Şimdi Ara

Türksat'tan ACAYİP Taahhüt Kampanyası | Cayır cayır yanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
6
Favori
11.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben benzer bir kampanyadan faydalandım. internet + teledünya
    29 tl x 24 ay taahhüt.
    10 mbps hız 25 gb kota (kotayı aşarsan sadece hız düşüyor)
    modem, receiver ve bağlantı ücretleri için ödeme yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 23 Eylül 2014; 14:04:29 >
  • Kablo TV + Teledünya Temel Paket + 10 Mbps’ye kadar 50 GB Ekosınırsız a 48 TL aylık ödeme yapıyorum. Gerçekten güzel fırsat. Senede aynı tarifede 138 TL, alt tarifede 258 TL fark yapacak. Belki modemle kutuyuda değiştiririm 5 TL ilave ile. Zaten 50gb kotayıda 10 günde dolduruyorum, üstüne 3mbps de yetiyor downloada. Haber veren arkadaşa teşekkürler. İki gün önce aramışlardı 1 sene taahhüt verin 46 TL ye düşürelim diye, 2 TL için kontrat vermem demiştim. Meğer keriz avına çıkmışlar kampanya öncesi :)
  • Bulunduğunuz binada altyapısı olması gerekiyor, biz başvurmuştuk zamanında. Geçen gün posta gelmiş, binanızda altyapı artık var diye.
    Kablo TV + Teledünya(Temel Paket) + 25mbps EkoSınırsız İnternet + İlk 3 Ay Bedava 55TL
    Kablo TV + Teledünya(Temel Paket) + 25mbps EkoSınırsız İnternet + İlk 12 Ay 39TL(ben burdan 12 aylık taahhüt olarak anlıyorum)
    2015 Haziranında TTNET taahhütüm doluyor, anında geçmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

ben benzer bir kampanyadan faydalandım. internet + teledünya
    29 tl x 24 ay taahhüt.

teledünya nedir tam olarak? her aymı 12.5 TL ödeniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

İnternetinden çok memnunum ancak tv yayınları rezalet derecede bulanık, çamur gibi.

senin yayında sorun var teledünya conax modül ile kullanıyorum (vu+ plus receiver var normal uydu yayını ) teledünyanın kalitesi daha iyi...
  • yuh , 10 mps 6.5 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: byblue01

quote:

29 tl x 24 ay taahhüt.

kablolu tv nin modern adı.
    kablolu tv deki yayınları uydudaki gibi izlemenizi sağlayan bir cihaz.
  • Kablo şebekesi olmayan bölgelere özellikle yeni hat açmıyorlar.
    ttnet e rakip olmamak için böyle yapıyorlar.
    Örneğin en son İzmir Bornovada Forum ikea ya kadar getirdiler ancak çevre evlere hat döşemediler nasılsa Forum İkeanın sahipleri güçlü mecbur getirdiler.
    Bizler gibi sıradan vatandaşı dikkate almıyorlar ve ttnet denilen sülük firma tarafından sömürülüyoruz.
    Yazıklar olsun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Remlak -- 23 Eylül 2014; 14:48:56 >

• yaklaşık 1 ay önce başlayan 2 yıl taahhüt 10 mbit 25 gb akk 29-tl kampanyasından daha sıcak bu

taahhütüm önümüzdeki ay bitiyor direk buna geçecem

önceki kampanyaya göre kafadan 60-tl cepte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 23 Eylül 2014; 15:25:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

İnternetinden çok memnunum ancak tv yayınları rezalet derecede bulanık, çamur gibi.

senin yayında sorun var teledünya conax modül ile kullanıyorum (vu+ plus receiver var normal uydu yayını ) teledünyanın kalitesi daha iyi...

bu kampanya iyi güzelde hd kutu almak lazım. Modem vardır zaten çoğumuzun. HD kutuya para vermek yerine Conax modül almak samsung es7000 smarttv için daha mantıklı gibi. conaxların birsürü kopyası vardı. sen kaça hangi marka nereden aldın. gecikme hd uydu alıcılı tvlerdekinden fazlamı? 1,2sn normal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@cuk

Taahütlü abonelere bu ay 10 TL indirim yapılmış. En azından bana yapılmış.

banada yapılmış
    indirimin nedenini biliyormusunuz
  • 25gb AKN dişimin kovuğunun kenarına yetmez. Bi bd25 indirsen biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICES NMB

Sakaryada vardı da almadık mı :(

Sakaryada benim bildigim yok ama var olduguna dair bir bilgi edinirseniz lutfen banada haber verin hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kampanya sadece 10 Mbps için geçerli değil hemen hemen çoğu hız var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

Taahhüt süresi boyunca; Teledünya Temel Paket (12,5 TL) + 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet tarifesi (29 TL);
    o 12 Ay taahhüt için ilk 3 ay 19 TL/Ay, kalan 9 ay 29 TL/Ay,
    o 24 Ay taahhüt için ilk 6 ay 19 TL/Ay, kalan 18 ay 29 TL/Ay,
    olarak uygulanacaktır.

• Kampanya kapsamında; 12 Ay taahhütlerde ilk 3 ay 29 TL olan 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet tarifesi 6,5 TL, kalan 9 ay için 16,5 TL olarak; 24 Ay taahhütlerde ilk 6 ay 29 TL olan 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet tarifesi 6,5 TL, kalan 18 ay için 16,5 TL olarak uygulanacaktır.

Kampanya Linki:http://turksatkablo.com.tr/internet-Kampanya,292

%10 indirim kampanyası linki:http://turksatkablo.com.tr/internet-Kampanya,287

uydunet ten farkı nedir?

Türksat demek Uydunet demek :) Uydunet demek Türksat demek :)

Kampanya linkinde tüm detaylar mevcut hemen hemen çoğu tarife de geçerli kampanya!

• NETMASTER CBW 383Z4 MODEMLE, TELEDÜNYA HD BOX a para vermeye değermi?
    hd box ne marka veriyorlar? modemi kablolu routera bağlayarak sorunsuz kullanan varmı? wireless kötüymüş. benim tplink c2 ac router özellikleri daha iyi. bu yüzden docsis 3.0 diye kablolu modem gibi routera bağlayıp kullanmak niyetindeyim.

ancak bu cihazlara para vermeye değermi? conax modül vermiyorlar değilmi? benim tv modülü destekliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

29 tl x 24 ay taahhüt.

kablolu tv nin modern adı.
    kablolu tv deki yayınları uydudaki gibi izlemenizi sağlayan bir cihaz.

teşekkürler
  • bence 25 akk iyi ttnet fiberde 35 ve 75 gb var zaten indiren adama 2-3 gün anca dayanıyor ondan sonra 3 mbps ye düşüyor. 3 mbps olarak düşünün
  • Ttnet'te normalde akn 50 gb ama bu ay 150 gb download yaptım halen düşürmediler 25 gb gerçekten çok az. Zaten beykoz'da altyapılarıda yokmuş.
  • benim adsl kullanırken 50 gb akn vardı adamlar 51 gb yaptırmazlardı hemen düşürürlerdi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.