Şimdi Ara

Türknet den Kablo net e Geçiş sorularım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikler Tüm arkadaşların Bayramı kutlu olsun...yıllardır Türk net vdsl abonesiyim..İzmir Merkez de ilçe değişikliği yapıyorum..taşındığım daire de fiber kablosu (daire içinde optik uçlu kablo) ve koaksiyel normal uydu kablosu Tipli Kablo tv kablosu var...
    Türknet e sordum..fiber hizmetimiz yok dedi...dairede bir de adsl için telefon kablo ucu var...
    Sizlerden şunu öğrenmek istiyorum
    Türksat kablo tv aboneliği alsam(internet içinde) sadece bir tv demi tv kanallarını izleyebileceğim.
    diğer odadaki tv ler de de uçlar var aynı şekilde türksat kablo için bu odalarda tv kanalları izlemek için(şifreli veya sinema değil) Ulusal kanallar ayrı box veya kart almakmı lazım acaba ?
    Birde Hangi paketi tavsiye dersiniz...

türknet vdsl 76 TL
    Çatıya uydu anteni ve 4 lü lnb mi?

Türksat kablo tv + internet :109 TL
    mi
    ama diğer odalardak tv ler nasıl kanalları izlayecek ?

• Merhaba biraz karışık anlatmışsınız ben bildiğim şekilde vereyim cevapları ona göre yazarsınız..

Binanız eski ise turksatın kutusundan kablo çekilecek eğer yeni bina ise çatı arasında veya üst katlarda ankastre olur yayın dağılım kutusu oradaki kablolar kullanılır modemi nerede kullanmak istiyorsan oradaki hattan bağlantı sağlanır yeni kablo çekilecekse nereye isterseniz konuluyor diğer cihazlarda kablotv yayını izlemek istiyorsanız yan oda almanız gerekmektedir analog yayın alırsan 15-20 kanal var hd değil tv nize ve gözünüze yazık tavsiye etmem en kötü çanak antenden yayın alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Merhaba biraz karışık anlatmışsınız ben bildiğim şekilde vereyim cevapları ona göre yazarsınız..

Binanız eski ise turksatın kutusundan kablo çekilecek eğer yeni bina ise çatı arasında veya üst katlarda ankastre olur yayın dağılım kutusu oradaki kablolar kullanılır modemi nerede kullanmak istiyorsan oradaki hattan bağlantı sağlanır yeni kablo çekilecekse nereye isterseniz konuluyor diğer cihazlarda kablotv yayını izlemek istiyorsanız yan oda almanız gerekmektedir analog yayın alırsan 15-20 kanal var hd değil tv nize ve gözünüze yazık tavsiye etmem en kötü çanak antenden yayın alırsınız.
    çok teşekkür ederim...
  • Rica ederim hocam.
  • Superonline+30ms ping yurtdışına. Haberiniz ola.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.