Şimdi Ara

Türksat'tan ACAYİP Taahhüt Kampanyası | Cayır cayır yanıyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
6
Favori
11.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    kardeşim yanlış hesaplamadan dolayı olmuş bu ay yansıtacaklarmış 30 ise bi sonraki ay 50 lira gelecekmiş.
  • Kota dolduktan hız kaça düşüor ? Göremedim tabloların açıklamalrında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeir

Kota dolduktan hız kaça düşüor ? Göremedim tabloların açıklamalrında

3,5 mb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 1 ay önce 29 liradan 2 senelik sözleşme imzaladım.
    internet-kablolu tv ve teledünya bu fiyata dahildi.
    şimdi kablolu tv yi çıkarmışlar ve 19x6 + 29x18 olmak üzere toplamda 636 TL/24= 26,50 TL/ay.
    böyle bi hesap yapınca 29 tl kampanyası kablolu tv dahil (2,5 liraya geliyor) daha mantıklı bir seçim olarak gözüküyor.
  • sadece zengin semtlerinde olan bir servis sağlayıcı ve bu kadar ucuza satsa ne olucak ki? Ankarada çankaya ve mamak'ın ayrıldığı caddede oturoyurum 5 metre karşımdaki bina da var ama ben mamak kısmında oturduğum için benim binada yok ve gelmeyecek. gereksiz bir firma, gereksiz bir indirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: enige

sadece zengin semtlerinde olan bir servis sağlayıcı ve bu kadar ucuza satsa ne olucak ki? Ankarada çankaya ve mamak'ın ayrıldığı caddede oturoyurum 5 metre karşımdaki bina da var ama ben mamak kısmında oturduğum için benim binada yok ve gelmeyecek. gereksiz bir firma, gereksiz bir indirim :)

Öyle demeyin :) 10 mbit gerçek sınırsız bağlantıyı 99 TL'ye veren başka firma yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

quote:

sadece zengin semtlerinde olan bir servis sağlayıcı ve bu kadar ucuza satsa ne olucak ki? Ankarada çankaya ve mamak'ın ayrıldığı caddede oturoyurum 5 metre karşımdaki bina da var ama ben mamak kısmında oturduğum için benim binada yok ve gelmeyecek. gereksiz bir firma, gereksiz bir indirim :)

Öyle demeyin :) 10 mbit gerçek sınırsız bağlantıyı 99 TL'ye veren başka firma yok :)

hocam öyle olsa bile, servis yok, yani bana satmıyorlar ki, gel apartmanda 16 daire var hepimiz alacağız diyoruz yine yok. 5 metre öteye kablo çekmiyorlar :)
  • quote:

quote:

quote:

hocam öyle olsa bile, servis yok, yani bana satmıyorlar ki, gel apartmanda 16 daire var hepimiz alacağız diyoruz yine yok. 5 metre öteye kablo çekmiyorlar :)

Eğer gerçekten bağlatmak istiyorsanız bence müşteri hizmetleri ile konuşmayın. Hizmet binasına, müdürlüğe vs. gidin ve gerçekten yetkili biri ile görüşün, durumu anlatın. Bu şekilde yaklaşırsanız hem doğru bilgiyi öğrenmiş olursunuz hem belki öncelik vermelerini sağlarsınız.

Eğer dediğiniz gibi yakınca ve 16 daire de alacaksa, kablo çekmemeleri pek normal değil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eğer gerçekten bağlatmak istiyorsanız bence müşteri hizmetleri ile konuşmayın. Hizmet binasına, müdürlüğe vs. gidin ve gerçekten yetkili biri ile görüşün, durumu anlatın. Bu şekilde yaklaşırsanız hem doğru bilgiyi öğrenmiş olursunuz hem belki öncelik vermelerini sağlarsınız.

Eğer dediğiniz gibi yakınca ve 16 daire de alacaksa, kablo çekmemeleri pek normal değil.

Defalarca aradık, en son çankayada özel temsilciliğe (apartman yöneticisi) dilekçe bıraktık, yine gelmedi en son merkezi çanak sistemi kurdurduk apartmana, yani artık gelseler bile bir şey değişmeyecek. Umarım ihtiyaç sahiplerini ulaşabiliyorlardır artık.

• cayır cayır değil çatır çatır da yansa ne fayda :)

çoğu şehirde bile yok
  • Edirnedeyim geçen hafta geçtim, 25 MB 'miş peh sayfalar açılmıyor, bağlantı sorunu da mevcut. Müşteri hizmetlerini araıyorum şu anda online görünüyorsunuz diyor başka birşey yok .

Rezil bir sistem, modemi açıp ıp alması bile 5 dk sürüyor. Modem online olduğu halde internete giremiyorsunuz !!!! 7 günlük sürede resi tatil nedeniyle geçti iptal edeceğim alsınlar modemlerini v.s
  • fearless_X kullanıcısına yanıt
    Modeminizde veya hattinizda sorun olmasi olasi. Ben 4 yila yakin kullandim eski adresimde, ip almasi 30-40 sn yi gecmiyordu. Download siteleri icin defalarca kapatip actigimdan biliyorum.

• 25 AKN kime yeterki. Siz onu 3mb diye hesap edin. En fazla 1 hafta sonra olacağı o. Fiyata gelirksek kaçmaz
  • hayalet_tr kullanıcısına yanıt
    Eskiden dediğiniz gibiydi fakat şu anda bu şekilde komşularında aynı.... Kalite yerlerde, bende 3 yıl kulandım eskiden böyle değildi hattımda da sorun yokmuş. Hergün böyle ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 30 Ekim 2014; 15:21:53 >
  • Turksat 10 numara

• Taahhüt verdim 41 olan fatura 3ay 19 9 ay 29 a düştü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fixriterzi

Samsun da 50 metre mesafede bir alt caddemizde var.
    bizim mahalle için muhtarlık aracılığı ile 1500 hane imza toplayıp
    kablontv ye başvurduk kaale alan bile olmadı 6-7 sene önce
    yakın zaman da muhtarlık gene başvurmuş mahalleye kablo tv internet için gene nanay

inanıyorumki memleketin çoğu yeri böyledir.
    biraz paraya kıyıp yatırım yapsalar ttnete alternatif getirseler belki para kazanırlar ama.
    bundan sonra kablo tv yok kampanya yapmış yok indirim yapmış çok ta Fi Fi.

ilçe istedi gelmedi 1500 kişiye gelmez sanırım.Arada bir tren yolu var sadece karşı ilceye baglamıyor adiler
  • Yıl 2014 Ne fiber var ne Uydunet mahrumiyet bölgesi bizim Aydın
  • enige kullanıcısına yanıt
    Fark 5 metreyse o apartmandan birinden rica ey, kendine de ethernet kablosu ile çek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • plumbium1 P kullanıcısına yanıt
    hocam 5 metre temsiliydi :) iki apartman arasında sadece kaldırım ve cadde var demek istemiştim :) ayrıca d-smartın uygun hem tv hemde net bir arada paketini kullanıyorum ve apartmana merkezi çanak sistemi kurdurduk.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.