Şimdi Ara

Turkcell Vodafone 2G/3G/LTE Seçme Opsiyonunu Kaldırdı ama Çözümü Burda! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
17
Favori
22.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom içinde aynısı oldu şu an sürüm 10.3 ne yapabiliriz acaba ?
  • 10.3 te neden imzalar kapandi Vodafone icin denedim olmadı 3g4g nin az hatta çekmediği yerlerde telefon 2g gecmesi gerekiyor.Ama bazen telefonun çekmediğini de gördüm.2 ay oldu Turkcellden Vodafone a gecisim galiba yine dönüp dolaşıp Turkcele geçeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jailbreak olan cihazlarda imzalanmayan veya modifiye edilmiş IPCC dosyalarını yüklemek mümkün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmitnick

10.3 te neden imzalar kapandi Vodafone icin denedim olmadı 3g4g nin az hatta çekmediği yerlerde telefon 2g gecmesi gerekiyor.Ama bazen telefonun çekmediğini de gördüm.2 ay oldu Turkcellden Vodafone a gecisim galiba yine dönüp dolaşıp Turkcele geçeceğim.

Turkcellde de otomatik. Ama cekim kalitesi daha iyi tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

10.3 te neden imzalar kapandi Vodafone icin denedim olmadı 3g4g nin az hatta çekmediği yerlerde telefon 2g gecmesi gerekiyor.Ama bazen telefonun çekmediğini de gördüm.2 ay oldu Turkcellden Vodafone a gecisim galiba yine dönüp dolaşıp Turkcele geçeceğim.

Bariz Turkcell iyi cekiyor wifi callingde olmasi daha da güzel

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

Bariz Turkcell iyi cekiyor wifi callingde olmasi daha da güzel

Tartismasiz. Ne voda ne turktelekom. Cop operatore verecek param yok.

• şuan yapılabiliyor mu ? ben yapamadım da.
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    10.3 iosda yapılmıyor

• Full çeken türkcell 3 dişi geçmior yav hayret

• quote:

10.3 iosda yapılmıyor

maalesef doğru :(

lanet olsun en sonunda dayattılar bize bu dandik pil ile 3g yi.
  • Sırf bu yüzden 10.3 e geçmiyorum. Geçenlerin zaten yarısı pil berbat oldu diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: firatonal

Sırf bu yüzden 10.3 e geçmiyorum. Geçenlerin zaten yarısı pil berbat oldu diyor.

yarısı pil iyileşti diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

quote:

10.3 iosda yapılmıyor

maalesef doğru :(

lanet olsun en sonunda dayattılar bize bu dandik pil ile 3g yi.

Bugun hattimi turkcelle tasittirdim. Vodafone nasıl boyle biseyi dusunmez sanki heryerde 4g cekiyorda guncelleme yayınlıyor.Evimde malesef çekmiyor Ankaranin merkezi olmasina rağmen.Telefonu temiz kurulum ve arka planda sadece whatsapp acik olmasına rağmen 4 saat gitti.3 bin liralik telefon var arayan ulaşamıyor gerçekten cok komik arkadaşlara tavsiyem bir dk daha durmayin vodafoneda sarj dayanmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmitnick -- 1 Nisan 2017; 19:39:46 >
  • 10.3 güncelledim ama şebeke seçme opsiyonları ben de kaldırılmamış. herkeste kaldırılıp ben de kaldırılmaması şaşırtıcı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: but you promised

10.3 güncelledim ama şebeke seçme opsiyonları ben de kaldırılmamış. herkeste kaldırılıp ben de kaldırılmaması şaşırtıcı.

turktelekom da o sistem olmadığı için şebeken güncellenmemiş.
  • Acil çözüm bekliyoruz arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çözümü çok kolay. İnterneti wifi'den kullananlar 3g'

yi iptal etsinler Vodafone (*3636# 3g abonelik). Benim gibi 10 saat ekran süresi alsınlar. iPhone 7 32 gb telefon 55 saattir açık ve 10 saat ekran süresi aldım. Wifi+2g ile.

• Siz bence 3310 kullanin telefonu kullanmamissiniz bile bu sonuclari almak zaten mumkun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByTMY

Siz bence 3310 kullanin telefonu kullanmamissiniz bile bu sonuclari almak zaten mumkun.

Her fırsatta 3310 diye garip dillendirmeyi yapıyorsunuz . Gayet yoğun kullandım %50 den sonra düşük güç modu kapalı idi, jpg şeklinde kitap okudum. Saatlerce resim çektim Wifiden internete bağlandım. iPhone kullanmak nedir yani her sabah kahvaltınızı mı hazırlıyor sizin için soda mı açıyor.

• Arkadaşlar hala çözüm bulunmadı mı 10.3 ve 10.3.1 versiyonların için ??
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.