Şimdi Ara

Türkiye'nin internet trafiği dağılımında ağırlığı video servisleri oluşturuyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
4.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortalama aylık veri kullanım miktarının madem ki 15GB olduğunu biliyorsunuz da neden 32Mbit lik Fiber internetin kotası bile 15GB değilde 10GB hala ? 32Mbit hız ile 10GB kotayı nasıl bağdaştırabiliyorsunuz. Diğer tarifeleri hiç saymıyorum zaten.
    Ancak her yeni yaptıkları kampanyada vatandaşı sömürmenin yeni yollarını bulma konusunda oldukça başarılılar.
    Şirketin sahibi Arapların ve onlara Türkiyenin Telekom altyapısını üç kuruşa veren hükümet yetkililerinin ellerinden öperim.
  • heralde 8 alanlarımı koymuş. 8 diyolar 2 veriyolar. alt yapı yok diyip. çıkıyolar. 2013 e hazır Türkiye 2 mbps ile
  • bu istatistikden youtube'un neden uften puften nedenlerle yasaklandigini goruyoruz.
  • hiç kimse ""TATMİN OLMUŞ"" görünmüyor...........
  • ttnet mi kötü laf edesim gedi.. insan da edep ahlak bırakmazlar..
  • İçimden çok fena küfür etmek geliyor ama Donanımhaber de küfür edip te DH yi kirletmek istemem yinede Allah Belalarını versin Ne Download yapabiliyorum ne Online Oyun oynayabiliyorum ne film izleyebiliyorum 8 Mbit bağlantım var speedtest te 1.35 Down 0,3 Up. Hızı ölçüyor daha ne diyim
    Normalde zaten Upload hızının Download'ın yarısı oolması gerekir bu heryerde büledir ama Burası Türkiye
  • zamanında ailem sanki tek firma ttnet gibi gitmişler ttnetten internet paketi almışlar 2 yıl zorunlu kullanıcaz, sonra ben tatile gitmiştim geldim wifi modem almış 2 yılda ona geçirmişler kapattırmak istiyorum 400 tl istiyorlar ilk işe girip paramı aldığımda ttneti kapattırmak

superonlineye geçmek olucak 100 mps fiber internet 119 tl size 8 mps için 99 tl vermekten daha iyidir.
  • bu ahlaksız ttnet zihniyeti hükemete para yedirip youtube yi saçma nedenlerle kapattıracağına superonline ın 5 sene önceden başladğı gibi fiber döşemeye geç olsada şimdiden başlasın artık paraları zula yapıp durmasın. ama inşallah batarlar...
  • az kaldı ttnet illetinden kurtulmaya .milleti nasıl söğüşlediklerini çok iyi bilirim milleti sözleşme ayağına bağlayıp daha sonra hattını iptal etmek isteyenlere kol gibi fatura çıkarır neymiş efendim ceza faturasıymış.kullanmadığın bir hizmetin bedeli almak ancak ttnete yakışır ..bu kadar yüzsüz bir firma görmedim hayatımda boyalı kampanyalar ile güzel görünmeye çalışıyorlar.inşallah tez zamanda batar
  • Akşam vakti, prime time 'da, video sitelerinde download hızları 30 - 40 Kb/s 'yi ancak buluyor. İnsanlar şikayet etmekten bıktıklarından artık gelip forumda yazmıyorlar bile.
    Ne zaman ki insanlar yatmaya başlıyor, işte o zaman internetimiz tekrardan şahlanıyor. Pingleri ise söylemiyorum bile, o konu eminim ki TT'un gündeminde bile değildir.
  • koscoca ttnet in trafiğini sanırım Rapidshare veya hotfile türü free server lar bile geçer.
    altyapı bana göre çok yetersiz.
    eğer torrent %10 ise enaz %30 luk kesimde free server lardan download yapıyor demekki.
    sonuç=Türkiye kullanıcılarının en az %40 ı warez download yapıyor.
    Forza WAREZ
  • maalesef durum tüm dünyada böyle ve TTnet (yani Telekom) bir istisna değil.

Almanya'da alman Telekom'dan çektiklerim TTnet'i fazlasıyla gölgede bırakır inanın bana...

tüm bu sorunların özünde yıllarca devlet ile bütünleşmiş tekelci telekom altyapısı ve anlayışı var.
    bunu değiştirmek o kadar zaman alıyor ki bu süreçte her türlü saçma sapan sorun yaşamamak imkansız.
  • Çok şükür TTNET'le ilişiğimi kestim...
  • Gözün aydın darısı tüm Türk halkının başına.

Bu GSM şirketlerinden de iş çıkmadı. Artık bekliyeceğiz bakalım bir kaç yüzyıl içerisinde belki bir özel şirket fiberoptik hat çeker bizim buralarada...
  • Sizin oralar neresi hocam çok mu sapa bi yer...
    Ayrıca ben kablonete geçtim fiyatıda uygun TT den de iyi çok şükür...
  • Ne sapası be gözüm İzmit merkezde şehiriçi minibüslerin geçtiği bir caddenin üzerinde müstakil evim var. Ne kablo net ne süperonline fiber hiç bir şey yok.TTnet i hiç sayma zaten, özel şirketlerinde uydu kent tipindeki sitelere hat çekmek kolaylarına geliyor. Risk almadan para kaznacaklar ya uyanıklar. Daha az kablo çekip daha çok aboneye ulaşacaklar ya. Neyse İzmit teki ustalık dönemine geçiş sürecindeki belediyenin sloganını söyliyeyimde neşemizi bulalım en iyisi biz. "ÇALIŞINCA OLUYOR"
  • Uydunet 1 mbit kullanıyorum ping olarak hiç sorunum olmuyor. 360p videoları son 1 aydır hiç takılmadan izleyebiliyorum.(html5'ten sanırım ) Hatta geçen gün uTorrent'le 80'le indirme yaparken Haxball'a girdim, lagsız oynadım. Uydunet.
  • Reklam kokan hareketler bunlar... TTnet kadar tiksindğim tekel firma yoktur. izmitte bulunduğum yerde ne kablo ne uydunet var, ope ope TTnetin kucağına oturuyorsun. 8Mbite kadar internet diye sattıkları net ertesi gün 2 MBite düşürdüler, sebep? Bulunduğumuz yerdeki altyapı bunu destekliyormuş... Ben mi altyapı yapıcam? Milyar dolarları cebellezi edeceğinize 10 yıllık bakır kabloları yenileyin! Reklama para sacacağınıza aldığınız fahiş parayı hak edin.
  • bu ttnet in hic bir calışanı bu forum sitelerine girip milletin nasıl sövdüügüne bakmıyor mu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.