Şimdi Ara

Türk Telekom'un satılacağı iddia ediliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fırsat bu fırsat. Devlet alsın şunu. Yeniden özelleştirip Türkiye'de olan bir Türk firmasına satsın arkadaş tekrar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En fazla kazandıran sektörden biri olmasına rağmen içler acısı, Turkcell'in hali, Vodafone'un TR'den çıkma dedikoduları ve gelinen nokta da TurkTelekom, bir araştırılsa halının altından neler çıkar acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snac Twingum -- 27 Ekim 2016; 20:06:38 >
  • Bu kadar kazık bir firmanın batması çok ilginç

• Zarar ettigi yok , birileri satilmayan diger yarisinada goz koymustur.

• Borclari odeyemzlerse eger devlet el koyup birclari biz gariban halka yukleyecekler somurdukleri yetmiyormus gibi ne yapti haci yol yapti bize severler asfalta banar yeriz bakalim daha neleri ozellestrceksiniz hemde cuzi paralara bugun bir facebook whatsapp gibi uygulamalar milyar dolarlar bizim milli kurulusumuz olan turk telekom tedas tekel daha niceleri bu kucucuk uygulamarin cok cok altinda fiyata satiliyor yok olup giderler insallah

• Yalnız bu batarsa gene bunun faturası halka ödetilecek, sonuçta Türkiye'nin büyük bir kısmı bu dandik firmanın altyapısını kullanıyor.

• türk telekomdan 59liraya internet paketi aldım. ne hikmet ise 74 tl ödüyorum.
    internet paketini düşüremiyorum. yok modem parası yok o parası bir türlü 74 yapmışlar.
    hiç bir türlü 39 liralık o haberlde gözüken paketlerden yararlanamıyorum.
    iptal ettirmek istesem 400-500 lira ceza ödeyecek mişim.

seve seve 24x74 tl ödemek zorunda kalıyorum.
  • Hemen hisselere el koysunlar zaten satistan ciddi zarar ettik. Kesinlikle TurkTelekom devlette kalmali yada %55 devlet geri kalan hisse halka arz edilmeli. Tekel olma cabalari yeter artikkk

• İnsallah satılırda altyapı işleri hızlanır 2016'da internet altyapısı getirmiyorsun olacak iş değil yapamiyorsan yol acta yapanlarin önünü kapatma.

• Turktelekoma para lazım : D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2023 de işletme hakları doluyor, oger sadece %55 ine 2023 e kadar sahip. Sonra yeni ihaleyle yeni sahibi belirlenecek. O nedenle ogerden alan 7 yıl işletme hakkı için ne kadar öder göreceğiz. Tahminim devlet böyle bir durum için şerh koymuştur: benim izin vermediğime satamazsın veya ben alırım diye.

• google la satsınlar belki AKK. kaldırır. netin fiyatınıda düşürürler. şu telefona ödediğimiz sorma ver parasındanda kurtuluruz...

• Batsınlar.

• Dünya kadar para kazanan şirket bu hale düştü.Gözleri paradan başka bir şey göremediği için normal.

• Batsınlar Diyorsunuz da ,Bunun Acısını Bizden çıkarmasınlar...Zaten Faturalar Kol gibi geliyor... Hİzmet desen sıfır...Daha 12 ayım var...24 Ay tahaatüte imza atan elime...... Bitmiyor bitmiyor

• Rakip firmalar guclendikce TT daha çok kan kaybedecek

• Kutunun yanında oturup son damlasına kadar alabildiğim 50mbit internetin "3mbit" lik başka ülkede olsa "arıza modu" olarak bile tüketicilerin kabul etmeyeceği kısmından yazıyorum.Geçenlerde yazıyordu buralarda ülkenin birinde bir ISP internetin bazı paketlerine "1TB" kota koymuş tüketicileri çıldırmış isyan ediyordu.Kota = 1TB - 999GB bilmem ne kadar anlatabildim.

Zamanında uzun uzun yazıyordum artık sinirlerimi bozduğuna değmiyor ülkede en çok nefret ettiğim acı çekerek batmasını izlemek istediğim yegane firmasın TTNET.
  • Türksat Uydunet, TT'ye nazaran bayağı uygun. Alt yapısı her yerde olsa kimse başka internet kullanmaz zaten. 57TL'ye 75GB kotalı 50Mbps + TV (sinema paketi dahil.)

• sömürdüğünüz yetmiyor bir de borç batağındasınız kumarda mı yiyonuz napıyonuz anlamıyorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.