Şimdi Ara

Türkiye'nin internet trafiği dağılımında ağırlığı video servisleri oluşturuyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
4.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • adamlarda zerre kadar suç yok her tüccarın yaptığını yapıp para kazanıyorlar monopol durumda rekabetçisi yok çok ufak yerler dışında başka servis vereni yok neden uğraşsın ki işin doğrusu 8 senedir düzgün yatırımcı gelmiyor wimax lisanalrında gelişme yok 3g ihalesi bile gsm şirketlerinin kaprisiyle 1 yıl ertelenmişti zaten o da kullanılacak gibi değil yavaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aborjin44 -- 29 Mayıs 2011; 23:30:58 >
  • yakında bende uydu nete geçicem kurtulucam bu dertlerden
  • wimax lisansının verilmesini telekom engelliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedail

pinglerin yüksekliğine lanet edip online oyun oynamayanların oranınıda bir araştırsaydık keşke

SEN TTNET MÜŞTERİ Hİ,ZMETLERİNDEMİ ÇALIŞIYORSUN....
  • Youtube-Dailymotion gibi video servislerinin gerçek kapatılma nedeni zaten netten çok video izleyip TT'neti kasmasıdır .
    Ama bu iddaları TTnet o dönemde yalanlamıştı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoEroin -- 11 Haziran 2011; 17:48:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoEroin

Youtube-Dailymotion gibi video servislerinin gerçek kapatılma nedeni zaten netten çok video izleyip TT'neti kasmasıdır .
    Ama bu iddaları TTnet o dönemde yalanlamıştı .

kesinlikle. youtubeun kapatildigi gun internet belirgin sekilde hizlanmisti. kazandiklari deve yukuyle paranin yaninda 3kurus kalan altyapi yatirimini yapmamak icin binbir bizans oyunu cevirdiler. 3kurus diyorum cunku o devirde rapid*share gibi kazanci belli sirketlerin bile tum turkiyenin cikisindan daha buyuk band genislikleri vardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkaura -- 12 Haziran 2011; 4:10:09 >
  • Wimax gelse bile fiyatlarin 3G den assagi olcagini sanmayin.
    Ayrica bu grafik kullanici sayisi degil, bantgenisligi dagilimi yanlis anlamayin.
  • Oyundan nefret ettiren bir internet anlayışına sahip TTneti Lanetliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThisisaNightmare

Wimax gelse bile fiyatlarin 3G den assagi olcagini sanmayin.
    Ayrica bu grafik kullanici sayisi degil, bantgenisligi dagilimi yanlis anlamayin.

3G ve wimax düşmanı foruma geri dönmüş.sen ne diyordun 2 sene önce hatırla 3G çok kazık olacak kimse kullanamayacak diyordun,
    ben 1,5 senedir 3G harici birşey kullanmıyorum. 1GB 9TL bunun neresi pahalı?
  • birde böyle pişkin pişkin açıklama yapmıyorlar mı sinir ediyorlar insanı
    onu bunu araştırcağına önce adam akıllı hizmet versinler
  • kaşarlaşmış arkadaş bunlar ya :)
    evinde superonline vardır herifinde kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: engink

quote:

Orijinalden alıntı: ThisisaNightmare

Wimax gelse bile fiyatlarin 3G den assagi olcagini sanmayin.

3G ve wimax düşmanı foruma geri dönmüş.sen ne diyordun 2 sene önce hatırla 3G çok kazık olacak kimse kullanamayacak diyordun,
    ben 1,5 senedir 3G harici birşey kullanmıyorum. 1GB 9TL bunun neresi pahalı?

Diyordum hala da diyorum.
    Millet 3G sinirsiz 30-40 TL olacak diyodu bende ruyanizda olur dedim. ADSL'ye asla rakip olamaz dedim.
    Lakin ilk ciktiginda hatirlarsaniz vodafone 150 liraya aylik sinirsiz 5GB'i gectiginde hiz sinirlamasi olarak 192 kbps mi 128 kbps mi ne yapti.
    http://forum.donanimhaber.com/m_31475006/tm.htm
    buyur. Aksini mi tahmin ettim o zaman?
    Benim tahminlerim tamamen diger ulkelerde kullanilan sistemler uzerine kurulu. En basitinden Wimax, 3G ye rakip olsa Avustralya'da Telstra adli operator NextG adli sistem icin yatirim yapip 2.1 milyon kilometrekare'de 21 mbit hizinda servis(ki bu au'da yasayan insanlarin 99.8% inin yasadigi yeri kapsiyo) yerine Wimax'e yatirim yapardi. Salak mi koskoca ülkenin telekom firmasi?
    Dahasi zamaninda bulgaristandan örnek gösterdim 24 mbit adsl2+ yi satin alcaginiz fiyata 2 mbit wimax alabiliyodunuz.
    Kaldi ki 3G telefonlarda kullaniliyor sadece internet amaci yok o yüzden GSM'deki bantgenisligini de rahatlatiyor. Fakat Wimax'in tek amaci data iletisimiyken ve uzak mesafelerde hiz cok duserken(intelin youtube'da videosu var bi kac km yi gecince 10 mbit falan oluyor toplam hiz) asiri bir yatirim gerekli olacak.
    Hayir o kadar ahim sahim birsey olsa "bilmemne ulkesinde wimax cilginca kullaniliyor" diye bir haber duyardik degil mi?
    Bu arada 1 GB nin 9 TL olmasi sadece kampanya oldugunu da belirtmeden gecemiycem

• P2P ülkemiz daha keşfetmedi o zaman. Film izle sitelerinden film izleyenlerin sayısı hala çok fazla.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.