Şimdi Ara

Türk Telekom'un satılacağı iddia ediliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTNet e açtığım dolandırıcılık davasıni umarım kazanirim. Satarken 16 mbit diyor, interneti verdikten sonra altyapı desteklemiyor diye 2 mbit internet veriyor. Benim gibi bu durumda olan varsa davaları birleştirip kamu davasına dönüştürebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • milyonların ahını aldılar çıkıyor aheste aheste...

• Gavur telekom batsın umrumda değil.

• Zerre onur sahibi olan bir kişi varsa siyasetçi rica ediyorum bu firmanın isminden TÜRK kaldırıp alınsın böyle karaktersiz aç gözlü dolandırıcı firmanın isminde böyle özel bir ırk ın adı bulunmasından rahatsız oluyorum

• Bir kaşık suda boğulun geberin eriyin bitin insafsızlar

• "Ulan 10 senedir 8 diye alıp 2 mbit olarak kullandığım internete 80 lira fatura ödeyip duruyorum, benim gibi yolunan milyonlarca insan varken nasıl batırdınız lan koca şirketi" diye sormazlar mı adama ? :D

Burası Türkiye, tabiki sormazlar.

• Umarım Türk Telekom'un hisseleri tamamen kamulaştırılır ya da Oger'in Telekom üzerindeki hisseleri internet hizmetini geliştirecek yatırımlar yapma niyetinde Türkiye menşeli bir firmaya satılır.

• Birisi de çıkıp dememiş "Adı Türk Telekom olan kurumun arapların elinde ne işi var" diye. Ülkeyi, ülkenin kurumlarını parsel parsel sattılar.

• Allah belanızı versin diye gece gündüz dua ediyordum. daha da beter olursunuz inşallah.

• yine arabın birisine satacaklar, yazıyorum buraya.

• Kesşke rahmetli Özal zamanında özelleştirilseydi o zaman 25 milyar dolar değerindeydi. Her şey çok farklı olurdu. O zamanda istemezükçüler vardı.

• TTelekom'un %55 i 2005 yılında şaka gibi bir paraya satılmış bu arada.

• TTNET ROKET SERVISI KALDIRILDI

• Acun alsın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fantomasds

Kesşke rahmetli Özal zamanında özelleştirilseydi o zaman 25 milyar dolar değerindeydi. Her şey çok farklı olurdu. O zamanda istemezükçüler vardı.

Saçmalamayın lütfen, ulusal iletişimi sağlayan bir kamu şirketi neden özelleştirilir arkadaş? Böyle şeylerin alt yapısı daima devlette olmalıdır. Hem maliyet bakımından hem de güvenliği bakımından; Telekom devletin elinde olmuş olsa, İSS'lerin son yaptığı anlaşma ve devlet bir araya geldiğinde bütün sorunlar ortadan kalkmış olacaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neyinkafasi

Batacağınız ve devletleşeceğiniz günü görmek isterim.

Şimdi gidip taahhütsüz internet almaya kalksam, sadece 97 lira bağlantı ücreti ve 75gb adil kullanımlı paket için aylık 90 lira ücret + 15 lira yalın internet hattı bilmem nesi ücreti ödüyorsunuz.İnşallah batarsınız. Türk.net gibi firmaların büyüyüp kendilerini geliştirmeleri,bunlar gibi tekel olmaya niyetlilerin batması dileği ile.

bağlantı ücreti 240 liracık hocam
  • şu an oger telekom'un ödeyemediği borç devlete peşin olarak verdiği özelleştirme parasının taksidi

bu saatten sonra devletin Turk Telekom'u, Thy modelindeki gibi kendi işletmesi lazım

alt yapıyı o kanalları da belli bir geçiş ücreti karşısında diğer telekom şirketlerine kiralamalı
  • ressi1 kullanıcısına yanıt
    96 lira imiş tam olarak. + 10 lirada devre hazırlama ücreti varmış bakın yazmayı unutmuşum.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/sss/sayfalar/paket-kosullari-baglanti-ve-ek-ucretler.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 28 Ekim 2016; 15:23:03 >
  • o sayfa muhtemelen güncellemeyi unutmuşlar

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/yalin-internet-kampanya.aspx

koşullar kısmına bakın

Yeni aboneliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 8 TL taksitle ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
  • daha beter olunnnnnn......amin

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.