Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.350
Cevap
75
Favori
431.755
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biz alalım 1,71 tl siz alın 1,25 tl vallahi kıskaNMIYORUM
  • hyundai accent 1997 gls 1500

100 km de 9 litre (milangaz 1.25)

10 depo kullandim simdilik problem yok.

bilginize
  • bu gazla ben normalden daha fazla kilometre yaptım
  • bende 2-3 depo kullandım sorun yok aygazdan farkı yok yaptığım km aynı
  • Arkadaşlar dün akşam iftarda gittim kapanmıştı. Ne olduğunu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: colibaly

Arkadaşlar dün akşam iftarda gittim kapanmıştı. Ne olduğunu bilen var mı?

sanırım cevap burada..

http://www.hurriyet.com.tr/ankara/12497504.asp?gid=140
  • Arkadaşlar Tüketiciye zam üstüne zam yapan, soyup soğana çeviren Akaryakıt istasyonlarına karşı tepkimizi koyalım!!!
    Ucuz benzin-gaz satanları destekliyelim!!! Bu Gazın aslında maliyetleri 0,50-0,60 civarı gerisi para babalarına gidiyor!!!

Arkadaşlar ostimde ki milangaz bakıma alınmış galiba 1-2 güne açılır!!

Gazda performans olarak bir farklılık yok... aynı litre ile aynı km gidiyor!!

Diğer Gaz firmaları dava açmış, haksız rekabet var diye:-))

http://www.likpetder.com/rkk21.asp

SONUÇ:

Demirören LPG Grubu sirketlerinin, Ankara, Kayseri, Sivas, Trabzon illerindeki LPG

otogaz pazarında asırı fiyat indirimleri yoluyla hakim durumlarını kötüye kullandıkları ve

bu sekilde pazardaki diger firmaların faaliyetlerini zorlastırdıkları yönündeki Akar

Otogaz, Asçıoglu Petrol Ürünleri Pazarlama ve Tic. Ltd. Sti., Molu Petrol Ürünleri Gıda

Tekstil Insaat Tic. ve San. Ltd. Sti, Çavuslu Otogaz Petrol Ürünleri Adi Ortaklıgı,

Güven Otogaz Sanayi Ticaret Ltd. Sti., EN-KA Otogaz ve Petrol Ürünleri Adi Ortaklıgı,

Togaz Otogaz Petrol Nak. Oto.Gıda Ith.Ihr.San.ve Tic.Ltd. Sti., Güneygaz LPG Sanayi

ve Ticaret A.S. ile Anadolu LPG Sanayicileri Dernegi tarafından ileri sürülen iddiaların

ve ayrıca;

ii) Milangaz’ın fiyat ayırımcılıgı yaparak kendilerini zor duruma düsürdügü yönündeki

EMDA Ins. San. ve Maden Tic. Ltd. Sti. ile Birlik Petrol Ürünleri Isletme ve Nakliye

Ticaret A.S. tarafından ileri sürülen iddiaların

4054 sayılı Kanun’un 40/1. maddesi uyarınca önarastırma yapılmasını veya

sorusturma açılmasını gerektirecek nitelikte olmadıgına, dolayısıyla sikayetlerin ve bu

konuda yapılmıs olan tedbir taleplerinin reddine OY BIRLIGI ile karar verilmistir.

• quote:

Hangisi kapanmış hcm..?
  • şu anda ankarada en ucuz nerde var gaz
  • en iyi gaz dogalgaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Hangisi kapanmış hcm..?

Ostimdeki kapalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

şu anda ankarada en ucuz nerde var gaz

Hönk..? Hcm sen ne yazdığının farkında mı değilsin yoksa sürüncemeli mi yaşıyorsun..?
  • Dün sahurda aktaştaki yerden aldım
    bugün öğlende ostimdekini gördüm ikisi de açık ve 1.25...
  • quote:

• Ender rastlanan bir durum, ama tedavisi var

quote:

• Yau hiç sorma @osmanyasar kardeşim...Sıkıntı yau böyle şekiller...
  • ankarada en ucuz gaz kayaşı geçince lalahan mevkiinde eski birtat şimdiki adıyla sek süt fabrikasının oradaki sapakta 1,249 tl ye satılıyor ama bizler orası uzak olduğu için aktaştaki yeri tercih ediyoruz karar senin 1 kuruş için istersen oraya gidebilirsin

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

ankarada en ucuz gaz kayaşı geçince lalahan mevkiinde eski birtat şimdiki adıyla sek süt fabrikasının oradaki sapakta 1,249 tl ye satılıyor ama bizler orası uzak olduğu için aktaştaki yeri tercih ediyoruz karar senin 1 kuruş için istersen oraya gidebilirsin

quote:

• Ostimdeki yerden depoyu fullledim Şehir içinde 430 KM gitti araç Laguna 2.0 RXT Prins marka sıralı lpg kiti var hiç bir sorun ve sıkıntı yaşatmadı gayet güzel herkeze tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaplan555 -- 19 Eylül 2009; 11:18:24 >
  • Dün uzun yola çıkacağım için iftar vakti gideyimde depoyu fullleyeyim diye aktaştaki benzinliğe gittiğimde birde ne göreyim trafik polisini dikmişler oraya kuyruk tek sıra olmuş istasyonun etrafında yılan olmuş dolanıyordu...Acayip bir sıra vardı...Neyse dedim artık kazıklanacaz yapacak birşey yok...Gittim arka taraftaki totalden almış bulundum 1,43e gazı...allah belasını versin böyle gazın...hem az gitti hem de performansta kayıp oldu...Mantık olarak kırıkkalede ucuz olabileceğini düşündüğüm için kırıkkaleden geçerken şehir merkezinden geçersem belki milangaz istasyonu olur diye düşündüm ve düşüncelerimde yanılmadım...Kırıkkale merkezdede bir istasyon var arkadaşlar ve orada da fiyat 1,25TL...Bilgilerinize...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.