Şimdi Ara

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.350
Cevap
75
Favori
431.757
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu akşam itibariyle OSTİM girişindeki Milangaz Demirören Tesislerinde LPG halâ 1,25 TL idi.
  • Kaçak bu istasyon..

quote:

Orijinalden alıntı: plcmn

quote:

Orijinalden alıntı: PIERzig

Yav İzmirde yok mu böyle bir yer

örnekköyde bir yer varmış ama ben bulamadım
    http://www.skytv.com.tr/ornekkoyde-ruhsatsiz-lpg-istasyonu.html

• quote:

quote:

Vay bea...İşte Türkiye'min güzelliği...Amcam 2 tane pompa koyup bide LPG yazısını döşemiş...Al sana istasyon...

• insanı kaçak almaya teşvik edenler utansın.
  • Buradan aldığım 38TL lik 30,4litre LPG ile 305 km yol yaptım Aktaş/Ostim arasında sabah akşam trafiği.Araç Focus 1,6

Anlayacağınız gazda hile hurda yok gelin alın çekinmeden alın ekonominiz canlansın (reklamlardan alıntı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeakin -- 10 Eylül 2009; 16:58:29 >
  • Gaz kaçak değil arkadaşlar. İstasyon kaçak.
    Kesin Belediye ile bir rant kavgasıdır sebebide.
  • Konuyu saptırmayalım lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Kaçak bu istasyon..

quote:

quote:

158 miş çok ta ucuz değilmiş bir de bundan daha ucuz olsa da gidip öylelerinin karnını doyurmam

• şu ostim girişindeki yeri net olarak tarif edin arkadaşlar oruç oruç maymun gibi dolanmayalım..
  • Bu akşam ostimdeki total bayi gibi gözüken ancak içinde milangaz satışı yapılan kuyruk sırası ulus-aktaştakine oranla hemen hemen 2 katı olan bayidende aldım bgn...mutlu ve huzurlu gazlamaya devam...inş bu bu iş hep böyle dvm eder...allah demirören'e zeval vermeye...
  • Böön ostime yolum düştüydü gazda azaldıydı ostimdeki gazcıya gittim kapalıydı kimse yoktu nere gittiler?

Totalci falan demişler nere bu badat cattesinin orasımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

Böön ostime yolum düştüydü gazda azaldıydı ostimdeki gazcıya gittim kapalıydı kimse yoktu nere gittiler?

Totalci falan demişler nere bu badat cattesinin orasımı?

Yoordağiii gögel resmine bağarsan olayı çözebilin belki...oke...
  • Yoardaakı iresime bakmadımıdı bilisayar açmadıyıdı hindi yeni gördüm.

• bili bilisarayının ayarına mayarına hakem ol...bilisaray bu hindi ye mindiye gelemeyegörür alah mufaza...

Hcm nerelesin sen yau

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 12 Eylül 2009; 23:17:41 >
  • aktaştaki yerin önündeki kuyruk bugün kavşağın öte yanına aşmıştı kırmızı ışık alt üst olmuş trafik felçti yakında oraya polis dikerler ceza keser duraklama yapana
  • Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

Yoardaakı iresime bakmadımıdı bilisayar açmadıyıdı hindi yeni gördüm.

Arkadaş Kayseriliye benziyor Muhtemelen Kayseri develi'dendir
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Buna kısaca rekabet diyoruz ...

quote:

Orijinalden alıntı: A380

quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Bu bahsi geçen istasyon, bu gazı bu fiyata satıyor çünkü etrafındaki istasyonlarda kaçak lpg satılıyor. Bu istasyonun böyle ucuz vermesinin asıl amacı etrafındaki kaçak satış yapan istasyonların satışını baltalamak istemesi. Bu satış fiyatı maliyetine satış fiyatıdır, kar amacı güdülmüyor.

iyide etrafındakiler kaçak satıyorsa niye pahalı satıyor olacak şey değil bu kaçak satan ucuza verirki millet ordan alsın
    hem adamın umrundamı niye ucuza versin kaçak satan kaça satıyorsa satsın der oda onlarla aynı fiyattan verir
    ucuza verirmi hiç?

Akıllı firmalar rekabet adına bu yükü çekmezler...
    Kar marjı olmadan ürün satılması çok mantıksız geliyor bana. Ayrıca düşünsenize etrafta kaçak satanları baltalamak adına karsız satışın ne anlamı var? Kaçak lpg istasyonları kapanmadıkça...

Kırıcı olduysam kusura bakma, fikirlerimi aktarıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: altanB

burada ama birinci totalin ordamıydı yoksa ikincimi karıştırdım

Türkiye de en ucuz LPG Ankara Gülveren'de PO-Milangaz-Kalegaz-Lipetgaz

resimde total olarak yazan yerde gaz 1,25
  • Bu gazı herkese tavsiye ederim hemde şiddetle, şimdiye kadar hep shellgas kullanıyordum. 55 tl gaz ile 250-300 km gidiyordum. Bu istasyondan doldurdum ve 1 depo bugün bitti. Şimdi yine doldurdum ve 38 tl ile 305 km yol yaptım.

Gerisini sizin yorumunuza bırakıyorum.
  • Kocaeli sınırları içinde ucuz lpg satan bildiğiniz bir yer var mı? Ben Adapazarı'na gittiğimde Serdivan'daki mobilyacılar çarşısının oradaki Lipetgaz bayiinden 1.42 liraya alıyorum. Kocaeli'nde şu an 1.71 olan lpg Adapazarı'nda birkaç yerde 1.42 - 1.55 TL arası fiyata bulmak mümkün. Çünkü orada rekabet var.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.