Şimdi Ara

Türkiye Cumhuriyeti’nin bir sonraki yüzyılına seslenin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye Cumhuriyeti’nin bir sonraki yüzyılına seslenin
    Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yılını kutladığımız bugünlerde Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan Türk Telekom anlamlı bir projeyi hayata geçiriyor. Türkiye gelecek nesillerine mesajlarını iletiyor.

#YüzyıllıkSöz projesi

Türk Telekom tarafından hayata geçirilen #YüzyıllıkSöz adındaki proje kapsamında vatandaşlar, 444 0 100’ü arayarak ya da SMS’le mesaj bırakarak Türkiye Cumhuriyeti’nin bir sonraki yüzyılına seslenme imkânına sahip olacak.

Ayrıca Bkz.İnternet tarihinin en büyük göçü: mobile & forum.donanimhaber.com birleşti!

Türkiye’nin dijitalleşmesinde öncü rol oynayan Türk Telekom; gelecek nesillere mesajlarını iletmek isteyen tüm kullanıcıların sözlerini, teknoloji alanındaki gücüyle yüzyıl saklayarak Türkiye Yüzyılı’na taşıyacak.

• Ecdadın mirasına daha nice yüzyıllara.

• AKP Yüzyılı'nda Türkiye bir Göçmenistan'a dönüşeceği için ilgili mesajları Arapça olarak yazmakta fayda var. Maazallah, gelecek nesiller Türkçe bilmeyeceklerinden dolayı yazılan mesajları okuyamazlar. Türkiye Cumhuriyeti’nin bir sonraki yüzyılına seslenin 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 28 Ekim 2023; 11:14:52 >
  • Çok uzun süre saklamalarına gerek olacağını sanmıyorum. Ayrılmıştırılmış böyle kutuplaşmış hasta bir toplumla ileri pek aydınlık durmuyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu yönetim şekliyle 100 yıl daha yaşayabileceğimizi sanmıyorum.Ayrıca bu uygulama da işgüzarlık olmuş.Şımarıkça ve işgüzarca tam da Türk Telekom gibi yandaş şirketlere yakışırcasına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F51993B3C -- 28 Ekim 2023; 11:58:51 >
  • neoti06 N kullanıcısına yanıt
    amin

• joven kullanıcısına yanıt
    👍

• Dedelerinin sesli mesajlarını anlayamayan bir nesil gelecek, o yüzden geçin bu işleri :D

• Umarım yüzyıl sonra çocuklarımız görürler umudu ile yazdım hayırlısı

• Siyasal İslam'dan uzak durun, ülkeyi kendi haline bıraksanız bile sıkıntı olmaz.

• Mevcut haliyle 100 yıl daha ayakta kalması mümkün olmadığından anlamsız bir kampanya olmuş.

• Türk telekom bu işleri bıraksın 5 senelik hedefi şu olsun Evlere haneye kadar Gigabit hedefi koysun bakalım

• Xtrud kullanıcısına yanıt
    hasta olan sensin! sen, aziz millete, sokak serserisi gibi hakaretler ediyorsun sadece. başka bir şey yok sende . . .

• serdarcenk kullanıcısına yanıt
    çok doğru dersin. en büyük siyasal islamcı, üç - beş oy için inkar ettiği Yaratıcı'ya el açan, chpnin sahibi takiyyeci ateist canandır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.