Şimdi Ara

Turkcell Vodafone 2G/3G/LTE Seçme Opsiyonunu Kaldırdı ama Çözümü Burda! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
17
Favori
22.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi yorumunuz isinize yaramiyorsa bosuna yorum yapmayin oyle kullanmak isteyen oyle kullanir sizi baglamaz ve gereksiz yorumunuza ihtiyac yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tek taraflı bir bakış sizinkisi. Büyük şehirde sorun olmaz okadar ama kırsalda lazım oluyor. İstanbulda 2 gün giden şarjım memlekete gidince 1 gün zor gidiyor sebebide devamli hat 2g 3g arasında gezip duruyor. 2g ye alırsam sorun kalmıyor. Bu güncelleme ile bu özellik kayboldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gel ben sana 3g nin 1 diş zar zor çektiği ,aramaların bazen düşmediği yer göstereyim. Burada sabah 8 akşam 4 arası durduğunu düşün. Turkcel 2g yi seçme özgürlüğümüzü kafasına göre güncellemeyle elimizden almayı biliyor ama şebeke iyileştirmesi yapmayı bilmiyor. Bizde bulunduğumuz yerde 3g iyi çekse böyle maceralara atılmaya pek meraklı değiliz.

• Ben 10.1.1 ile E/3G/LTE arasında seçim yapabiliyorum hattım turkcell. Bu dediğiniz özellik hangi durumlarda bizi etkiliyor acaba?

• Skaty. S kullanıcısına yanıt
    ios 10.2 sonrası için geçerli bu durum.

• Kime ve neye göre gereksiz? Herkes büyükşehirlerin merkezinde operatör sinyal direklerinin altında yaşamıyor. Bulunduğum mevkide özelliklede evin içinde Vodafone'un 3g'si 1 diş çekiyor. Cihaz kendini edgeye almak yerine 3G'yi almaya zorluyor. Biz şimdi bunun için şikayet etmeyelim mi? İnternet paketinden ziyade pilin stabilitesinin düşmemesi için bu seçimi yapmak mantıklı geliyor. Sizin düşüncenizde olan insanlar gibi telefona 4-5k para verip her fonksiyonunu kullanmadığı halde açıp garantisinin bitmesine 1 gün kala servise verip yenisini verin bunun bataryası %20 de kapanıyor dememek adına titiz kullanmaya çalışıyoruz cihazımızı. Kişisel düşüncelerinizi kendinize saklayın. Nefret dolu cümlelerle burda en fazla şarjınızı boş yere harcarsınız

• e bende 5s var. 10.2.1 kurulu 2g/3g/4g seçeneği aktif. Vodafone TR 27.1 sürümü var.

• srsy kullanıcısına yanıt
    iPhone 6 ve sonrası için bu şekilde hocam

• Erturrk kullanıcısına yanıt
    2G yi hala kullanan varmı bilmiyorum ama. Cihazın seçtiği band seçimi daha doğru. Çünkü 4G iyi çeken yerde 3G testi yaptım daha fazla pil götürüyor. iPhone 6 ile yapmıştım hatta.

• İp6 da cok işime yarayan 2g ios 10.2.1 guncelemesiyle kayboldu,operatör 27.1 oldu bende 2g yazıp 2222 ye yolladım simdi 2000 li yıllara geri döndüm video izlemek yok video izleme oluncada kalite144p masallah cag atliyoruz sagolsun kendi menfaati icin her yolu denemeye kalkısan operatörlere.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Konu hakkında hiç bir bilgin olmadığı halde Lapin gibi atlamışsın konuya fandroid kardeşim, ama bak fail oldun işte aklınca iPhone karalayacaksın. Üstelik buda yetmezmiş gibi "Apple müsade etmeseydi" gibi sığ bir laf ile savunmaya çalışmışsın saçmalamanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extreme Victory -- 12 Şubat 2017; 5:9:54 >
  • srsy kullanıcısına yanıt
    5s VoLTE desteği yok olduğu için sizde öyle.

• Extreme Victory kullanıcısına yanıt
    Sen şimdi volte guncellemesinden sonra ağ seçme ayarını kullandı mı kullanamadin mı? Eğer kullanabildiysen hiç müdahale etmeden neden bu konuyu açtınız neden içindekiler ayar kayboldu diyor kardeşim?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Sen muhteşem, doğaüstü güçlere sahip, Dünyanın 8. Harikası işletim sistemine sahip android yüklü telefonun kullanıcısısın, buradaki birkaç iPhone sahibi arkadaş bazı şeylerin eskisi gibi olmasını istemiş ve kendilerince bunun yolunu bulup burada paylaşmışlar, bundan size ne.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Beyler sizden özür dilerim yorumumu sildim, Benim yorumum biraz espiri içerikliyli de biraz serte kaçtım galiba, Neyse kim neyi nasıl kullanmak isterse o şekilde kullanır

• Arkadaşlar bende şöyle bir sorun var. Bulunduğum yerde 3g 2diş çekiyor. Şebekeyi 2g ye alınca yavaş bir şekilde nete bağlanıyor. Şebekeyi 3g ye alınca çekiyor ancak nete bağlanmıyor. Şebekeyi lte ye alınca 3g çekiyor ve 3g hızında nete bağlanıyor. Peki neden 3g modunda cekerken nete bağlanmıyor.

• bunu yapınca devamlı güncelle diye uyarı geliyormu? lanet vodafone bu işe çözüm bulmayacak gibi. forumunda aynı şeyleri tekrarlamış durmuşlar. hattımı taşıcam bimcele falan yeminle
  • Vay be konuyu yeni goruyorum gerci turk telekom kullaniyorum

• Bana uyarı bazen günde 2 kere bazense hiç gelmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.