Şimdi Ara

TÜRSAB şimdi de 'Trivago' ve 'TripAdvisor' sitelerine dava açmaya hazırlanıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Otelleride kapatsın, tek tek uğraşmasınlar. En kötü sezonu geçen yıl geçirdik diyorduk. Bu sene daha kötü yapmayı başaracaklar sanırım
  • bu sene arabada yatmalı tatil yaparız artık, turist yok diye fiyatlar düşer inş
  • Alakasız olacak ama bir sorum olacaktı; expedia üzerinden konaklama tarihimden 10 gün önce rezervasyon yaptırdım, tabi expediadan ilk rezervasyon maili sonra doğrulama maili vs geldi, oteli gitmeden aradım (gideceğim gün), nereden yaptırdın kaç lira ödedi vs dedi, bizde rezervasyonun görünmüyor dedi. Otele gittim, yine aynı sorun rezervasyonun bizde görünmüyor dedi, adama bak diyorum gelen maile bak. vs. iyi o zaman diyorum bana tutanak ver, onu da veremem diyor.---e ne olacak diyorum nakit şu kadar öde dedi, ben de açtım tr.hotels sitesinin bak dedim şu an bile fiyat 116 lira sen 150 lira istiyorsun, bu girdi bilgisayara vs. ben tam tr.hotelsten alırken baktım hooopp fiyat yükseldi 140 lira oldu neyse aldım tr.hotelsten (expediayaya da günlerden pazar oldugundan ulaşamadım). Adam konaklamanın sabahında diyor ki ben aradım expediayı böyle bir rezervasyon yok. Şimdi hem expediayaya hem de trhotelse yaptığım ödeme ve kredi kartı hesap dökümü (makbuzu) vs ile, tüketici hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum. Turizm Ofisine gittim bizim grubumuza bağlı değil dedi, zabıtayı aradım onlar da biz sadece temizlik vs. o konulara bakarız dedi. Başına benzer olay gelen var mı acaba ? Prosedür nedir (PM -lütfen).

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.