bilemem. yanlız ürünün üzerinde sadece yüz bölgesine uygulamayın yazıyor. o da cesaret verdi biraz.
  • Beyler çok ilginç bişey deniyorum şu ara işe yararsa paylaşıcam hepinizle
  • Depycure kullanan var mı? bu ürün yeni çıkmış diyorlar. genital bölgede kullanmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknessed -- 18 Ağustos 2013; 17:22:09 >
  • Arkadaşlar koltuk altı için lapiden kullanıyorum.Üstünde genital bölgede kullanmayın yazmıyodu kullansam bi sorun olur mu kullanan var mı?
  • Benim anlamadığım bir şey var.

Bu tüy dökücüler tüyleri hiç çıkartmıyor mu yoksa çıkmasını mı geciktiriyor?

Bana da tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı?Bıktım jiletten
  • koltuk altı, genital bölge ve yüz için asla kullanmayın, hani uyarılm da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

koltuk altı, genital bölge ve yüz için asla kullanmayın, hani uyarılm da.

siz koltuk altına sürüyorum demişsiniz ama (?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknessed -- 19 Ağustos 2013; 10:30:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronik Enerji

Benim anlamadığım bir şey var.

Bu tüy dökücüler tüyleri hiç çıkartmıyor mu yoksa çıkmasını mı geciktiriyor?

Bana da tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı?Bıktım jiletten

Tüyleri tamamen ortadan kaldıran birşey yok.Epilasyon bile tüyleri ömür boyu yok etmiyor , sadece daha geç çıkmasını sağlıyor.Tüy dökücülerde aynı şekilde daha geç çıkmasını sağlıyor deniliyor.Hatta jilet ile aynı görevi görüyor diyenlerde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknessed

Depycure kullanan var mı? bu ürün yeni çıkmış diyorlar. genital bölgede kullanmak istiyorum.

aynı üründen bahsediyoruz zaten. ; Depycure ben burada yazan brinin tavsiyesi (yukarıda var yazışmalar.) ile aldım. sırt bacakta kullandım. daha geçen gün de genital bölgeye uyguladım. jilet gibi kaşıntı yapmıyor orası güzel. arkadaşlar genital bölgeye kullanılmaz demiş ben de tereddüt ettim ama kullandım. klasik türk mantığı, bir seferden birşey olmaz dedim. şimdi rahatım ileride ne olursa buradan yazarım artık
  • Tüyler döküldükten ne kadar süre sonra tekrar çıkıyor?
  • Tüyler döküldükten ne kadar süre sonra tekrar çıkıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HatemGuzelcom

Tüyler döküldükten ne kadar süre sonra tekrar çıkıyor?

ilk hafta tertemiz. ikinci hafta kıl başları çıktı. üçüncü haftanın 3 gün sonra yazarım.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.