Şimdi Ara

(TÜRKİYE'YE GELDİ) LG G2 İçin Android L (5.0.2) Güncellemesi Çıkmıştır. (DETAYLAR İÇERİDE) (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.102
Cevap
49
Favori
113.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teksel servise gönderdim.kullanıcı hatası deyip ekran değişimi için 500 lira istediler. bende tüketici mahkemesine verdim. kliksadan ve yetkili servis olan teksel'den savunma istemişler teksel ekranın resimlerini falan göndermiş. mahkeme telefonu bilirkişiye gönderdi. Bilirkişi ekran sararmasının kullanıcı hatası olamayacağına hükmedince kliksa fatura bedelini iade etti.
  • Telefonu 5.0.2 ye guncelledim.wi-fi ve bluetooth acilmiyor yardim edebilecek varmi 4.4.2 ye flash ladim 5 dk calisti wi-fi sorun hala ayni.fikri olan varmidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • axeleon kullanıcısına yanıt
    peki süreç ne kadar sürdü? sonuç için çok beklettiler mi?
  • woodypecker kullanıcısına yanıt
    24 haziran'da tüketici mahkemesine başvurdum. 14 eylül'de bilirkişi beni aradı telefonu istedi.Kurban bayramı araya girdiği için 1 Ekim'de telefonu bana teslim etti. 28 Ekim'de mahkeme sonuçlandı bana 12 Kasım'da tebliğ edildi. Mahkeme kararında 1 Hafta içerisinde birebir cihaz veya para iadesi kazandım. kliksa'yi aradım;ne yapacağım diye. cihazı kutu ve tüm aksesuarlarıyla birlikte bize yollayın dediler.Beni arayıp samsung A500 diye bir telefon teklif ettiler bende kabul etmedim. Sipariş verdiğim kredi kartına 1 hafta 10 gün içerisinde para iadesi yapıldı.

15 günlük süre içerisinde para iadesi yapılmazsa icraya verin yazıyordu mahkeme sonucunda.
  • axeleon kullanıcısına yanıt
    Tebrikler hocam. Bu kan emici tuketici dusmanlarina aynı cevabı zaman ayirip, hepimizin vermesi gerekiyor.
  • Beyler preload klasorunu ne zaman silsem her bootda yeniden geliyor nasil kurtulabilirim?

• Telefonum kulaklık takılıymış gibi davranıyor, Kitkat dan az önce Lolipop'a geçtim işe yaramadı. ne yaptıysam düzelmedi.
    Servise vereceğim bugün. Daha önce başına gelen var mı?
  • Beyler radyoyu acabilen var mi?
    Spirit UL kurdum o bile ise yaramiyor.
    Band da kuzey amerika gozukuo ve tr yok.

• Arkadaslar benim telefonum paralel ithalat. 4.4.2 deyim guncelleme gelmedi. Guncelleme normal olarak gelecek mi yoksa illa ki pc suite ile mi yüklemem lazim?

• yurt dışı radyosuz 16gb versiyonu için bu uygulama uygun mu ?https://www.youtube.com/watch?v=RIrLNB1qS9o

imei hali ile atılma yurt dışı olduğu için, uçmaz değil mi rom sonrası ?
  • LGUserCSTool LG Mobile Application çalışmayı durdurdu diye hata veriyor tam yükleme başlayacakken. Sonra program kapanıyor. Önceden sorun yoktu yardım edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0D5961688 -- 18 Şubat 2016; 13:11:51 >
  • Arkadaşlar telefon download modda takılı kaldı. Moddan da çıkılmıyor yeniden başladığında aynı duruyor ekran. Flastool ile rom yüklemeyi denedim ama support toolda sürekli usb disconnected hatası alıyorum. farklı kablolar da denedim, normal flash cse flash da denedim. Bir türlü ilerlemiyor yükleme. Rom seçerken mi yanlış yapıyorum, çok fazla da anlamam androidden, tel kardeşimin teli. Yardım eder misiniz?
  • a3l4i kullanıcısına yanıt
    Programin ayarlarindan ses yerine gir orda 2 yi sec ses gelecektir

• Arkadaşlar orjinal stock romlara erişemiyorum, firmware sayfası hata veriyor. Mesela almanya kitkat romunu indirebileceğim bir link var mı?

• 5.0.2 ye güncelledim çift tıklatma ekranı kapatıyor ama açmıyor
    knock out kapalı hareketlerden çift tıklatma seçili
    3845#*802# yaptım fabrika ayarlarını geri yükledim ama sorun çözülmedi.yardımlarınızı bekliyorum.
  • her daim işime yarayan konu. elinize sağlık beyler.
  • Kardesimin g2 telefonu var wifi acilmiyor, aciliyor diyor acilmiyor ne yapmaliyim. Garantiye gonderdim, birsey yok diyip gonderdiler.

şuan 4.4.2 yüklü lolipop'a geçsem olmazsa 4.2.2 ye dönsem sıkıntı olur mu ?
    birda v30a,v30b vs vs diye sürümler var hangisini yüklemeliyim telefona uygun olan hangisi nereden anlarım?
  • 32 gb için 20c linki alabilir miyim ?
    Suan 30b yüklü. Lolipoptan kitkat'a düşerken sıkıntı olmaz değil mi direk flashlasam ?
    Garantiye gönderirken sıkıntı çıkmasın diye servisin yüklediği rom "D80220C-466-92" bu.
    Taiwan rom yüklemisler galiba ama lg-frimware sitesinde 32-16 ayrımı yapmadığı için sormadan yüklemeyeyim dedim.

Telefon ithalatçı garantili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhtemelen defalarca kez yazılmıştır belki ama, batarya ömrű nasıl lolipopta?

• Şuan Kitkat yüklü. Lolipop KDZ dosyasını indirdim. Telefonu sıfırlamadan, direkt lolipop güncellemesi nasıl yaparım bu KDZ ile?
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.