Şimdi Ara

(TÜRKİYE'YE GELDİ) LG G2 İçin Android L (5.0.2) Güncellemesi Çıkmıştır. (DETAYLAR İÇERİDE) (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.102
Cevap
49
Favori
113.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar d802tr 16 GB güncelleme bulmuyor? Lollipop Sadece manuel olarak mı. Yüklenebiliyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demonic -- 25 Temmuz 2015; 1:52:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SaMueL 19.o7* kullanıcısına yanıt
    Yapma. Imei uçar

• quote:

Orijinalden alıntı: megaonur

Arkadaşlar d802tr 16 GB güncelleme bulmuyor? Lollipop Sadece manuel olarak mı. Yüklenebiliyor acaba?

Evet, sadece bilgisayardan yapılıyor malesef.

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Peki D802TR 32 GB rom var onumu çakayım yoksa D802 16 GB mı ?
    Benim telefonum D802TR 16 GB fakat arka kapağı değiştirdim D802 yazıyor D802 düz çaksam sıkıntı olur mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim telefonum D802TR 16 GB fakat arka kapağı değiştirdim D802 yazıyor D802 düz çaksam sıkıntı olur mu ?

Hocam Allah iyiliğinizi versin emi, kahkalarıma ev halkı ayağa kalktı. Hepsi uyumuştu.
    Hocam hiç arka kapak değişti diye cihaz farklı bir modele dönüşür mü? Ne yani şimdi arkasında iPhone6 yazan bir kapak taksaydınız IOS mu yükleyecektiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Hocam Allah iyiliğinizi versin emi, kahkalarıma ev halkı ayağa kalktı. Hepsi uyumuştu.
    Hocam hiç arka kapak değişti diye cihaz farklı bir modele dönüşür mü? Ne yani şimdi arkasında iPhone6 yazan bir kapak taksaydınız IOS mu yükleyecektiniz?

Hacı kapağın değiştiği anlaşılmasın bide mcksden imeiyi değiştirdikmi oh kebap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar acil yardım lazım ben telefona cloudy 3.3 yükledim begenmedm kdz ile turk romunu yukluyorum hersey baglanıyor %2de kalıyor hata veriyor sürekli devam edilemedi diye ne yapmalıyım kaldı telefon romada geçmiyor lg logodan ötesini göremiyorum
  • Benimde tel klon imei lg flashtool ile lollipop attım hatta daha sonra kitkata geri döndüm imei uçmaz sıkıntı olmaz...
  • zaforza Z kullanıcısına yanıt
    kitkata neden döndün
  • Çünkü lollipop un arayüzü hiç hoşuma gitmedi , telefon daha çok ısınmaya başladı ve Kitkat kadar stabil gelmedi bana, şu anda Kitkattan gayet memnunum.
  • zaforza Z kullanıcısına yanıt
    ben lolipop kullanıyorum. pek detaycı değilim
  • Hayrını gör
  • lollipopa geçince ekran kapanma animasyonunda lag oluşmaya başladı.bunun çaresi var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

lollipopa geçince ekran kapanma animasyonunda lag oluşmaya başladı.bunun çaresi var mıdır?

Aynen bendede var hocam çözüm bulabildiniz mi?
  • -A kullanıcısına yanıt
    Buldum.Geliştirici seçeneklerinden pencere,geçiş ve animatör ölçeklerini 0.5x olarak ayarladım.Animasyonlar biraz hızlandı ama lag ortadan kalktı.Umarım güncelleme ile düzeltilir.Basit bir sorun değil çünkü.
  • Lag değil o animasyon ayarlardan değişiyor :)
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    Nasil degisiyor?

• Şu an cloudy 2.2 ye döndüm ben lp olan biri yazacaktır o animasyonu istediğiniz gibi değiştiriyorsunuz ayarlarda retro falan var. yeni özellik
  • 0 lg G2 ye lollipop yapılır mı kötü mü? Şuan kitkat da cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atheet -- 18 Eylül 2015; 22:17:54 >
  • Benim g2 hala kitkat android 5 nedense gelmiyor bana. Yapim numarasinda d80220b-CIS-XX yazıyor

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.